Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 20 Ocak 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 20 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, kariyeriniz veya yaşamınızla ilgili hedefleriniz önem kazanmaya devam ediyor. Sizi neyin mutlu ettiğine, katkıda bulunduğunuz şeylere ve arkadaşlıklarınıza giderek ilgi duyuyorsunuz. Hayatınızdaki ilişkileri öncelik sırasına sokmak için iyi bir dönemdesiniz. Bu dönemde, arkadaşlarınız üzerinde daha fazla etkiye sahipsiniz. Onların güvenini artırmak için belirgin bir rol oynayacaksınız. Aynı zamanda yeni stiller ve fikirler denemek için de harika bir zaman. Her zamankinden daha fazla sosyalleşiyor olabilirsiniz. Bir derneğe veya ekibe katılmanız istenebilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, profesyonel konularda, sorumluluklarınızı yerine getirmeye ve itibarınızı güçlendirmeye odaklanmalısınız. Bu alanlarda yeni başlangıçlar yapmak için zihinsel olarak kendinizi hazırlayacaksınız. İşlerinizi düzene sokmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Dengeli ve ılımlı olduğunuz sürece istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Ayrıca, yılın bu zamanlarında normalden daha fazla dikkat çekiyorsunuz. Kariyeriniz veya itibarınızla yılın en yüksek noktasına gelebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, günlük rutinden memnun kalmadığınız bir süreçtesiniz. Aynı zamanda zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu farklı etkinlikler, kitaplar, kurslar, kültürel etkinliklerle beslemek için harika bir döneme giriyorsunuz. Biraz daha maceraperest ve meraklı olmanızda fayda var. Çevrenizdekileri de bu konuda cesaretlendirebilirsiniz. Arzularınız ve idealleriniz, yılın bu zamanında büyük önem taşımaya başlayacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, hayattan istekleriniz bu dönem biraz daha artıyor. Kötü bir alışkanlıktan veya tutumdan kurtulabilirsiniz. Böylece daha fazla şahsi güç elde edersiniz ve kişisel bir başarı kazanabilirsiniz. Yakın arkadaşlara ve sosyalleşmeye duyduğunuz ilgi artıyor. Karmaşık konuların en derinine inmek için istekli olabilirsiniz. Bir ilişki veya proje için biraz daha ayrıntıya ihtiyaç duyuyorsunuz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yakın arkadaşlıklar ve ortaklıklar konusunda aktif bir döneme giriyorsunuz. Artık kendiniz ve hayatınız hakkında başkaları aracılığıyla çok şey öğrenebilirsiniz. Çünkü sizin açıkça göremediğiniz konularda yakınlarınız size ayna tutacak. Kişisel hedefler ve gündemlerle ilgili fikirlere ve önerilere açık olmakta fayda var. Bugün iş ve sağlık konusunda güzel adımlar atacaksınız.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, sağlık ve spor konusundaki hedeflerin yanı sıra iş ve günlük rutinler de bugün son derece gündemde. Programlar, rutinler ve organizasyonlar daha fazla önem kazanıyor. Hayatınıza düzgün bir çalışma düzeni getiriyorsunuz. Yaşamınızla ilgili güzel gelişmeler devam ederken karşınıza çıkan sorunlar motivasyonunuzu düşürmesin. Bugün, konuşmalarınızda nazik ve etkili olmaya özen gösterin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün duygularınızı ve yaratıcılığınızı doğru yönlendiriyorsunuz. Davranışlarınız, çevrenizdekilerin beğenisini toplayacak. Onlara karşı açık, sevecen ve eğlenceli olduğunuz bir dönemdesiniz. Sizinle birlikte projeler yaratmak veya bir ilişkiye başlamak isteyenler olabilir. Onlara dürüstçe karşılık verin. İstemediğiniz konularda hayır diyebilmelisiniz. Bugün, sevdiklerinizle sohbetlerin ve paylaşılan fikirlerin keyfini çıkarın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, ev hayatınıza ve aile ilişkilerinize şifa ve bütünlük getiriyorsunuz. Bunların yanı sıra etkinlik planlama ve organizasyon konusunda da isteklisiniz. Bugünlerde macera dolu planlardan biraz uzak durmanızda fayda var. Sizin için rahatlık büyük önem taşıyor. Bugün, hayal gücünüzü ve rüyalarınızı beslemek için harika konumdasınız. Konuşmalar gözünüzü açabilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, çevrenizdekilerle olan iletişimlerinizde ortaya çıkan gerginlikler bugün iyileşmeye başlıyor. İşle ilgili konularda kendinizi geliştirmenin yollarını arıyorsunuz. Ancak kendinizi daha kapsamlı tanımlamak için kendinize bir amaç edinmelisiniz. Her zamankinden daha meraklısınız. Yeni şeyler öğrenmek ve yaşamınızı tamamlamaya yardımcı olan insanlardan bilgiler edinmek için doğru zamandasınız. Günlük rutinlerinizdeki tempo eskiye nazaran biraz artış gösterebilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün planlarınız büyük ilgi görüyor. Bu uzun bir süre devam ederken, siz de boş durmayacaksınız. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz etkinlikleri artırıyorsunuz. Onlardan en iyi şekilde yararlanmayı öğreneceksiniz. Yaptığınız işlerden daha fazla gurur duyuyorsunuz. Bu da daha aktif olmanız için sizi motive edecek. Bugün, doğru mesajı almak için sözcükleri iyi kavramalısınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bu ay boyunca becerikli, dikkat çekici ve etkilisiniz. Planladığınız resimde olumlu değişiklikler yapmak istiyorsanız, doğru bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız ön planda olacak. Hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirmek için zamanınızı iyi değerlendirin. Çevrenizdekilere ihtiyaçlarınızı iletme konusunda zorlanıyordunuz. Bugünden itibaren bu konuda da kendinizi gayet açık şekilde ifade edebileceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, geçmişe, hayatınızın gizli unsurlarına ve ruhsal konulara açıklık getiriyorsunuz. Gevşek uçları bağlamak, artık amacınıza hizmet etmeyen projelere ve tutumlara son vereceksiniz. İç dünyanızla daha iyi temasa geçmek için doğru bir zamandır. Kırgın olduklarınızı affetmek ve artık ihtiyacınız olmayan şeyleri bırakmak için de adımlar atacaksınız. Sizin için, bugünden itibaren dinlenme ve düşünme dönemi başlıyor.

20.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.