Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 2 Mart 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 2 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, kariyerinizle ilgili uzun zamandır devam eden bir rüya sonunda gerçekleşebilir, hazır olun! İlk bakışta, hayal kırıklığını önlemek için alacağınız habere inanmak istemeyeceksiniz. Bu yanlışa kapılmayın; yolunuza boş yere negatif enerji sokmayın. Bulunduğunuz yerde olmak için çok emek harcadınız ve ilerlemeyi bırakma ihtimaliniz yok. Övgüleri kabul edin, yanınızda olan herkese teşekkür etmeyi de unutmayın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinizi kötü eleştirilere maruz bırakabilirsiniz. İşteki son sıkıntılar yetenekleriniz hakkında şüphe duymanıza neden olabilir. Durum hakkında objektif olun. Her ne olduysa, muhtemelen kontrolünüzün ötesinde bir şeydi, bu yüzden kendinize haksızlık etmekten vazgeçin. Sıkı çalışmaya, elinizden gelen her şeyi yapmaya devam edin. Dış etkenlerden fazla etkilenmeyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün para konusunda garip bir gün olabilir. Mali açıdan tam olarak nerede olduğunuzdan emin olamayabilirsiniz, bu nedenle tüm kayıtlarınızı bir araya getirip onları dikkatli bir şekilde ele almak iyi bir fikir olabilir. Kumar oynamak veya her türlü yatırım yapmak için doğru bir zaman değil. Bunun yerine, ilgilendiğiniz yatırımlarla ilgili elinizden geldiğince bilgi toplayın, onları inceleyin ve daha sonra uygun kararları alın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, ev çevresinde tamir edilmez kazalara neden olabilecek, güvenli olmayan koşullar mevcut olabilir. Bazıları kolayca anlaşılamayabilir, bu nedenle aile üyelerini dikkatli olmaları için uyarın. Evinizde ağır bir iş yapmak için uygun bir gün değil. Büyük bir onarım planlıyorsanız, ancak onları biraz ertelemek iyi bir fikir olabilir. Bugün eyleme geçmek yerine, plan yapmaya özen gösterin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, meslektaşlarınızdan bir veya daha fazlası bugün işinizde üzgün veya gergin görünüyor olabilir. Bu durum kendi verimliliğinizi de etkileyecektir. Söz konusu iş arkadaşlarınız iletişim kurmak için pek fazla çaba harcamayacak. Bu yüzden en iyisi tüm olumsuzluklara rağmen çalışmaya devam etmek. Her zamankinden daha zor bir iş günü sizi bekliyor, ama baş edemeyeceğiniz bir durum yok.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, geçmişten bugüne biriktirdiğiniz para, bugün gündeme gelebilir. Beklenmeyen ancak gerekli harcamalar ortaya çıkıyor. Bu durumu doğru değerlendirmek için dikkatli bir planlama yapmanız gerekebilir. Bu biraz zamanınızı alacak gibi görünüyor. Endişelenmeyin, durum göz açıp kapayıncaya kadar olumlu bir duruma dönüşecek ve her şey istediğiniz gibi olacak.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, can sıkıntısı ve huzursuzluk bugün sizi terbiye edebilir. Ne tür bir macera istediğinizden emin değilsiniz, ancak sizi sıradan işlere bağlayan bağlardan kurtulmaya, kaçmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Duvarlar çevrenizde, evinizde ve iş yerinde üstünüze geliyor olabilir. Kendinize gerekli bir mola verin ve yaklaşan hafta sonu için bir çeşit gezi planlayın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün konsantrasyonunuz çok yüksek. Her zamankinden daha dikkatlisiniz. İnsanların düşüncelerini ve hislerini her zamankinden daha fazla hissettiğinizde şaşırmayın. Okumak, çalışmak ve yeni bilgiler edinmek için güzel bir gün. Gerçekten sizi ilgilendiren bir konuda yeni şeyler keşfedebilir ve gününüzü bu konuda okumalar yaparak geçirmek isteyebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün para ile ilgili endişeler en üst noktada olabilir. Mali sıkıntılar çektiğinizi ve sıkıntıların üstesinden gelmek için nasıl yeterli miktarda para toplayabileceğinizi merak edebilirsiniz. Ancak, endişelenmeyin, yardım yolda. Dışarıdan gelen bir kaynak size maddi destek sağlayabilir. Sahip olduğunuz sorunlar ne olursa olsun, teker teker giderilecek.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, iş yerindeki istikrarsızlıklar, biraz depresif ve endişeli olabilir. Merak etmeyin, her şey iyi olacak. Bunu üstesinden gelmek için bir meydan okuma düşünün. Pratikliğiniz ve etkinliğiniz size yardımcı olacak. Çevrenizden biri size karşı dürüst değil. Etrafınızdaki kişileri, daha açık bir şekilde iletişim kurmak için teşvik edin. Gerçekleri duymak hoşunuza gitmese de durumunuzu daha iyi değerlendirmenize vesile olur.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, televizyonda, gazetelerde veya internette ilginizi çeken olaylar, inançlarınızı sarsabilir. Kendinizi rahatsız ve biraz hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Aynı zamanda, bu bilgi sizin için yeni kapılar açabilir. Doğal merakınız nihayetinde size fayda sağlayacak. Yeni keşifler, büyüleyici bir etkiye sahip olabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir görev sizin kontrolünüz dışındaki koşullar nedeniyle bugün aksayabilir. İşinizi hızlandırmak için yapabileceğiniz hiçbir şey yok gibi görünmesi, biraz hayal kırıklığı yaşamanıza neden olacak. Kafanızı bu durumla bulanıklaştırmayın, çok kısa sürecek. Yapabileceğiniz en iyi şey, bu aksaklıklar ortadan kalkana kadar üzerinde çalışacak başka şeyler bulmaktır.

02.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.