Yeni yıla girmeye sayılı günler kala 2018’in moda renklerini öğrenmek ister misiniz? “Yüksek Topuklar” ekibi olarak sizler için kışın gardırobunuzda olması gereken renkleri derledik. Hemen okumaya başlayın ve 2018 kışının moda renklerini öğrenin…

2018 kış renkleri nelerdir?

Her sene olduğu gibi bu senenin de moda renkleri belli oldu. Tasarımcılar zarif ve şık kombinasyonlar yaratmanız için harika renk seçenekleri sundu. Doğal tonların hakim olduğu renkleri gardırobunuza dahil etmek için geç kalmayın. O halde 2018 kışının moda renklerini öğrenmeye başlayabilirsiniz…

Koyu maviler

Koyu mavi ve tonları bu kış harika kombinasyonlar yapmanızı sağlayacak. Tasarımcılar koyu maviyi altın rengiyle ve mor renklerle eşleştiren koleksiyonlar sunuyor. Ayrıca koyu mavi takım elbiseler de bu kış fazlasıyla dikkat çekecek gibi duruyor.

Nar çiçeği ve kırmızı tonları

Yılbaşı rengi kırmızı, tüm yıl boyunca tercih edilen bir renk olacak. Geçen sene moda olan pembenin yerini bu sene kırmızı tonları alıyor. Kırmızının yanı sıra nar çiçeği ve turuncu renkleri de ön planda. Sezonun en belirgin rengi olan kırmızının dış giyimde koyu tonları tercih edilecek.

Açık pembe tonları

Geçen senelerin koyu ve canlı pembeleri bu sene yerini açık tonlardaki pembelere bırakıyor. Özellikle kalın kazaklar ve saten elbiselerde tercih edilen pembeler koyu renk ayakkabı ve taytlarla kombinasyon sağlanacak.

Nötr griler

Kış havasını yansıtan gri tonları özellikle yağışlı ve kapalı havalarda tercih edilecek. Dünyanın her yerinde moda olan gri tonlarının görünümünü biraz hareketlendirmek için kombinizi metalik renklerle tamamlayabilirsiniz.

Sonbahar renkleri

Sonbahar mevsiminin iç ısıtan renkleri bu kış tercih edilen renklerden. Bu sıcak renkler diğer renklerle uyumlu olmalarının yanı sıra kendi aralarında da uyumludur. Bej ve hardal tonları geçen senelerde de ön plandaydı ancak bu kış kullanımı biraz daha yoğun gibi… Ayrıca bu renkleri tek başına da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yeşilin tonları

2018 kış modasında yeşilin tonları hakim…Özellikle haki yeşili, zeytin yeşili gibi tonları öne çıkan renkler arasında. Yeşilin tonlarıyla yapacağınız kombinasyonlar bu kış zarifliğinize zariflik katacak. Bordo, koyu morlar, kırmızı tonları, bej ve metalik renklerle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

guzellik banner