Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 20 Aralık 2017 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 20 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugünlerde etrafınızda olan bitenlerden kaçmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde inanma sorunu yaşıyorsunuz. Ancak gün ilerledikçe bu problemlerin üstesinden gelerek özgürce keyif yapıyorsunuz. Teknoloji veya alternatif terapiler etrafında dönen projelerin yanı sıra yeni şeyler öğrenmek için iyi bir zaman. Ayrıca, eskiden ilgi duyduğunuz bir iş veya çalışma konusunda iyisiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, kendinizi ispatlamak ya da kendinizi savunmak için bir zorunluluk duyarsanız, bugün bunlardan herhangi birine ihtiyacınız olmamalı. Direnmeye çalışın. Başkaları için değil kendiniz için hareket edin. Kendinizi güvensiz hissettiğiniz veya kendinize olan inancınızın azaldığı zamanlar yaşayabilirsiniz. Şüpheler olumlu sonuçlar doğurabilir. Bu süreçte heyecan verici yeni şeyler öğrenmek isteyeceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, gününüzün ilk yarısında küçük duygusal bir durumla karşılaşıyorsunuz. Ancak daha sonra tüm duygusallıklar yerini eğlenceye bırakacak. Sorunlarla tam olarak ilgilenebilmek ve çözüm üretmek kendinize olan güveninizi artıracak. Benzersiz bakış açınızdan dolayı takdir edileceksiniz. Bugün büyük sözler vermekten kaçınmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, günün ilk yarısı ikili ilişkilerinizdeki sorunlarla geçebilir. Ancak gün ilerledikçe bu problemleri aşacaksınız. Gitmek istediğiniz yere ulaşmanın ilginç yeni yolları olabilir veya en azından hedeflerinize devam ederken kendinizden zevk alırsınız. Eski sorunları çözmenin farklı yollarını bulmak için zihninizi açmanız gerekebilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bu hafta iş ve sağlık cephesinde sizi harekete geçiren kişisel kararlar alıyorsunuz. Yeni, heyecan verici ve hatta ilham verici bir şey öğrenmek için harika bir gündesiniz. Sosyal çevrenizde, yaratıcı, zeki ve cesur zihninizle dikkat çekiyorsunuz. Özel hayatınızda ani bir etkilenmeyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Melek

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün olduğunuzdan daha ciddi bir tutum içindesiniz. Günlük rutinlerinize odaklanacağınız bir gün sizi bekliyor. Evinizle veya ailenizle ilgili iyi haberler alacaksınız. İki gün önce evinize ve ailenize etki eden yeni ayı etkilerinin olumlu yönde olduğunu göreceksiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler gününüzü geçirirken, özgürlüğünüzün tadına varıyorsunuz. Ancak özgürlüğünüzün önüne duygusal bir problem çıkabilir. Devam etmek için bu problemden kurtulmanız gerekecektir. Kırılgan yapınıza rağmen tüm duygusal sorunların üstesinden geliyorsunuz. Bakış açınızın biraz sıra dışı olması iletişimde kurduğunuz insanları şaşkına çevirecek.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, günün ilk yarısında güven problemleri yaşayabilirsiniz. Ancak bu güvensizlikler görüş farklılıkları gibi basit nedenlerden ortaya çıkacaktır. Gün fazla ilerlemeden bu problemleri ortadan kaldırın. Bir para kazanma durumu olabilir veya işle ilgili konularda heyecan artabilir. Sağlığınızı iyileştirme konusunda adımlar atabilirsiniz. Bugün son derece canlı ve ileri görüşlüsünüz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, birinden fikir alabilmek için doğru zamandasınız başlıyorsunuz. Yeni başlangıçlar akıllıca olacaktır. Bugün birtakım duygusallıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi bazı konularda savunmasız hissedeceksiniz. Ancak bunun sizi aşağıya çekmesine izin vermek yerine, bu duyguları pozitif yönde hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Gün ilerledikçe sosyal etkileşimleriniz artacak ve insanlarla pozitif, enerjik iletişimler kuracaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, yeni veya farklı bir şey yapmak için mükemmel bir zamandasınız. Buna rağmen, günün ilk yarısında göz ardı edilmeyecek kadar hassas davranışlar sergiliyorsunuz. Yeni başlayacağınız işleri bir seferde bitirmek yanlış bir düşünce olur. Biraz zamana yayarsanız daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Belirsiz olan şeylerle zor zamanlar geçiriyorsunuz, çünkü güvende hissetmiyorsunuz. Gün ilerledikçe son derece eğlenceli bir hale bürüneceksiniz. İlişkiniz bu günlerde sakin ilerliyor ancak ilerleyen günlerde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, çevrenizdekilerin güvenlik açıklarıyla uğraşmaktan çok onları görmezden gelmeyi veya davranışlarını yönetmelerine izin vermeyi tercih ediyorsunuz. Bu iniş ve çıkışlar bazen sinir bozucu olabilir, ancak kendilerini kabul ettirme konusunda yapmaları gereken çok şey var. Günün ilerleyen saatlerinde özel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, saygınlığınızın ve çekiciliğinizin arttığı bir döneme giriyorsunuz. Öyle bile olsa, bazı yavaşlamalar veya can sıkıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylara pozitif bir yaklaşımla bakarsanız yükselmenize engel olamayacaklar. Arzu ettiğiniz kişinin, işin veya bir eşyanın peşine düşeceksiniz.

20.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.