California Cevizi
California Cevizi

20 Ekim 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 20 Ekim 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 20 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün başkalarıyla bağlantı kurmak zor olabilir. İnsanlar kararsız görünüyor. Görev üstlenmek için iyi bir zamandasınız. İlgili tüm tarafların çıkarlarını göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Bir şey hakkında kendi zihinlerini doğru kullanamayan insanlardan yararlanmaya çalışmayın

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, son zamanlarda savaş için güçlü bir eğiliminiz var. İşleri halletme isteğiniz arttı ve ilerlemekten artık endişe duymuyorsunuz. Sorun şu ki, bugün biraz beklemeniz gerekebilir. Yavaşlayın ve bilinmeyene doğru körce ilerlemek yerine bir plan yapın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün planınız gereği anlaşmazlıklar ile savaşma arzusuna sahipsiniz. Bu iç gerilimin bir sonucu olarak her zamankinden daha kararsız olabilirsiniz. Zamanın size getirdiği kısıtlamaların farkında olun. Enerjinizi en verimli şekilde kullanacağınız bir plan yapın. Harekete geçmeden önce düşünmek özellikle önemlidir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sizi rahatsız eden kararsızlık nedeniyle çok sinirlenmemeye çalışın. Ne kadar çok beklerseniz, hareket etmek o kadar zor olacaktır. Planlama ve güçlülük arasında bir denge bulmalısınız. İlerlemek için bir dirençle karşılaşırsanız, geri dönmeniz gerekebilir. Çünkü, savaşmak artık olumlu sonuçlar vermeyecek.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, kararsızlık bugün en büyük düşmanınız olabilir. Bir kısıtlama hissi ve disiplin ihtiyacı söz konusu olabilir. Sakin tutumunuzun, tam da böyle bir günde sizi kurtaran şey olduğunu görebilirsiniz. Sakin kalmaya devam edin ve şimdilik bir başkasının liderlik yapmasına izin verin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, planlarınız bugün sert bir muhalefetle karşılaşıyor. Yavaş ve istikrarlı bir tempoda ilerliyorsunuz. Bu durumun, başkalarını rahatsız ettiğini görebilirsiniz. Güçlü kuvvetlerin kafanızı karıştırması oldukça muhtemeldir. Ancak, merak etmeyin bunlardan hiçbiri şimdi kazanma havasında değil.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün iş yerinde aşındırıcı kuvvetlerle savaşmak için güçlü bir iradeye ihtiyacınız olabilir. Durum üzerinde kontrolü ele almak için fırsatınız var. Diğer insanlar harekete geçmek için kendinden emin olmayabilirler. Siz kendinize güveniyorsunuz, özgüveninizi doğru şekilde kullanın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün saldırma planınızdan vazgeçin. Orada yeterince gerginlik var, bu gerginliği daha da artırmanız gerekmez. Diğer insanların anlaşmazlıklarına karışmamaya çalışın. Bugünlük geri planda kalabilirseniz kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün frenleri takmanız gerekebilir. Bugünkü ruh haliniz etrafınızdaki insanlara ve enerjiye tam olarak uymuyor. Aşındırıcı davranışlarınızla diğer insanları bunaltabilirsiniz. Daha disiplinli bir yaklaşım düşünmek için iyi bir gün. Daha iyi bir yapı kurmanız gerekebilir, böylece enerjinizi genel olarak daha verimli kullanırsınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bir hamle yapmak konusunda isteksizseniz, nedenini düşünmelisiniz. Sizi tutan şey ne? Başarısızlık korkusu mu, yoksa bir başkasından gelecek olumsuz bir yorum mu? Yaptıklarınızın sonuçları için kendinizi yeterince hazırlıklı hissetmiyor olabilirsiniz. İlerlemenize engel olan bu zihinsel engellerden kurtulma zamanı.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, disiplin ve sağlam bir plan bugün sizin en yakın arkadaşlarınız. Adımlarınızı yavaşlatın ve eylemlerinizin sonuçlarını göz önünde bulundurun. Yapılması gerekenlere odaklanma ve bunun için bir plan tasarlama zamanıdır. Havada, aceleyle davranmanıza neden olabilecek huzursuzluk var.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün biraz iç çatışma yaşayabilirsiniz. Nasıl ilerleyeceğinizden emin olamıyorsunuz. Bir taraf savaşmak için bir dürtü hissederken, başka bir taraf – daha zihinsel bir durum – bu dürtüyü dizginlemek istiyor. Bu çatışma, güven eksikliğinden dolayı sizi hareketsiz kılabilir. Herhangi bir sorun hakkında strese girmemeye çalışın.

20.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

vestel