Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 2 Şubat 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 2 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, gireceğiniz ortamlardaki insanlar size fayda sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahip olabilir. Onlarla bağlantı kurma fırsatını iyi değerlendirin. Size ilham veren fırsatlar sayesinde canlılığınızı ve heyecanınızı koruyorsunuz. Bu zamana kadar aklınızda hiç olmayan birine karşı derin duygular beslemeye başlayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, heyecan verici planlara sahipsiniz. Hedefinize veya hedeflerinize ulaşmak için bu planlara odaklanacaksınız. Dikkatinizi dağıtan birkaç konuyla karşılaşabilirsiniz. Bunlar, davet veya arkadaşlarınızla katılacağınız bir etkinlik olabilir. Size cazip gelen teklifleri değerlendirin. Pişman olmazsınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, birinin yardımıyla yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Bu fırsatları değerlendirmeniz için değerli ipuçları mevcut. Bununla birlikte, bazı sorumluluklarınızı unutmuş olabilirsiniz. Öncelikle onlardan kurtulmanız gerekecek. Böylece önünüzdeki günleri daha rahat bir şekilde atlatabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, boş zamanlarınızı romantizmin doruklarına çıkarak yaşıyorsunuz. Hayatınızdaki özel kişiyle yaşadığınız anların keyfini çıkarın. İlişkinizi güçlendirmek için planlar yapabilirsiniz. Fazla beklenti içine girmemek her iki tarafı da mutlu eder. Olayları akışına bırakın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, önümüzdeki günlerde ilgi alanlarınızla ilgili harcamalar yapabilirsiniz. İlgilenmekte olduğunuz işten kalan zamanlarınızda eğlence arayışına gireceksiniz. Özellikle biriyle gireceğiniz ortamlar sizi çok mutlu edecek ve eğlendirecek. Çekici ve etkileyici tavırlar sergileme konusunda isteklisiniz. Gerçekten ilgi duyduklarınızdan emin olun, aksi takdirde çabalarınız boşa gidebilir.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, önümüzdeki günlerde çevrenizdekiler sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilir. Kendi işlerinizi bir kenara bırakıp onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Ancak bazı konularda elinizden bir şey gelmiyorsa canınızı sıkmayın. İyi niyetinizi kötüye kullanmak isteyenler çıkabilir. Onlarla aranıza mesafe koymaya özen gösterin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, önümüzdeki günlerde seyahat ve gezi planıyla ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Savurganlık yapmamaya dikkat etmelisiniz. Eğer aklınızda, uzun vadede size maddi zorluk yaşatacak bir plan varsa, biraz daha düşünmenizde fayda var. Aksi takdirde, pişmanlık duyabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, önümüzdeki günlerde cömert bir tavırla, ev için eşyalar satın almak veya aile üyeleriyle daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Takdir edilecek davranışlar sergiliyorsunuz. Bununla birlikte, paranızın bir kısmını masaj, spa gibi rahatlatıcı aktivitelere harcayacaksınız. Ancak bunları yapmadan önce bir bütçe planlaması gerekebilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, kişisel hırsınız, kariyer konusunda size yardımcı olacak insanlarla iletişim kurmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda, ailedeki birisi size bir sorunla gelecek. Ona yardım etmeniz gerekebilir. Bu durum, sizi bazı tartışmaların içine sokabilir. Ne olursa olsun kendinizi suçlu hissetmeyin ve kendinizi savunun.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, duygularınızı kelimelerle ifade etmek bugün biraz zor olabilir, ancak yine de denemeye değer olduğunu düşünüyorsunuz. Bu, garip bir konuyla ilgiliyse gerçekleri ortaya çıkarmak ve daha keyifli hale getirmek için çaba göstereceksiniz. Çevrenizdekilerin size karşı tepkilerini merak ediyor olabilirsiniz. Şaşırtıcı derecede duyarlı olduklarını göreceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar sosyal yaşamınız son derece hareketli. Olumlu fikirler konusunda başkalarıyla bağlantı kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. Birisi için yapılacak bir kutlamaya katılacaksınız. Bu kutlamadan sonra, başkalarına da fayda sağlayacak bir plan üzerinde çalışmaya başlıyorsunuz. Hayatınızı güzelleştirecek adımlar atmanın zamanı geldi.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, işlerinizin ne kadar iyi gittiğini görmek için kendinize zaman ayırmalısınız. Sizi engelleyen sorunlar varsa, onları derinlemesine keşfedin ve onları gidermek için fırsatlar kovalayın. Bunun için harika bir dönemdesiniz. Sosyal hayatınızdaki problemlerin canınızı sıkmasına izin vermeyin.

02.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz