Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 2 Ağustos 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 2 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün durup kendinize odaklanmak için iyi bir zaman. Vücudunuza hak ettiği değeri verdiğinizden emin olun. Olmak istediğiniz yer için elinizden geleni yaptığınızdan da emin olun. Dış görünüşünüzle dikkat çekmek yerine, iç güzelliğe yoğunlaşın. Gerçek güzellik içinizde yatıyor.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, beyniniz ve savaşçı içgüdüleriniz bugün aktif. Benzer düşünceleri ve istekleri paylaşan insanlarla birlikte çalışmaya özen gösterin. Konuşmalar bugün son derece faydalı olabilir. Kendiniz hakkında çok şey öğrenmeye uygunsunuz. Derin düşünceleri ve duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyin. Kendinizi ifade etme isteğiniz, eylemleriniz ve duygularınız konusunda ne kadar rahat olduğunuzu gösterir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün birisi sizinle yüzleşmek isteyebilir. Tüm gerçekleri bilmeden durum hakkında bir şey düşünmemeye çalışın. Bulmacanın bir parçası söz konusuysa, sorunu hemen karşılayın. Farkında olmasanız da, duyarlılığınız değerlidir. Küçük şeyler ele alınana kadar ruhunuzu yiyebilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün korkularınız son buluyor. Hemen her şeyi kavramak için güce ve zihinsel kapasiteye sahipsiniz. Korku ya da pişmanlığın sizi geri almasına izin vermeyin. Yolunuzu temizleyin, yeni ve farklı yaklaşımınıza karşı güçlü olun. Hedefte kalın ve eylemlerinizde cesur olun. Başarınızı engelleyebilecek zihinsel engelleri bırakın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün doğru yolda olmadığınız için endişelenebilirsiniz. Gerçekten öylesiniz. Her zaman doğru zamanda doğru yerde gibi görünüyorsunuz. Geçmişte yaşananlar hakkında pişmanlığa ya da utanmaya gerek yok. Daha iyi bir gelecek için negatif deneyimleri derslere dönüştürün. Geçmişte olanı değiştiremeyebilirseniz ancak, en azından bir sonrakilere karşı tepkinizi buna göre değiştirebilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün dünyanızda bir savaş olabilir. Duygusal olarak yüklü argümanlarla karşılaşabilirsiniz. Cesaretinizin kırılmasına izin vermeyin. Kelimelerinizin son derece hassas karşılanabileceğini de unutmayın, bu yüzden onları dikkatli kullanın. Huzuru yakalamak için düşüncelerinizi açık ve dürüstçe söylemekte özgürsünüz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, iç sesiniz sizi yavaşlatmak için uyarıyor. Bir mola verip başka birinin öncülük etmesine izin vermeniz en iyisidir. Bir süre evdeki konulara yoğunlaşın ve sevdiklerinizin sorunlarına odaklanın. Farkında olun ya da olmayın, ele alınması gereken ciddi sorunlar mevcut.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün harekete geçmek için harika bir gün. Yeni bölgeye saldırma konusunda, bilinmeyenleri deneyimlemek için yükseliyorsunuz. İçsel bir yolculuk yapın ve keşfedebileceğiniz harika şeyler olduğunu görün. İçinizde her zaman kendini göstermeyen muazzam bir güç var. Bu, cesaretinizi dünyaya kanıtlamak için harika bir fırsat.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün harekete geçmeden önce düşünün. Plansız ve ani hareketler başınızı belaya sokabilir. Günlük rutininizde rahatsız edici bir kesinti yaşayabilirsiniz. Oturun ve aceleyle davranmadan önce durumu düşünün. Çok hızlı ve dikkatsizce hareket ettiğinizi ifade eden mesajlar alabilirsiniz. Yavaşlama zamanı geldi.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kafanızı uzun zamandır kurcalayan şeylere karşı hareket etmek için harika bir gün. Belki de kendinizden emin değilsiniz. Teslim olmak ve tüm cevaplara sahip olmadığını itiraf etmek bazen iyidir. Bunu yeniden yapılandırma fırsatı olarak düşünün. Korku yerine bilinmeyenleri kucaklayın veya onlara karşı koyun. Bilinmeyenlere doğru hareket etmek için harika bir zamandasınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugünkü sözlerinizle biraz daha duyarlı olun. Zihniniz özellikle aktif ve hatta biraz huzursuz olmaya yatkındır. Bu, düşüncelerinizi dünyaya açmak için bir sinyalden daha fazlasıdır. Başkalarının duygularını dikkate almıyor olabilirsiniz. İnsanlar bu duruma farklı tepkiler gösterebilir. Rakip bakış açılarına saygı göstermelisiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün zihniniz oldukça keskin. Harekete geçmek için iyi bir zaman. Güvensizliğin veya korkunun hayalleriniz konusunda sizi engellemesine izin vermeyin. Bugün yapmanız gereken eylemin etkili olabilmesi için cesur bir harekete ihtiyacınız yok. Gerçekte, tam tersi etkili olacaktır. Düşünce ve enerjiyi içe doğru çevirerek büyük bir başarı elde edebilirsiniz.

02.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.