Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 20 Mart 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 20 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi biraz halsiz hissedebilirsiniz. Muhtemelen evde kalmak, kitaplarınızla, evcil hayvanlarınızla ve bitkilerinizle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ancak yerine getirilmesi gereken sorumluluklarınızın olduğunu biliyorsunuz. Görev anlayışınız güçlü. Kendinize bir plan yapın ve sonra rahatlamanın yollarını bulun. Sıcak bir banyo yapmayı veya güzel bir müzik dinlemeyi deneyebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, yakınlarınızdan biriyle olan güzel iletişiminiz, son günlerde zarar görmüş olabilir. Bu durumu çözmek için, onunla telefonda ya da yüz yüze konuşacaksınız. Çevrenizdeki herkese çok fazla sıcaklık ve sevgi hissediyorsunuz. Ancak özlem duyduğunuz, sizden uzakta olan kişileri hatırladığınızda biraz üzülebilirsiniz. Onları arayın! Sesinizi duymaktan memnun olacaklar.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, karışık mesajlara sahip rüyalar, bu gece uykunuzu bölebilir. Uyandığınızda rüyalarınızı not almayı unutmayın. Mesaj muhtemelen göründüğünden daha olumlu olacak. Parayla ilgili endişeler gün boyunca sizi rahatsız edebilir, ancak bazı şeyler göründüğü kadar kötü değil. Panik yapmadan önce durumunuzla ilgili gerçekleri öğrendiğinizden emin olun.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, hayatınızdaki özel kişi çok çalışıyor. Onun bu kadar çalıştığını görmek sizin için hayal kırıklığına neden olabilir. İşyerinde geçirdiği ekstra saatler, birlikte zaman geçirme arzunuzu etkileyebilir. Endişeleriniz özgüveninizi sarsabilir. Sorumluluklarınızı yerine getirip getirmediğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bir liste oluşturarak, tamamladığınız her görevin üzerine bir çizgi çekebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün yaratıcı bir projeye devam edebilir ve onu tamamlamaya çalışabilirsiniz.  Ancak bir sorun var; hayal gücünüz her zamanki kadar iyi çalışmıyor. Dün geceden beri kendinizi biraz keyifsiz hissediyorsunuz. Vazgeçmeden önce o işi bir kenara koyun ve bunun geçici bir durum olduğunu hatırlayın. Zihniniz yarın normale dönecektir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sevdiklerinize karşı kendinizi korumak durumunda kalabilirsiniz. Utanç verici haberler, gelecekle ilgili endişelere neden olabilir, ama sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin. Her şey iyi olacak, bu yüzden rahatlayın ve sevdiklerinizle olmanın tadını çıkar. Heyecan verici bir filme giderek kendinizi şımartabilirsiniz. Bu, gerginlikten kurtulmanıza ve kafanızın rahatlamasına yardımcı olacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün hayranı olduğunuz insanlarla iletişim kurmanızı sağlayacak ortamlara girebilirsiniz. Sosyal ortamlar, değerli kişileri yolunuza koyabilir, daha sonra bu fırsattan iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz. Eve gitmek istemeyecek ve güzel insanlarla çok eğleneceksiniz. Ancak tüm enerjinizi bir gecede harcamayın. Yarın da ihtiyacınız olabilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, uzakta yaşayan biri, uzun zamandır görüşmediğiniz biri, bugün size sürpriz bir telefon edebilir. Memnun olacaksınız ve uzun süre telefonda kalacaksınız. Birkaç ayak işi sizi meşgul edebilir. Endişelenmeyin. Diğer acil konularla ilgilenmek için zamanınız olacak. Önümüzdeki günlerde sanatsal faaliyetlere olan ilginiz artacak. Yaratıcılığınızı gösterin!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, para bugün endişe kaynağı olabilir. Çok fazla harcadığınızı hissedebilirsiniz ya da beklediğiniz paralar elinize geçmeyebilir. Bu bir gecikme ve kalıcı bir durum değil. Çok fazla endişe bugünü keyifsiz hale getiriyor. Durumu iyileştirmek için yapabileceklerinizi en iyi şekilde yapmaya özen gösterin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, son birkaç gün içinde fazla stres ve zorlanma, partnerinizle kavgalara neden olabilir. Bir felaket olmasa da, bu sizin gününüze zarar verebilir. Biraz kaçmak için kendinize zaman ayırmanız ve olumsuzlukların kaybolmasına izin vermeniz en iyisi olacaktır. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve partnerinizle tekrar bir araya geldiğinizde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün canınız biraz sıkkın olabilir. Günü yatakta geçirmek isteyebilirsiniz, ancak sorumluluklardan uzaklaşma ihtimali, buna engel olabilir. İhtiyaçlarınızı gözden geçirin. Kendinizi sosyalleşmek için zorlamayın. Kaynaklarınızı toparlama için biraz zamana ihtiyacınız var, böylece daha net bir kafaya sahip olabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bir grup yakın arkadaşla bir araya gelme planları, beklenmeyen ani olaylardan dolayı iptal olabilir. Bu durum, özel biriyle olan buluşmanızı da etkiliyor. Çok fazla endişelenmemeye çalışın. Yeniden plan yapabileceğinizi unutmayın ve kendinizi rahatlatın. Olumsuzlukları fırsata çevirerek yalnız kalmanın tadını çıkarın.

20.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.