Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 19 Ocak 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 19 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, gününüz düzgün bir şekilde ilerliyor. Bugün, enerjinizi ve hayal gücünüzü keyifli ve yararlı konular için kullanmalısınız. Zihninizin çalışmasına ve hayal gücünüzün serbest kalmasına izin verin. Mesleki anlamda, hedeflerinize ve projelerinize odaklanacaksınız. Hedefler, büyük hamleler, stratejiler ve işle ilgili konuşmalar sizin için verimli olabilir. Hoşgörülü bir tutum bugün sizi doğru yere götürecek. İlişkilerinizin güçleneceği bir döneme giriyorsunuz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, hayatınızda sorun çıkaran konulara küçük dokunuşlar yapıyorsunuz. Rahatlatıcı veya ilham veren bir konuşma bunun bir parçası olabilir. Planları ve fikirleri hayal etmek için iyi bir zamandasınız.Tartışmalar, özellikle planlanmış olsalar bile iyi yönlendirmelerle üstesinden geliyorsunuz. Önünüze çıkan engeller, hayal gücünüzü kullanmaya ve sizi doğru yerlere getirmeye yarayacak. Yeni fikirler ve planlar iyi sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Değişik fikirlere açık olmalısınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün kendinizi rahatlamış hissediyorsunuz. Bu rahatlama hayal gücünüzü kullanmanızı teşvik edecek. Sabırlı olmak size kolaylık ve fayda sağlıyor. Şaşırtıcı bir problemi sabırlı davranarak çözebilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda da rahat olun. Kaybedilen veya üstü örtülen bir işle ilgili çalışmalara yeniden başlıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bakış açısı kazanmak için harika bir gündesiniz. Ayrıca bugün bağlantı kurmak ve yaratıcı sohbetler yapmak için doğru zaman olabilir. Şu anda değerli bir projeye odaklanmaya çalışıyor olabilirsiniz. Başkalarıyla olan etkileşimler, rahatlatıcı ve şifa verici olacak. Küs olduğunuz kişilerle barışmaya karar veriyorsunuz. Açık bir zihne sahipsiniz ve bunu işler için kullanmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün zihinsel olarak dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak bu boş oturacağınız anlamına gelmemeli. Zevk aldığınız, sizi dinlendiren aktivitelerle uğraşın. Meditasyon yapabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi zorlayan bir duruma çözüm getiriyorsunuz. Yakın ilişkileriniz daha da kuvvetlenecek. Konuşmalarınızda yapıcı olmaya özen gösterin. Bugünden itibaren ilişkilere odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, alışılmadık ve farklı perspektiflere şans tanıyın. Böylece zihninizi daha iyi işler için kullanabilirsiniz. Bugün gevşemek ve rahatlamak için ihtiyaçlarınızı kontrol edin. Geçmişte sizi rahatsız eden bir konuyla ilgili yeni bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Bazı görüşler sizi rahatsız edebilir, ancak onları kendiniz için bir alternatif olarak görmelisiniz. Kişisel planlarınıza odaklanmanın keyfini çıkarın. Aşkın veya uyumun gelişmesi için daha yumuşak, daha sıcak bir yaklaşımı gerekebilir. Anlayışlı ve merhametli olmanızda fayda var.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün zihinsel aktiviteler etrafında gezineceksiniz. Hayal gücü gerektiren ya da zihninizi yoracak bir adım size yeni kapılar açacak. Bir aile üyesinden bu konuda bir şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Bugünkü konuşmalarınızda net olmaya çalışın. Kendinizi ifade etme ve yaratıcılık konusunda gün geçtikçe daha iyi olacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, kendinizi rahatlatacak aktiviteler bulmak ve bunlardan keyif almak için harika bir gün. Evcil hayvan edinme konusunda isteğiniz giderek artıyor. Belirli bir durumun veya sorunun ayrıntılarından uzaklaşmak ve sadece sezgilerinizle hareket edebilmek için biraz daha çaba göstermelisiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz bugün iyi karşılanacak. İlişkilerinizde ekstra romantizm ve hayal gücü var. Bugünden itibaren evinizde rahat ve huzurlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sevindirici sohbetlere katılıyorsunuz. Özellikle ailenizle olan iletişiminiz sizi çok mutlu edecek. Para kazanma fikirlerine daha açıksınız. Para ya da iş ile ilgili sezgileriniz son derece kuvvetli. Kurduğunuz iletişimler, ikna edici ve yaratıcı konuşmalar size ilham verecek. Aynı zamanda bugünlerde özel hayatınızda daha fazla şefkate ihtiyaç duyabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, hayal gücünüzü artırmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için daha fazla çabalamanız gerekecek. Kararlarınızı uygulamada fazla aceleci olmayın. Kuracağınız iletişimlerdeki fikirleri not alın. Daha sonra sizi başarıya götürecek bilgiler edinebilirsiniz. Ortak hedefe doğru başkaları ile çalışmak çok faydalı olabilir. Bu faaliyetler ve etkileşimlerle kendinizi enerjik ve gençleşmiş hissedeceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, aşırı analiz yapmaktan ve düşünmekten sıkılmış olabilirsiniz. Biraz mola vermek için harika bir zaman. Gerginlikten kurtulun ve hayal gücünüzün etkilenmesine izin vermeyin. Konuşmalar size ilham kaynağı olmakla birlikte, nesnelliğinizi artırmanıza yardımcı olacak. Özel hayat ve iş hayatı konusunda daha mutlu günler sizi bekliyor. Planlarınızı ve hedeflerinize doğru karar vermek için kendinize biraz zaman ayırın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, günün ilerleyen saatlerinde kabuğunuzdan çıkarak duygularınızı ifade etmeye başlayacaksınız. Bugün iletişim kurmak ve etkileşimde bulunmak için fazla istekli görünmüyorsunuz. Ancak iletişim kurmak hem size hem de karşınızdaki kişiye ilham verebilir. Bu yüzden hemen harekete geçin ve sosyalleşin. Özel hayatınızda da karşınızdaki insana açık olmaya özen gösterin.

19.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.