Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 2 Mayıs 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 2 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün gideceğiniz yola karar vermelisiniz. İnandığınız şeye rağmen, tersinin doğru olduğunu düşünüyoruz. Ancak bu doğru değil. Hangi yolda yürüyeceğinizi bilmediğinizde nasıl yürümeniz gerektiğini öğrenmek nafile. Bu sizin için biraz belirsiz görünebilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugünün enerjisi, kültürünüzü ve düşüncenizi daha fazla açmanız için sizi teşvik ediyor. Bir şeyleri yeniden icat etmek için yalnız başınıza ilerlemek zorunda değilsiniz. Gündemdeki konular hakkında merakınızı geliştirecek ve gidermek için çaba göstereceksiniz. Böylece, fikirleriniz yerine oturacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bazı konulara gereğinden fazla odaklanıyorsunuz. Çok sakinsiniz. Ruh haliniz, makul ve sıkı çalışmaya meyilli. Ufkunuz açık ve yaşam denizlerinde gezinmek için gereken tüm bilgilere sahipsiniz. Tek ihtiyacınız biraz daha inanç ve cesaret. Eğer bugün başarılı olmazsanız, suçlayacağınız kimse olmayacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sizi rahatsız eden sırları ifade edebilirsiniz. Öfkeli olabilirsiniz ve en ufak bir temasta patlayabileceğinizden korkuyorsunuz. Sizin için özel olan birine gizli bir tutku besliyorsunuz. Kafanız bugün kalbinizi yönetecek ve zihniniz herhangi bir duygu tarafından temizlenecek. Belki de bundan faydalanmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, zihniniz bugün büyük bir karmaşa içinde. Bu yüzden hiçbir şeye fazla önem vermemeniz şaşırtıcı değil. Aşk hayatınızda ve kariyerinizde değişiklikler yaşayabilirsiniz. Öyle olsa bile, geçmişin parçalarını alıp onları korumak zorunda hissediyorsunuz. Önümüzdeki günlerde, geçmişten kurtulmak için birinden yardım isteyebilirsiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sizin için son derece sessiz geçecek. Kendinizi bir göreve adayacak ve akşam da çalışmaya devam edeceksiniz. Birisi sizi mola vermek için ikna etmeye çalışırsa, direnmek hiç de zor olmayacak. İçgüdülerinizi dinlemeniz ve elinizdeki işe odaklanmanız gereken bir gün.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, profesyonel geleceğinizi düşünmek için bugünü değerlendirmelisiniz. Bir konuyla ilgili fikirlerinizi açıklığa kavuşturmak için biriyle birlikte çalışabilirsiniz. En ufak bir provokasyonda isyan etmekten ziyade, son zamanlarda yaptığınız gibi, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak mantıklı düşünün.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün hayal kurmanın zamanı değil! Tam tersi, iletişim içeren bir dizi küçük teknik problemi halletmeniz gerekebilir. Genel olarak, biraz deneme dolu bir gün olacak, ama en azından son zamanlarda sizi rahatsız eden zorlu iç sorunları ortadan kaldıracaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Üstlendiğiniz görevleri tamamlamak için kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Buna tahammül etmek zor olabilir. Sonuca ulaşıncaya kadar aynı şeyi yapmaya devam etmeniz gerecek. Böyle zamanlarla nasıl başa çıkacağınızı bilmiyorsunuz. Bugün bununla ilgili bir ders alabilirsiniz. Sabrın bir erdem olduğunu unutmayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün otorite ile ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Kendinizi anlamak için biraz zaman ayırmalısınız. Projelerinizi, maceranızda sizin yanınızda olacağını umduğunuz insanlara ayrıntılı olarak açıklamayı düşünüyorsunuz. Ancak, başkalarının sizi körü körüne takip etmesini bekleyemezsiniz. Onlar da kendi amaçları ve öncelikleri için yaşamak istiyorlar.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, projelerinizin ayarlanması biraz zaman aldı. Bunun nedeni, yeterince konsantre olmamanız olabilir. Bir kerede, birkaç şey yapmaya çalışıyorsunuz ve sonuçta işler beklediğinizden daha yavaş ilerliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, enerjinizi tek bir yöne vermelisiniz. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, her şeyi tek başınıza yaratmak zorunda değilsiniz. Hayat bireysel değildir. Hayatı sonuna kadar yaşamak için insan içine karışmalısınız. Çoğu zaman diğer insanlarla etkileşime girmeniz gerekebilir. Dışarıdaki olaylar ve sosyal ilişkiler, sizi hayal edemeyeceğiniz bir yöne götürecek.

02.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.