Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 19 Ocak 2019 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 19 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün özellikle romantik ve seksi hissediyorsunuz ancak sevgilinizle veya hoşlandığınız kişiyle bir araya gelme konusunda endişelisiniz. Bu, genel olarak sosyalleşme havasında olmadığınız anlamına gelmez. Arkadaşlarla buluşmayı dört gözle bekleyebilirsiniz. Kendinizi özellikle yaratıcı hissediyorsunuz ve gününüzü projeler üzerinde çalışarak geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, ailenizle ilgili bazı duygular bugün açığa çıkabilir. Acınızı ve öfkenizi göstermekten korkmayın. Bunu başkalarının önünde yapmaktan utanıyorsanız, evde kalın ve rahatlamanın yollarını arayın. Günün sonunda omuzlarınızdan büyük bir ağırlık kalktığını hissedeceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugünkü grup aktiviteleri sosyal yaşamınızda olumlu değişikliklere yol açabilir. Başkalarıyla fikir ve bilgi alışverişinde bulunmaktan hoşlanacaksınız. Daha sonra eve, kahve içmeye ya da sinemaya gitmek iyi bir fikir olabilir. Kafanızdaki düşüncelerden kurtulamazsanız, uyuyamayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün tüm gözleri üzerinizde hissedebilirsiniz. İşinizdeki başarınızla takdir ediliyorsunuz. Bu, gelirinizde artış sağlayabilir. Üzerinde çalıştığınız ve başarıyla gerçekleştirdiğiniz proje sayesinde ünleniyorsanız, bu sizin için rahatsız edici olabilir. Tadını çıkarmaya bakın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, ufkunuzu genişletmek bugünün anahtarı. Uzak ülkelere seyahat etme fikri bugün eğlenceli gelebilir. Farklı kültürleri, fikirleri ve bakış açılarını merak ediyorsunuz ve öğrenmek için çok heveslisiniz. Şimdilik seyahat için kesin planlar yapmasanız da, en azından düşünmeye başlayabilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün yoğun hayaller sizi geçmişe, çocukluğunuza geri götürebilir. Hatırladığınız rüyaları yazın. Şimdi size bir anlam ifade etmeyebilirler, ancak geri dönüp onları analiz ederseniz, hakkınızda daha önce farkına varmadığınız birçok şeyi anlattıklarını görebilirsiniz. Bu, bazı yeni projelere bile ilham verebilir. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bir süredir görmediğiniz eski bir arkadaş aniden ortaya çıkabilir. Bu kişiye farklı bir gözle bakmaya başlayabilirsiniz. Duygularınızı iyice ölçüp tartmadan karşınızdaki kişiye bir şey belli etmeyin. Nihayetinde, bugün kurulan ilişkilerin başarıya ulaşması muhtemeldir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, siz doğası gereği hizmet odaklı bir insansınız ve bugün ihtiyacı olanlara hizmet etmek için zaman harcayabilirsiniz. Bu, profesyonel anlamda bir destek veya sıkıntıları olan yakınlarınıza yardım etmek olabilir. Bu özel durum uzun sürmeyecek, ancak hayatınızı olumlu yönde değiştirecek gibi görünüyor.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, şu anda omzunuzda çok fazla yük olduğunu düşünebilirsiniz, ancak her şeyi sorunsuz bir şekilde halledebilecek güce sahipsiniz. Son zamanlarda yaşanan olaylar kendinize olan saygınızı biraz azaltmış gibi, ancak yeni gün size bu olayları unutturmak harika bir fırsat sunuyor. Yapmanız gereken tek şey, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün evinizde değişiklikler gerçekleşebilir. Bunlar olumlu değişiklikler. Yeni bir yere taşınmak, evinizi yeniden dekore etmek veya bir evcil hayvan sahiplenmek olabilir. Ne olursa olsun, yaptığınız değişiklik duygusal anlamda size iyi gelecek.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün alacağınız bazı harika haberler hayatınızı değiştirebilir. Yeni fırsatlar kapınızı çalmak üzere. Bakış açınızdaki değişiklikleri ve yaşam hakkındaki tutumlarınızı gözden geçireceksiniz. Arkadaşlarınızla ve tanıdıklarınızla telefonda çok zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle veya sevgilinizle romantik bir yemek yiyebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, kariyerinizle ilgili bazı değişiklikler bugün hayatınızda fark yaratabilir. Bugün nerede olduğunuz ve neler olup bittiği gerçeğiyle yüzleşmelisiniz. Gerçekler korktuğunuz kadar berbat değildir. Ayrıca, gerçeği göremezseniz, hayatınızı kontrol edemezsiniz.

19.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.