Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 20 Şubat 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 20 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bağımsızlık isteğiniz veya heyecan verici bir şeyi başlatma şansınız kuvvetlidir. Şüpheler bugünden itibaren artabilir. Şüphelerle sonuca varmaktan kaçının. Bugün zihinsel ve fiziksel sağlık konularına özellikle dikkat edeceksiniz. Sorumluluklarınızı gözden geçirip, onlara daha çok bağlanıyorsunuz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, arkadaşlık ve akrabalık duyguları ya da geçmiş şikayetlerin affedilmesi için mükemmel bir zamana doğru gidiyorsunuz. Ancak bugün, işinizle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bu sorunlar, anlama güçlükleri, sağlam olmayan çözümler ve duygu karmaşasına neden olabilir. Kariyer veya diğer hedeflerden ziyade mutlulukla ilgili yeni planlar ve projeler için güçlü bir dönemdir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, sosyal hayatınız uzun süre sonra istikrara kavuşacak. Ancak bugün, havada olan bir ilişki veya planlarla ilgili bazı belirsizlikler hissedebilirsiniz. Düşünceniz bugünlerde pratik ve hedefe odaklı olma eğilimindeyken, duygusal konular bugünü bulutlu hale getirebilir. Yoğunlaşmanın zor olduğunu görebilirsiniz. Biriyle bir etkinliğe katılmak size iyi gelecektir. Bazı dokunaklı konuşmalara hazır olun. Kendinizi ve hedeflerinizi daha iyi anlama şansı buluyorsunuz, bu da uzun vadede size yardımcı olacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, yeni deneyimler, öğrenme ve genel bakış için bugünlerde özellikle olumlu bir dönemin içindesiniz. Ancak bugün küçük engellerle ya da mücadele edecek bir duygu karmaşasıyla karşılaşabilirsiniz. Her şey yanlış anlaşıldığından, bugünkü soruları ve düşünceleri nasıl ifade ettiğiniz konusunda daha fazla düşünmek en iyisidir. Bir girişimin veya fikrin gücünü test ettiğinizde bazı şüphelerin size iyi geldiğini göreceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün neyin işe yaramadığına odaklanabilirsiniz. Bu, günü biraz stresli geçirmenize neden olacak. Olumlu görüşmeler yapıyorsunuz. Sorunlardan kaçmak yerine, olumlu taraflarını hatırlamak size ve çevrenize daha iyi gelecek. Ayrıca hedeflerinize yaklaşmak yerine onlardan uzaklaşıyorsanız, stratejiler geliştirin, sizi rahatsız edecek rotalardan kaçının. Bununla birlikte, küçük hayal kırıklıklarından bugün ve yarın harika yeni bilgiler edinebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, daha derin düşünmek için güçlü bir konumdasınız. Bunu gerekli olduğu kadar yaparsanız, zihinsel anlamda kendinizi yormazsınız. Yaşamınızdaki insanlara veya projelere şüphe duyuyorsunuz. Rahatlamaya çalışın ve doğru yolları bulmanıza yardımcı olacak fırsatları iyi değerlendirin. İlişkileri güçlendirmek için mükemmel bir dönem. Bir kişiye olan inancınız artıyor. Bu durum hoşlanma ve bir şeyler yaşama arzusunu da tetikleyebilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün duygusal enerjiniz güçlü. İlişkilerinize ve projelerinize heyecan katmak için iyi bir konumdasınız. Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmaktan korkmayın. Bu sizi daha fazla motive edebilir. Hayatı kontrol etmek yerine ondan keyif almaya çalışın. İş ve sağlık faaliyetlerinizin mükemmel olduğu bir döneme giriyorsunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, yeni bir işe başlamak, sağlık veya rutin ile ilgili özel şeyler yapmak için motivasyonunuz yüksek. Bununla birlikte, geçmişle uğraşmak veya kendinizi savunmasız bir şekilde ifade etme eğilimine sahipsiniz. Küçük şeylere kafa yormaktan kaçının. Havanızı ve zihninizi temizlemek size iyi gelecektir. Böylece, yolunuza daha güçlü ve emin adımlarla devam edebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, dostluk, romantizm, yaratıcı bir projeyle ilgili olumlu gelişmeler olacak. Ancak, size yakın biriyle ilgili şüphelere kapılabilirsiniz. Bu da enerjinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bununla birlikte, ev, aile, iş ve sağlık sektörünüzdeki temel rutinleriniz konusunda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Kişisel konuların mükemmel olacağı bir döneme giriyorsunuz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, güne heyecanlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Özellikle eviniz ve ailenizle ilgili benzersiz ve özgün bir şey yapmak için ilham aldığınızı hissedebilirsiniz. Bugünün sonunda, endişelerinizle karşı karşıya kalacaksınız. Ancak, kafanızdakileri yakınlarınızla paylaşarak bu endişelerden kurtulabilirsiniz. Yeni başlayacağınız bir proje için kendinize olan güveninizi artırmanız ve olumsuz düşüncelerden kurtulmanız gerekecektir.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, insanları sevdiğiniz kadar bağımsızlığınıza da değer veriyorsunuz. Bugün bağımsız hareket etmek ya da kişisel çıkarlar peşinde koşmak için harika bir zaman. Keşifler bugün gündemde olacak. Zihinsel yorgunluğa engel olmak için adımlarınızı ve kararlarınızı kontrol etmelisiniz. Zaman ayırmaya değer olmayan tartışmalara katılmamaya özen gösterin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün şahsi planlarınız ve ihtiyaçlarınız dikkat çekiyor. Düşünceleriniz ve görünümünüzle çok olumlu bir etki yaratacaksınız. Bugün, sizi yavaşlatacak gibi görünen bazı engeller ortaya çıkabilir, bunları tamamen ortadan kaldırmak için daha güçlü bir çözüm üreteceksiniz. Bununla birlikte, iyi niyetli sandığınız kişilerin gerçek yüzü sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

20.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.