2 Ekim 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 2 Ekim 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 2 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, son günlerde birisiyle çok yakın ilgileniyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse, bugün bir evlilik önerisi uzatırsanız veya alırsanız şaşırmayın. Son olaylar sizi birbirinize çok yakınlaştırdı ve aranızdaki bağı büyük ölçüde yoğunlaştırdı. Partneriniz bu bağı kağıda dökmek isteyebilir. İçinizde ufacık bir şüphe bile varsa, düşünmek için biraz zaman isteyin. Dürtülerle hareket etmek şu an için iyi bir fikir değil.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün hayatınıza çok fazla neşe katabilecek heyecan verici haberler gelebilir. Geliriniz hızla yükselebilir ve profesyonel olarak ilerlemek için daha fazla fırsat yakalayabilirsiniz. Bir çeşit kamu bildirimi alacaksınız. Bu sadece başlangıç! Bu durumun bir süre devam edeceğini bilmekten mutluluk duyuyorsunuz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, siz ve partneriniz arasındaki güçlü bağ, bugün bulutların üzerinde gezmenizi sağlıyor. Aranızdaki şeyler sıçramalar ve sınırlarla birlikte gelişiyor. Şu anda her şey çok mükemmel görünüyor. Zamanınızın her anını bir arada yaşayın. Zor zamanlarınızda onları hatırlamak isteyeceksiniz. Siz ve sevgiliniz bunu hakediyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün arkadaşlarınız, sevgiliniz veya akrabalarınız ziyaretinize gelebilir. Hiç beklenmedik bir şekilde kapınız çalınacak. Misafirlerinizden biri para hakkında harika haberler getirebilir. Aranızda güçlü bir birlik duygusu var. Bunu korumak için onlara karşı her zaman açık olun.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün arkadaşlarınız, akrabalarınız ve komşularınızla büyük bir buluşma gerçekleştirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz birkaç eski arkadaşa rastlayıp sohbet edeceksiniz. Gireceğiniz ortamda eski sevgilinizi de görebilirsiniz. Hala ilgileniyorsanız, bunu belli etmekten çekinmeyin. Artık ilgilenmiyorsanız, belki şimdi arkadaş olabilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, işvereninize yakın zamanda zam konusunu açtıysanız, yakında maaşınızda bir artış olabilir. İşvereniniz çabalarınızdan büyük ölçüde etkilenmiş görünüyor ve muhtemelen sizin daha yüksek bir mevki için düşünüyor. Bugün fırsatlar belirebilir, ancak kesinlikle bir karar verme zamanı değildir. Her şeyi dikkatlice düşünmek için biraz zaman ayırın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün beklenmedik bir mektup veya paket alabilirsiniz. Bu sevgiliden bir hediye olabilir, belki de beklediğinizden biraz daha cömertçe. Diğer iletişim kaynaklarından da haberler alabilirsiniz. En azından bir tanesi işinizle ilgili olacaktır. Bir parti daveti de gelebilir, muhtemelen katılacaksınız. Önemli biri size eşlik etmek isteyecek.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün evde vakit geçirmekten mutluluk duyuyorsunuz. Erken saatlerde parasal konularla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Elinize geçecek olan paranın bir kısmını evinize harcamayı düşünebilirsiniz. Karar vermekte zorlanıyorsanız, bir dekoratöre danışın. Ailenizde büyük bir uyum var. Birbirinizi sezgisel bir seviyede anlıyor gibisiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bekarsanız, bugün ilk görüşte aşık olabilirsiniz. Son zamanlarda mevcut, ilgi çekici insanların yokluğu yüzünden hayal kırıklığına uğramışsınız, ancak bugün çok mükemmel görünen biriyle tanışıyorsunuz. Ve cazibenin karşılıklı olduğundan emin olabilirsiniz! Eğer bir ilişkiniz varsa, ilişkiniz yeniden canlanacak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, birilerinin güçlü çekiciliği sizi bugün şaşırtabilir. Bu kişi sanatta bir şekilde yer alabilir. Bir proje üzerinde çalışmak için birlikte önemli ölçüde zaman geçirebilirsiniz. Aranızdaki enerji, ikiniz için güçlü ve açık. Yeni bir ilişkiyle ilgileniyorsanız, elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, son günlerde teknoloji içeren yaratıcı bir projeye katılmayı düşünmüş olabilirsiniz. Eğer öyleyse, ilerleme bugün başlayacak. Şanslı bir mola, işinize derinlik ve boyut katan yeni bir yönde sizi kurtarabilir. Meslektaşlarla ilişkileriniz sıcak, samimi ve destekleyici olacak. Enerjinize ve coşkunuza katkıda bulunan bir birlik duygusu hakim. Çabalarınızın sonuçları sizi mutlu edecek.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, herhangi bir yatırımınız varsa, bugün bu yatırımın değeriyle ilgili harika haberler duyabilirsiniz. Yaptığınız yatırımın değeri artmaya devam ediyor ve muhtemelen bu yönde devam edecek. Bu, şu anda hayatınızda büyük bir fark yaratabilir. Size sunu bir dizi seçenek mevcut. Hepsini dikkatlice düşün ve en doğrusuna karar verin.

02.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın