Yeni haftada astroloji tutkunları Pazartesi günü için olan burç yorumlarına yönelik merak içerisindeler. Yüksek Topuklar’da 20 Kasım 2017 günlük burç yorumları bu başlık altında derlendi. Tüm burçlar için yeni haftaya nasıl başlayacaklarına yönelik tüyolar yazımızın devamında yerini aldı. 

burc-yorumlari

Bakalım haftanın ilk günü burcunuz sizin için neler söylüyor?

20 kasım 2017 günlük burç yorumları ile karşınızdayız.

Günlük burç yorumları 20 Kasım 2017

KOÇ BURCU

Aşk hayatınızda şanslı bir dönemde giriyorsunuz, bugün beklediğiniz haberleri alacaksınız. Haftanın ilk günü kendinize iyi gelecek aktivitelerde bulunmalısınız. İşinizle ilgili strese girdiğiniz bazı durumlar var ve bu durum sizi zorlayabilir. Duygusal konulara ehemmiyet verdiğiniz kadar sizi bir hayli zora sokacak mali durumunuzla da ilgilenmelisiniz.

BOĞA BURCU

Bugün sizin için harika bir gün. Pozitif enerjinizle birçok konuda fark yaratabilirsiniz. İçinizde kocaman bir enerjiniz var. Bu enerji sayesinde karşı cinsle olan iletişiminiz de kuvvetlecek ve keyifli bir gün geçirmenize neden olacak. Kendinizde fark edemediğiniz birçok yeteneğiniz var. Bu yetenekleri fark edip kullanabilseniz, yaşam sizin için daha keyifli bir hal alır.

İKİZLER BURCU

Bugün maddi konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz, bu sıralar harcamalarınızı düşünmeden yapıyorsunuz. Bir arkadaşınıza verdiğiniz sözü hatırlayıp harekete geçebilirsiniz. Bugün verdiğiniz kararlarda daha sağduyulu ve dikkatli olmanızı öneririz, çünkü sonuçları sizi olumsuz etkileyebilir.

YENGEÇ BURCU

İş hayatınızda başarılı olduğunuz bir dönem içerisindesiniz. İşteki etik konulara fazla hakimsiniz, bu da sizi diğerlerinden ileriye taşıyan özelliğiniz. Aşk hayatınız bu sıralar geri planda, daha çok işinizle ilgileniyorsunuz. Aslında ikisini bir arada yürütebilirsiniz ancak sizin aşkta kriterleriniz çok sert. Aşka bu sıralar fazla önem vermiyorsunuz, hatta yeni biten ilişkiniz sizi hiç üzmedi bile.

ASLAN BURCU

Bugün harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Özel hayatınızda yeniden kıpırdanmalar var. Fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bugün katılacağınız bir davette kendinizi sınırlandırmayın. İşinizle ilgili gereksiz kaygılarınız size zarar veriyor. Bu kaygılarınız çok yersiz, kendinize güvenin.

BAŞAK BURCU

Hayatınızı kazandığınız mesleği severek gerçekleştiriyorsunuz ve bunun karşılığını üç vakitte alacaksınız. Parasal konularda da yeni sürprizler sizi bekliyor. Sevdiğiniz şahsa vakit geçtikçe daha fazla bağlanıyorsunuz onu tanıyor ve her geçen gün yeniden seviyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Özel hayatınızdaki gelgitler bir müddet daha devam edecek. Ancak kararlı davranırsanız durumlar değişebilir. Bir süredir kafanızdaki planlar için bugün harekete geçebilirsiniz. Cesur davranırsanız karlı çıkacaksınız. Bugünlerde sırt ağrılarınız artabilir, dikkat.

AKREP BURCU

Bugün kendinizi çok sağlıklı hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiye pek fazla zaman ayıramadığınızı fark edecek ve ona zaman ayırmak isteyeceksiniz. Bugün içerisinde verdiğiniz kararların çok dengeli ve yerinde olduğunu düşüneceksiniz. Hayal gücünüz çok yüksek bu konuda şanslısınız. Hayal gücünüzü iç sesinizle birleştirirseniz başarıyı elde edeceksiniz.

YAY BURCU

Bugün kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz. Özel hayatınızdaki mutluluk işinizdeki başarınızı olumlu yönde etkilemeye devam edecek. Yeni bir projenin sorumluluğunu alabilir, maddi anlamda ödüllendirilebilirsiniz. Bugün beklenmedik bir misafiriniz olabilir. Akşam planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sizin enerji kaynağınız sosyal ortamlarda aktif olmak. Bu sıralar kendinizi sosyal ortamlardan soyutlamış durumdasınız, buna dikkat edin. İşinizdeki başarınızın bile anahtarı çoğu zaman sosyal hayatınızdaki iletişimlerinizde saklı. Bugün kendinize zaman ayırıp yeniden özlediğiniz alana dönmek için harekete geçmelisiniz. Aşk hayatınızda ise sular henüz durulmadı. Karar vermek için acele etmeyin.

KOVA BURCU

Bugün yediklerinize dikkat etmelisiniz. Maddi konularda beklentilerinizin sonuçlarını çok hızlı alıyorsunuz ancak maddi dengeleri iyi korumalısınız. Aşk hayatınızda kuruntularınızdan kaynaklı gereksiz sıkıntılar yaşamanız an meselesi. Bu durumu yenmenin tek çaresi eskiye takılı yaşamamak açıkçası olaylara fazla takılmamak.

BALIK BURCU

Bugün sağlığınızla ilgili konuları ertelememeniz gereken bir gün. İşinizdeki stres sizin sağlığınızı bir hayli etkiliyor. Bir süre işlerinizi yavaşlatmak ya da arkadaşlarınızdan yardım almak iyi gelebilir. Özel hayatınızdaki olumsuz gelişmeleri iş hayatınıza yansıtmaktan kaçınmalısınız.

20.11.2017 burç yorumları Pazartesi günü için tüm burçlara tüyolar ve bilgiler aktardı. Sizlerde görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.