Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 2 Kasım 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 2 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, etrafınızda size müdahale eden çok fazla olay var. İyi haberler bugün her yerde olacak, ama bu haberler sizden çok etrafınızdaki insanları etkileyecek. Başkalarının iyi talihleri, gün devam ettikçe can sıkıcı olabilir. Ne olursa olsun beklemeye devam edin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, hayatınızda huzur bulmayı güçleştiren bazı konular var. Bunlardan biri partnerinizle aranızdaki güvensizlik olabilir. Muhtemelen, bu kişi şu anda yaşadığınız zorluklara katkıda bulunuyor. En iyisi onunla biraz daha fazla zaman geçirmek. Eğer yalnızsanız, yalnızlığınızın tadını çıkarmaya çalışın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, hedefinize giden yolda zevk almadan  hızlı bir şekilde ilerliyor olabilirsiniz. Bu, özellikle şu anda dahil olabileceğiniz herhangi bir sanatsal proje veya romantik ortaklık söz konusu olduğunda geçerlidir. Yolculuğunuzun herhangi bir parçasını beğenmiyorsanız, belki de bu olmanız gereken yol değildir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, herkesi seven, cömert ve destekleyici bir kalbe sahipsiniz. Bazen herkes tarafından terk edilmiş hissedebilirsiniz. İşlerin sizin için neden bu kadar uç noktaya geldiğini anlamak şu anda biraz imkansız görünüyor. Meselenin gerçeğini, mantıklı bir şekilde anlamaya gerek yok. Sadece bunun nasıl hissettirdiğine alışmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, küçük bir böcekle arkadaş olmaya çalışan bir dev gibisiniz. Kesinlikle ortak bir şeyiniz yok ve aynı dili konuşmuyorsunuz bile. Bir kaza sonucu, o küçük böceği kolayca ezebilirsiniz. Bu en iyi arkadaş olamayacağınız anlamına gelmez. Bu tür bir ilişki iki taraf için de yararlı olacaktır.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugünkü durumunuzda biraz ironi var. Bunun gibi durumlar için tek gerçek çare, onları kabul etmek ve bu konuda şaka yapmaktır. Kendinizi çok ciddiye alırsanız, özellikle sanat ya da romantizm söz konusu olduğunda, kaçınılmaz olarak başarısız olursunuz. Kalbiniz şehvetli ve duygularınız derin. Günün olayları hakkında ağlamak yerine gülerek dengenizi koruyun.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugünden itibaren daha kararlı olacaksınız. Kararlılığınızın çaresizlik ve ihtiyaçlar yerine ilham ve işbirliğine dönüşmesine izin verin. Bunun, özellikle de kalbin sorunları söz konusu olduğunda ne kadar işe yaradığını göreceksiniz. Çok fazla güce sahipsiniz, bunu iyi kullanın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, yeni ya da mevcut bir partnerle ateşi yeniden canlandırıyor olabilirsiniz, dikkatli olun. Küçük sorunlar bugün kontrolü kaybetmenize neden olabilir. Dışardan gelen enerji dalgaları ve hassas duygularınız sayesinde değişik koşullar meydana geliyor. Gerilim arttığında fazla üzülmemeye çalışın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün birlikte çalıştığınız insanların ne düşündüğüne takılabilirsiniz. Büyük bir planın ertelenmesinin sonuçları sizi biraz zorlayabilir. Endişelenmeyin, her şeye rağmen işlerinizde daha verimli olacaksınız. Sadece bir başkasını geride bırakmadığınızdan emin olun. Bazı şeyleri bir araya getirmenin yollarını bulabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün yeni şeyleri denemek için elinizden gelen her şeyi yapın. Keşif, sizi uyaracak ve tatmin olmanızı sağlayacak bir şeydir. Bu büyük bir keşif olmak zorunda değil, sadece işleri farklı bir şekilde yapın ve kendinizi benzersiz bir şekilde ifade edin. Dünyaya her zaman aynı şekilde davranırsanız, sizi bekleyen yeni yolları kaçırabilirsiniz. O yüzden gözlerinizi ve kulaklarınızı daima açık tutun.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, günün sonunda, aynaya bakıp kendinize kim olduğunuzu sorabilirsiniz. Bir dahaki sefere kaba bir yorum yapmak ya da başkasıyla ilgili hoşnutsuz bir gerçeği yaymak istediğinizde bunu düşünün. Bir tarafınız, diğer tarafın basitçe hor gördüğü davranışları rasyonel hale getirebilir. Bugün, her iki tarafınıza da bakın, sadece sizi memnun eden tarafa değil.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün romantizm söz konusu olduğunda fazla duygusal olabilirsiniz. Bu, sizin için bir zayıflık olabilir. Bir meseleyle ilgili eşinizle veya sevgilinizle saatlerce tartışabilirsiniz. Eğer bekarsanız, artık etrafa bakmanın zamanı geldi. Hayatınızın aşkı belki de çok yakınınızda duruyordur.

02.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.