Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 2 Haziran 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 2 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün bir konuda çevrenizdeki insanlarda kendinizi bulabilirsiniz. Bu iyi, çünkü kendinizi harika hissedeceksiniz. Başkalarına karşı sıcaklığı ve dostluğu yansıtma konusunda her zamankinden farklısınız. Sanatsal veya yaratıcı bir etkinlik yolunuza çıkabilir. Bugün başladığınız her şey, yeni bir sanatsal proje, kariyer ya da romantizm, muhtemelen başarılı olacaktır. Keyfini çıkarın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, eğer yayıncılık konusunda bir kariyer düşünüyorsanız, bunun için harekete geçme zamanı. Aynı zamanda herhangi bir yüksek öğrenim alanına kayıt olmak için harika bir gün. Uzaktaki birine duyduğunuz özlem ve sevgi bugün artış gösterebilir. Yabancı bir ülkeden yeni bir arkadaş edinebilirsiniz. Bugün sizin için tatmin edici bir gün olmalı.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, hayalleriniz, karar vermenize yardımcı olacak kadar canlı, hoş ve bilgi doludur. Yeni ve heyecan verici temaslar, bugün geleceğinizi etkileyebilir. Muhtemelen gelirinizi artırmanın yollarını bulmanıza da yardımcı olacak. Yeni kariyer planları ve yatırımlar umut verici ve dikkate değer görünmektedir. Elinizden gelenin en iyisini yapın. Bir fark yaratabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün karşı cinse, romantizme ve kararlı ilişkilere odaklanabilirsiniz. Sevgiyi çevreleyen enerjiler umut verici görünüyor. Bir ilişkiniz varsa, siz ve partneriniz birlikte yeni bir girişime başlamayı planlayabilirsiniz, ki bu muhtemelen başarılı olacaktır. Eğer yalnızsanız ve işiniz yoksa, bu konuda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün, sağlıklı, enerjik ve dayanıklısınız. Gönüllü çalışmalara ya da kişisel bir projeye dahil olabilirsiniz. Çok çalıştığınız için başarılarınız giderek artıyor. Nihayet geçmiş çabaların sonuçlarını görebileceksiniz. Başarınız, iyiliği ve sağlığı besleyecek. İkisi için de en iyisini yapın.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, aşk ve romantizm bugün sizin gündeminizde en üst sırada yer alacaktır. Kendinizi sıcak ve sevgi dolu hissediyorsunuz. Mevcut ve potansiyel aşk partnerleri size güçlü bir şekilde dönüş yapabilir. Çocuklarınız varsa, onlar ayrıca mutluluk ve memnuniyet kaynağı olabilir. Sanatsal bir alana meyiliniz varsa, bu konuda adım atmak için harika bir gün. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, evinizde artan yoğunluk, önümüzdeki birkaç gün içinde enerjinizin çoğunu alabilir. Birçok insan gelip gidebilir. Belki de önemli bir sosyal etkinliğe ev sahipliği yapıyorsunuz, daha güzel bir yere gidiyorsunuz ya da evinizde çok fazla iş yapıyorsunuz. Her ne ise, umduğunuz sonuçları üretme olasılığınız yüksek. Çok çalışın ve en iyisini yapın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün harika bir haber alabilirsiniz. Bu, muhtemelen kariyer ya da finansal başarı hakkında olacaktır. Belki de çevrenizdeki olumlu değişiklikleri içerir. Yazma ya da yayınla ilgili bir hayaliniz varsa, bugün hayallerinizi harekete geçirme günüdür. Hayal gücünüz yüksek seviyede çalışıyor ve başkalarıyla iletişim kurabiliyorsunuz. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün özellikle sıcak ve sevgi dolu insanlarla görüştüğünüzde siz de sevgi doluyorsunuz. Parayla ilgili iyi haberler, olumlu hissettirebilir. Yeni insanları kendinize çekebilir ve bu insanlara hayatınızda daha fazla yer verebilirsiniz. Sanatsal bir projeye başlamayı düşünüyorsanız, bunu yapmanın tam zamanı. Yaratıcı fikirler özgürce akmalıdır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün güzel, pozitif ve sevgi dolusunuz. Bu özellikleriniz sayesinde herkesi kendinize çekiyorsunuz. Özgüven, iyimserlik ve kararlılığınız önümüzdeki birkaç gün içinde zirveye ulaşmalıdır. Başlamak için düşündüğünüz şeylerde (yeni bir ortaklık, iş, yaratıcı proje, romantik bir ilişki) başarılı olma ihtimaliniz çok yüksek. Keyfini çıkarın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, yaratıcı ilham bugünün derinlerinden gelebilir. Vizyonlar, hayaller, yeni projeler (hayal gücünüzü heyecanlandıran her şey) için harika fikirler üretebilirsiniz. Başkalarına karşı anlayışınızın büyük oranda arttığını göreceksiniz. Bunun dezavantajı, maddi dünyayla teması geçici olarak yitirmek ve fikirlerde kaybolmak olabilir. Her iki tarafı da dengede tutmaya çalışın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün faydalı grup aktivitelerine katılabilirsiniz. Kendinizi güçlü, sıcak ve sevgi dolu yansıtıyorsunuz. Gelecek hakkında özellikle iyimser hissediyorsunuz. Sizin coşkunuz başkalarına da geçebilir. Tanıdıklarınız arkadaş olur, arkadaşlarınız yakınlaşır, aşk ilişkileri daha güçlü ve istikrarlı olur. Özellikle sanat hakkında birçok ilgi çekici, faydalı bilgi edinebilirsiniz.

02.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

loading...