Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 20 Kasım 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 20 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, son günlerde ilişkinizin sizi kısıtladığını düşünüyor olabilir. Gereksiz bir dram yaratıyorsanız, bundan kurtulun. Durum sandığınız kadar kasvetli değil. Hayatınıza renk katmak için seyahat planı yapabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün uykusuz kalmanız muhtemel, ama kesinlikle çok eğleneceksiniz!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinizi düşünmekten çekinmeyin. Arkadaşlarınıza ulaşın, sorunlarınızı paylaşın. Bir başkasıyla bağlantı kurmanın ne kadar harika bir yol olduğunu göreceksiniz. Kendinize iyi davranarak, ihtiyacınız olan alanı kendinize vererek pozitif enerjinizi geri yükleyin. Bir akşam yemeği daveti alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

 Sevgili İkizler, bugün işle ilgili konuları atlayabilirsiniz. Bunun yerine, hayatınızın yaratıcı yönlerine odaklanın. Müzik dinlemek, güzel bir yemek hazırlamak veya dans etmek, günü canlandırmak ve ruh halinizi geliştirmek için harika bir yoldur. Yeni bir şey yaratmak her zamankinden daha kolay. Tüm içsel fikirlerin ortaya çıkmasına müsaade edin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün biraz dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Bu kötü bir şey değildir, endişelenmeyin. Çok başarılı olmamanıza rağmen ilerleme kaydetmeye devam ediyorsunuz. Kararsızlığınız geçicidir, her şey yarın daha iyi olacak.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, planladığınız yolculuk yakın gelecekte gerçekleşiyor. Doğanızdan uzaklaşacak ve bu yeni maceranın tadını çıkaracaksınız. İşler yeterince açık olmayabilir, ama onları netleştirmeye çalışmak zorunda değilsiniz. Biraz da belirsizliklerle yaşamayı bilmelisiniz. 

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün etrafınızdaki baskılara rağmen, insanlar en rahat hissettikleri tempoda hareket edecekler. Siz de ne kadar rahat olursanız, o kadar mutlu olursunuz. Amacınıza giden bu daha yavaş rotanın tadını çıkarın. İstediğiniz birkaç kişiyle iletişime geçebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, hayatınızı sürekli hareket halinde mi yaşıyorsunuz? Son zamanlarda biraz stresli hissediyorsanız, bunun nedeni, üstlendiğiniz sorumluluklar olabilir. Bu sorumlulukların bazılarını teslim etme zamanı geldi! Bazı işlerden vazgeçmek, baskının üstesinden gelemeyeceğinizin bir işareti değildir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, romantizm için hazır mısınız? Yeni bir ilişki kapınızı çalmak üzere. Eğer tam olarak istediğiniz gibi değilse, o zaman bu kişiyle ilerlemeyin. Şu an bir ilişkide iseniz, neler hissettiğinizi daha ayrıntılı olarak partnerinize iletmelisiniz. Çünkü o, bazı yanlış varsayımlarla hareket ediyor olabilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, tüm ödevlerinizi bugün çok dikkatli bir şekilde gözden geçirmeniz gerekecek. Erken kalkarsanız, gününüzü en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Enerjiniz, gün ilerledikçe azabilir. Bu engel olmak için çeşitli yöntemler bulmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde iddialı projeler üzerinde çalışacak ve daha küçük detaylara dikkat edeceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün zor bir durumda, gizli silahınıza her zaman güvenebileceğinizi hatırlayacaksınız: Yaratıcılığınız. Bulacağınız fikirle herkes tarafından takdir edilecek ve parlayacaksınız. Doğru izlenimi vermek ve durumu kurtarmak için gereken her şeye sahip olduğunuza inanmalısınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün, bir zeka savaşı ya da mizahi bir konuşmaya dahil olabilirsiniz. Bu durumda sessizliğinizi bozacak ancak şefkatli yanınızı korumaya devam edeceksiniz. Düşünmeden konuşmanın nelere yol açacağını biliyorsunuz. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sizinle diğer insanlar arasındaki çizgi bugün genişliyor, çünkü siz bir iç gözlem sürecine giriyorsunuz. Son zamanlarda sosyal hayatınız son derece aktif olmasa bile, kendi hayatınızda olup bitenleri ve etrafınızdaki insanların yaşamında neler olup bittiğini birbirinden ayırıyorsunuz. Daha fazla özgürlük için ne yapmanız gerektiğini bulun.

20.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.