guzel-kadin-3003

Doğayla birlikte ruhumuz canlanıyor; yenilenmek ve tazelenmek istiyoruz! Bu pozitif enerjiyi her zaman aktif tutmak için aksesuarların gücünden faydalanabiliriz. Nasıl mı? Baharı yansıtan bir küpe, kolye, yüzük veya bileklik seçip onu sık sık kullanarak…

Türkiye’nin en iyi kadın sitesi ödülüne sahip ‘Yüksek Topuklar’ olarak biz, sizlere tasarımlarını ve koleksiyonlarını çok beğendiğimiz Coquet Accessories markasını tavsiye ediyoruz. Çünkü, 22 mağazası ile Türkiye genelinde moda severlere tam 10 yıldır aksesuar trendlerini ulaştıran Coquet Accessories, fark yaratan, zarif tasarımları ile taze bir bahar havası sunuyor.

Bahar ürün grubunu mağazalarında satışa sunan Coquet, bu ön koleksiyonla yazın rengarenk ve coşkulu temalarına yumuşak bir geçiş yapıyor.

2015-taki-modelleri-04

Sezonun en belirgin trendi geometrik tasarımlar, özellikle küpe ve yüzüklerde dikkat çekiyor. Geometrik tasarımlarda detaylarda kullanılan inci, modernize bir eleganlık hissi veriyor.

İlkbahar modasında bir diğer önemli akım da kelepçe bilezikler, altın kaplama ve paslanmaz çelik malzemelerinden üretilen, renkli taşlar ve inci ile detaylandırılan tasarımlar, kışın kazaklar ardına gizli kalmaktan usanmış kollarda havaların ısınması ile beraber çoktan yer almaya başladı bile.

2015-taki-modelleri-02

Özellikle sırt ya da göğüs dekolteli giysiler ile kullanılan uzun zincirler, tek bir aksesuar ile sade ama iddialı bir tarz ortaya çıkartıyor.

Dizilerdeki moda Coquet Accessories’da!

Medcezir gibi reyting rekorları kıran dizilerdeki modadan hoşlanıyorsanız, benzerlerini Coquet Accessories’da bulabilirsiniz. Coquet, aksesuar dünyasındaki yeni akımları popüler dizilerdeki ünlülerin çarpıcı stillerinde kullanılan ürünleri ile moda severlere canlı canlı yansıtıyor.

2015-taki-modelleri-00

Unutmadan, 2015 ilkbahar-yaz modasından son trendleri YÜKSEK TOPUKLAR MODA sayfalarından takip edebilirsiniz!