Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 20 Nisan 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 20 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün insanlarla ne kadar konuşursanız o kadar başarılı olursunuz. Herkes sizin için değerli bir kaynak, bu yüzden bu zengin kuyuya girin. Kelimelere ve gerçeklere olan hakimiyetiniz etkileyici, bu avantajınızı kullanın. Arkadaşlarınız büyük bir neşe kaynağıdır ve onlarla birlikte olmak için harika bir zamandasınız. Ne yaptığınızın önemi yok. Önemli olan birlikte olduğunuz kişiler.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sözlerini tutmakta zorlanan insanlara dikkat edin. Söyleyecekleri yoldan gelmeyen insanlara güvenirseniz tuzağa düşebilirsiniz. Ortaklarla sosyal etkinliklere katılmaktan çekinmeyin, ancak onlarla büyük iş anlaşmaları imzalamaktan kaçının.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, olumlu gücünüz bugün özellikle fark edilecek. Çevrenizdeki insanları şahane bir şekilde etkilediğinizi görebilirsiniz. Bu nazik ve huzurlu doğanızdan kaynaklanmaktadır. Her zaman fark edilmeyen ya da olması gerektiği kadar takdir edilmeyen mücevhere sahipsiniz. Bugün biraz günahkâr olmayı düşünebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün şekilsiz ve çürük elmalara yoğunlaşmak yerine, parlak ve kırmızı olanları ortaya çıkarmak üzerine yoğunlaşın. Bu şekilde, iş ortamınız daha da güzelleşecektir. Yüzeye çıkardığınız her ne olursa olsun, geniş bir alana yayılacak. Bu yüzden iyi olanlara ulaştığınızdan emin olun.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün parlayabileceğiniz birçok alan var. Başkalarının kalplerini kazanmak için olduğunuz gibi davranmalısınız. Daha önce farketmiş olsanız da olmasanız da, sizinle yakın olmak isteyen insanlar var. Onlara doğru hemen harekete geçmenize gerek yok. Onlar size gelecek.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün ihtiyaç duyarsanız, başkalarından yardım almayı düşünebilirsiniz. Yakın iş ortakları kafanızdaki durumu aydınlatabilir. Hepsinden önemlisi, bazı rahatlatıcı aksamalarla kendinizi şımartın. Bugün masa oyunları oynamak, film izlemek veya en sevdiğiniz derginin son baskısını okumak için kendinize zaman ayırın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün temiz havaya çıkın. Vücudunuzu bir fiziksel aktiviteyle ya da en azından kısa bir yürüyüş ile harekete geçirin. Egzersiz yapmak, ruhunuzu yenilemek için önemlidir. Bunun için müthiş bir zaman. Geleceğiniz hakkında canlı ve neşeli hissediyorsunuz. Sahip olduklarınızı daha iyi tanımak için başkalarına katılın. Günü güzel bir akşam yemeğiyle tamamlayabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün karar vermek sizin için neredeyse imkansız. Bu yüzden o işi başka birine bırakmalısınız. Eşiniz veya sevgilinizle birlikte yürüyüşe çıkın, nereye gittiğinizi düşünmek zorunda değilsiniz. İşinizde duygusal tarafa odaklanmak sizin için şimdilik daha güvenli. Sevginiz, sevecen doğanız bu günlerde değerli bir hediyedir. Bu hediyeyi koruyun ve besleyin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bir konuyla ilgili fikrinizi telafi etmek için yaygaraya boğulduğunuz günlerden biri olacak. Bir meselenin her bir detayını aşmak için sabırlı olmalısınız. Herkese saygı göstermeye çalışın. Daha iyi ya da daha kötüsü için bir karar vermek daha olasıdır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, kendinizi ifade etmek için sözcüklerin gücünü sanatsal bir araç olarak kullanın. Genellikle tanınmayan kelimelerle sihirli cümleler kurabilirsiniz. Bu yeteneğinizden başkalarını mahrum etmemelisiniz. Sizin için önemli olan birine bir aşk şiiri yazmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu gibi düşünceler sizin romantik tarafınızı ortaya çıkaracak.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, şu an üzerinde çalıştığınız her şey, özellikle yaratıcı bir proje veya yazılı bir çalışma, muazzam bir şekilde genişletilebilir. Bir fikrin tek bir tohumunun, geniş ve yaratıcı bir alana yayıldığını izleyin. Kendinizi yükseklere çıkarken bulacaksınız. Hayal gücünüzü sınırlandırmayın, büyük hayal edin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün rahatsız edilmek ve bütün gün odanızdan çıkmak istemiyorsunuz. Ancak, sonsuza dek bu şekilde saklanamazsınız. Dışarı çıkmak ve arkadaşlarla eğlenmek için mükemmel bir gün. Onları uzağınızda tutmak yerine, onlarla bir araya gelin ve iyi dileklerinizi paylaşın. Mümkün olduğunca sık gülmeyi unutmayın.

20.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.