Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 19 Mayıs 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 19 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, birisi sizden bir iyilik istediğinde her zaman evet diyorsunuz. Peki, kendinize zaman ayırıyor musunuz? Son günlerde, bir arkadaşınızın veya ailenizden birinin sorunlarıyla meşgulsunuz. Bugünün enerjisi sizden kendinizi düşünmenizi istiyor. Herkese yetişmeden önce kendinize iyi bakın!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, vücudunuzun gerçek sizi yansıttığını düşünmüyorsunuz. Sahip olduğunuz resmin tam olarak doğru değil. Bu resmi yeniden düzenlemek için kendinize yakından bakın. Vücudunuzun şu anda kimi yansıttığını göreceksiniz. Gezegenlerin enerjisi, şimdi bunu daha net görmenize yardımcı olacaktır.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, geçtiğimiz birkaç gün içinde size yakın olanlarla iletişim kurmak zordu. Cazibeniz hakkında biraz şüphecisiniz. Aslında, genel olarak kendinizden emin değilsiniz. Önümüzdeki gün yeni bir başlangıç için mükemmel, güven dolu. Arınma çabanız bir kez daha fark edilecek ve takdir edilecektir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, son zamanlarda karşılaştığınız durumların ardındaki gerçeği saptamanız oldukça kolay. Ancak, bugünden itibaren, analitik yetenekleriniz o kadar güvenilir olmayacaktır. İlişkilerinizdeki iniş ve çıkışlar özellikle sizi yorabilir ve hiçbir analiz bir çözüm getirmez. Diğer insanların bağlılık eksikliği şüphe uyandıracak.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, son birkaç gün sizin için çok yoğundu. Sadece bu son deneyimlere yansıyan günler geçirebilirsiniz. Ancak ruh haliniz şu anda iç gözlem için elverişli değil. Bugün bir öfke değişimi, hayatınızı daha cömertçe paylaşmanızı teşvik edecek. Ama kiminle paylaşacağınızı iyi düşünmelisiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugünden itibaren çevredeki kasvetli havadan uzaklaşacaksınız. Daha eğlenceli bir etki, ilişkilerinize, özellikle duygusal bağlılıklarınıza yönelmeye çalışıyor. Aşk hayatınıza olan ilginiz tazelenebilir. Sevgilinizle yeterince kaliteli zaman geçiremiyorsanız, bunu telafi etseniz iyi olur. O buna çok sevinecektir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bazen kendinizi yoğun bir sisin içinde geziniyormuş gibi hissediyorsunuz, ancak belirsizlik bugün nihayet son bulacak. Önümüzdeki günler, güneşli ve açık! Küçük bir gezi veya özel bir gruba dahil olmak için bir davet bekliyorsunuz. Eğlenmek için hiçbir fırsatı kaçırmayın. Bugün bir saptırmadan faydalanabilirsiniz!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün bir yakınınızdan hoş olmayan eleştiriler duyabilirsiniz. Bu eleştirilerin sizi üzmesine izin vermeyin. Bugünden itibaren, yaralarınızı sarmak için biraz çaba sarf edebilirsiniz. Aşk hayatınızda daha fazla uyum ve yumuşaklığa ihtiyacınız var ve bunu kısa sürede elde edeceksiniz. Sabırlı olun!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, herhangi bir konu üzerine kişisel bir fikre sahip olmak çok zor değil. Zor olan objektiflik ile diğerlerinin görüşlerini değerlendirmektir. Mevcut enerji, bilimsel zihniyete doğru bir değişimi işaret ediyor. Artık kendinizi ifade etmek yerine, başkalarından yeni bilgiler edinme zamanı geldi.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kendiniz hakkında düşünmeye son vermelisiniz. Bazı sonuçları çoktan çıkarmış olmanız gerekiyor. Öğrendiklerinizi, şu an içinde bulunduğunuz farklı duygu ve durumlarla bütünleştirmelisiniz. Gelecek günlerde “normalleşme” sizin için anahtar kelime olacaktır.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, kelimelerinizle karşınızdakini baştan çıkarmak sizin gerçek gücünüz. Bu konuda harika bir yeteneğe sahipsiniz. Bu sayede, bugün etrafınızda daha fazla hayranınız olacak. Gezegen enerjisiyle, bugün iş yerinde bir başarı elde edeceksiniz. Aşk veya arkadaşlıkla ilgili bir yazı yazmayı düşünüyorsanız, hemen harekete geçin!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kendinizi tatildeymiş gibi hissedeceksiniz. Bugünün enerjisi, insanlara tazelenmiş bir zihin ve sakinlik hissi veriyor. Bir zamanlar size çok karmaşık görünen sorunlar şimdi basit ve anlamsız görünmektedir. Eğlenceli olayları yazıya dökebilirsiniz. Deneyin. Sonuçlarına şaşıracaksınız.

19.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.