polaris-cizme-modelleri

Soğuk havalarda ayaklarınızı sıcacık tutarken, stilinize şıklık katan bot ve çizmeler, yeni sezonda harika modellerle karşımıza çıkıyor! Ekonomik fiyatlarla çizme koleksiyonuna yeni parçalar eklemek isteyenler ise Polaris mağazalarına gidiyor.

Polaris’in sonbahar-kış koleksiyonunda yer alan zincir detaylı modeller, tango botlar, diz altı ve diz üstü modeller sezonun hit renkleriyle birleşerek rahatlık ve şıklığı bir arada yakalamak isteyen kadınları etkisi altına alıyor. Topuklu modeller elbiselerinizle göz alıcı bir uyum yakalarken, günün her anı rahatlık ve şıklığı bir araya getiren düz çizmeler skinny pantolonlar, taytlar ve eteklerinize eşlik ederek stilinize ayrı bir hava katacak.

polaris-cizme-modelleri2 polaris-cizme-modelleri1 polaris-cizme-modelleri0 polaris-cizme-modelleri3 polaris-cizme-modelleri14 polaris-cizme-modelleri15 polaris-cizme-modelleri6 polaris-cizme-modelleri4 polaris-cizme-modelleri5 polaris-cizme-modelleri13 polaris-cizme-modelleri11 polaris-cizme-modelleri12 polaris-cizme-modelleri9 polaris-cizme-modelleri10 polaris-cizme-modelleri8 polaris-cizme-modelleri7