Aksesuarlar, stilinizi tamamlayan ve havalı bir dokunuş yapmanıza yardımcı olan parçalardır. Bu nedenle, kadınlar için aksesuar seçimi çok önemlidir. “Yüksek Topuklar” ekibi olarak sizler için, 2018 yılının aksesuar trendlerini derledik.

Özellikle kış aylarında kıyafetlerinizi, aksesuarlarla hareketlendirmek şıklığınızı artıracaktır. Yalnızca kıyafetle şık olmadığınızı düşünüyorsanız bu sezonun aksesuar trendlerine mutlaka bakmalısınız! Doğru aksesuarla, stilinizi bir adım öne çıkarın ve tüm dikkatleri üzerinize çekin. İşte 2018 yılının aksesuar trendleri…

Bel çantaları

Rahat ve pratik kullanıma sahip bel çantaları, bu sezonun trendleri arasında. Hem şık hem spor tasarımlı bel çantalarından stilinize uygun olanı tercih ederek kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Uzun kolyeler

Geçen sezon trend olan tasma kolyeler, bu sezon yerini uzun kolyelere bırakıyor. Spor giyiminize hava katmak için kolayca takabileceğiniz uzun kolyeler harika bir seçim olacaktır.

Minicik çantalar

Bu sezon çantalar bir hayli küçüldü. Neredeyse bir el kadar büyüklüğe sahip çantaların kullanımı son derece pratik. Yanınızda taşıyacağınız eşyaları minimuma indirerek, stilinizi minik çantalarla ön plana çıkarabilirsiniz.

İnce kemerler

Geçtiğimiz sezon popüler olan kalın ve büyük tokalı kemerler, bu sezon yerini ince kemerlere bırakıyor. Bel kıvrımlarınızı ön plana çıkarmak için harika bir tercih olan bu kemerleri, kazaklarınızla ve elbiselerinizle kullanabilirsiniz.

Tek küpeler

Kocaman küpe trendini bir de tek kulağınıza takarak deneyin. Sadece bir kulağa takılan büyük küpelerle stilinizde farklılık yaratabilirsiniz.

Uzun eldivenler

Bir döneme damgasını vuran uzun eldivenler, bu sezon geri dönüyor. Hem gece kıyafetlerinizle hem de günlük stilinizde tercih edebileceğiniz eldivenleri yanınızdan eksik etmeyin.

Saç bantları ve eşarplar

Bu sezon sık sık göreceğimiz eşarplar ve saç bantları, saçlarınıza ve stilinize renk katacak. Günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek bu aksesuarlar, bereden sıkılanlar için farklı bir tercih olacaktır.

Yeni sezonun moda ve güzellik trendlerini görmek için hemen tıklayın!