Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 20 Eylül 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 20 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün ani değişiklikler ve beklenmedik olaylar ile dolu olabilir. Enerjiniz yüksek ve güçlü. İnsanlar düzensiz, güçlü patlamalarla hareket edebilir. Siz işlerinize odaklanmaya devam etmeye çalışın. Belirli sınırlamalardan kurtulmanız gerekiyorsa, harekete geçmenin tam zamanı. Hareketlerinize güvenin ve istediklerinizi gerçekleştirin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bu günün sonunda, pek çok küçük fikir bulabilirsiniz. Onları bilinçaltınızda kaynaştırın ve zihninizi günlük meselelerden arındırın. Özellikle gece olunca, bu küçük fikirler daha uyumlu ve ilham verici bir şeye dönüşebilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün muhteşem bir gün, bu yüzden tadını çıkarın. Duygusal ve zihinsel olarak yeni, heyecan verici bir yaşam yolculuğuna çıkmaya hazırsanız, fırsat kendini gösterecektir. Enerjiniz hızlı ve öfkeli olacak. Elektrikli aletlerle ve yeni teknolojilerle ilgilenebilirsiniz. Rutinden kurtulun ve daha az geleneksel yaşam tarzını benimseyin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün test edilebilirsiniz, bir şekilde kendinizi koruyun. Hayatınızın büyük bir kısmı şu anda sorgulanıyor ve gerçeklerle yüzleşmeye zorlanıyorsunuz. İçsel varlığınızla bir probleminiz yoksa, bu meydan okuma ile başa çıkabilmeniz gerekir. Belki de bunu büyük bir yaşam değişikliğine ihtiyacınız olduğuna dair bir işaret olarak kabul etmelisiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün enerjiniz çok yüksek ama değişken. Büyük değişiklikler yapmak için gereken dayanıklılığa sahipsiniz ve sizi geri tutan her türlü kısıtlamadan kurtulma fırsatınız var. Hayatınızın yeni ve taze yönlerini özgürlüğünüzü seven doğanızla kucaklayın. Bu öğleden sonra doğada uzun bir yürüyüşe çıkın ve nefes alın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, ileriye doğru cesur bir adım atmanın zamanı geldi. Kendinize ve son birkaç aydır özenle yaptığınız dikkatli planlamaya güvenin. Bu sıkı çalışmanın büyük kısmının olumlu dönüşler sağladığının farkına varın. Bir sonraki adım için istekli olun. Güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Tek yapmanız gereken harekete geçmek. Korku ve kısıtlama yerine inanç ve güvenle hareket edin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sizin için harika bir gün. Pozitif enerji sizin yolunuzda ilerliyor. Önünüzdeki fırsatları araştırmalısınız. Şu an ciddi bir karışıklık hissediyor olabilirsiniz. Geçmişte sizi sınırlayan şeyleri temizleyin. Hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirmek için gerekli değişiklikleri yapmak için kendinizi güçlendirin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün ayaklarınızın üzerinde durmanız ve beklenmedik olaylara karşı güçlü kalmanız gerekebilir. İnsanlar bu olaylara karamsar bir şekilde yaklaşacak, onları umursamayın. Zorlukları, zarar görmeden atlatmak için muazzam bir yeteneğiniz var. Bir başkasının dizginleri tutmaması için dikkat edin. Hareketlerinizi kontrol altında tutarken rahatlamayı da ihmal etmeyin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, çalışmaktan yorulmuş olabilirsiniz bugün kendinizi ödüllendirme vakti. Çok fazla fiziksel enerjiye sahipsiniz, ancak bunu düzensiz ve biraz kontrolsüz kullanabilirsiniz. Sizi bağlayan şeylerden kurtulun. Zincirlerinizden kurtulun ve yaşamak istediğiniz hayatı yaşayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün insanları çok inatçı bulabilirsiniz, sizi rahatsız eden bir şeye karışmak için üzerinizde baskı hissetmeyin. Bugün aynaya bakarak büyük bir güç ve yetenek kazanabilirsiniz. Kimse hayatınız üzerinde sizin kontrolünüzden daha fazla kontrol sahibi değildir, bu yüzden kendiniz için bir şeyler yapmak adına daha cesur adımlar atın. Hedefleriniz varsa, onları daha iddialı hale getirin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, sezgileriniz ve enerjiniz sayesinde bugün tanıştığınız insanlardan faydalanabilirsiniz. Önceden fikirlerinize karşı şüpheyle yaklaşan insanlar, bugün düşüncelerinize çok daha açık olabilirler. Potansiyel olarak kışkırtıcı birkaç yorumu atıp nasıl tepki verdiklerini görün. Herhangi bir fırsat üzerinde yoğunlaşmaktan asla vazgeçmeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün aklın sesi olmaya hazır olun! Farkında olun ya da olmayın, yükselmeyi hakediyorsunuz. Çevrenizdekiler de potansiyelinizden daha fazlasını biliyorlar! Cesur olun ve inançla hareket edin.

20.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.