Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 19 Nisan 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 19 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün gerçekleri öğrenmek, güveninizi yıpratabilir. Yetenekleriniz sayesinde çevrenizdekilerin size olan ilgisi artıyor. Bugün, kariyerinizi oluşturabilecek veya geliştirebilecek bir projeye katılma fırsatınız olacak. Tereddüt edebilir, yeteneklerinizi zihninizde tartabilirsiniz. Ancak, kısa sürede karar vermelisiniz. Bunu herkesten daha iyi yapabileceğinize inanın!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sessiz, yansıtıcı bir ruh halindesiniz. Eski güzel günlerinizi hatırlatan bir arkadaşınızla iletişim kurabilirsiniz. Sizden yardım isteyebilir. Yardım edemeyeceksiniz, ancak bazı önemli kararlar konusunda fikir vereceksiniz. Seçimlerinizi yaptıkça hayatınızın nasıl farklı olacağını merak ediyorsunuz. Sahip olduklarınızla kucaklaşın ve onların değerini bilin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün telefonu, sosyalleşmeyi, çalışmayı ve cevaplamayı unutuyorsunuz. Evde kalarak bir battaniyenin altında keyif yapacaksınız. Okul yıllıklarını ya da fotoğraf albümlerini çıkarıp, geçmişteki iyi zamanları anımsayabilirsiniz. Sessizliğin ve huzurun tadını çıkarın. Saatin ve dışarıdaki havanın sesini dinleyin. Kendinize meditasyon için zaman ayırın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, komşularınızdan biri iyilik istemek için kapınıza gelirse şaşırmayın! İlk cevabınız evet olacak ancak siz yine de iki kere düşünün. Bu “iyilik” büyük bir zaman taahhüdü içerebilir. Yapmak istediğinizden emin misiniz? Olumsuz cevap verdiğiniz için endişelenmeyin. Cevabınız anlayışla karşılanacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün bir şeyi temizlemek veya organize etmek için bir zorlama ile uyanabilirsiniz. Bu sizin için her zamankinin dışında bir durum. İçsel isteklerinize bugün kulak verin ve kendinizi şımartın. Yarın muhtemelen çok farklı bir tutum içinde olacaksınız.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bir sonraki kariyer hedefiniz için strateji geliştirmeye bugün ara verebilirsiniz. Maalesef bu ara sizin için iyi olmayabilir. Devam ederseniz, bir terfi ve zam alabilirsiniz. Böyle bir teklif gelmiyorsa, gidin ve isteyin. Bu sizin hakkınız!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugünü büyük ölçüde ev işlerine ayrılmış olabilirsiniz. Sizin için çekici bir görev değil, ama günlük ihtiyaçlara katılmak için az da olsa isteğe sahipsiniz. Bazı faturaları ödeyin, birkaç çamaşır yıkayın, bahçe işlerini tamamlayın ve biraz yemek pişirin. Eşiniz veya aileniz çabalarınızı takdir edecek. Sizden böyle bir hareket beklemedikleri için size yardım etmek isteyecekler.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün sizin için oldukça yoğun bir gün olacak. Muhtemelen bugünün her dakikasını seveceksiniz. Gün içinde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Beklemediğiniz geziler gündeme gelecek. Bir arkadaş ile beklenmedik keyifli bir öğle yemeği yiyebilirsiniz. Bu keyifli anlar gününüze zenginlik katacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son zamanlarda çok çalıştınız ve aldığınız övgüleri hakettiniz. Çabalarınız sonucunda, bir bonus kazanabilirsiniz. Bunu sade bir geceyle kutlayın. Kutlamanın süresiz devam etmesine izin verirseniz, fatura sizin için can sıkıcı olabilir. Tutumlu olmaya ve sıkı çalışmaya devam etmelisiniz. Bu, iyi ve mutlu yaşama dair biletiniz olacak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün ailenizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir gün olacak. Besleyici bir ruhunuz var. Takdir edildiğiniz sürece, daha çok çalışmaktan mutlu oluyorsunuz. Çevrenizdekiler tarafından sevildiğinizi hissetmek isteyebilirsiniz. Bir arzunuz var, biraz daha sabrederseniz doğa size onu verecek gibi görünüyor.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bir aile üyesine, dahil olmadığınız bir konu hakkında yardım etmek zorunda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda ailevi görevler, kişisel arzuları sarsabilir. Sizin zamanınızı alan bir iş olsa bile, yardımsever ve zarif olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Her şey bittiğinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün başkalarına karşı yükümlülük ve taahhütlerle boğulmuş hissedebilirsiniz. Banyo yapmak için bile vaktiniz olmayabilir. Dengede olmayan şeyler var. Hayatınızın sorumluluğunu alma zamanı gelmiş. Böyle verici, cömert bir ruha sahip olmak harika, ama yorulduğunuz için artık hiç kimseyi istemiyorsunuz. Ruhunuzun ve bedeninizi dinlendirmek için kendinize biraz zaman ayırmalısınız.

19.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.