Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 19 Eylül 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 19 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün romantik kavramlar, gün boyunca sizinle birlikte olacak. Sevgiliniz veya eşinizle bazı kaliteli zamanları planlayabilirseniz, her şeyi yapabilirsiniz. Aksi takdirde, sonraki haftalara bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Bu arada, o zamana kadar kendini biraz şımartın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün eviniz yoğun bir yer olabilir, uzunca bir süredir görmediğiniz arkadaşlarınız uzak yerlerden gelebilir. Arkadaşlarınız sizi görmeye geliyor, evinizi değil. Bu yüzden kendinizi çok yormayın. Birkaç güzel aksesuar ve çiçek evinizin havasını değiştirmeye yetecektir. Daha sonra arkanıza yaslanın ve ziyaretin tadını çıkarın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün şehir dışında yaşayan bir arkadaşınızdan bazı ilginç haberler alabilirsiniz. Bu kişisel bir konu olabilir, ancak büyük olasılıkla sizi ilgilendiren bir alanda yeni keşifler içermektedir. Muhtemelen biraz araştırma yapmak isteyeceksiniz, bu yüzden kütüphanede veya internette biraz vakit geçirmeye hazırlanın. Önemli kayıtları saklayın. Bir şeyi unutmak istemezsiniz!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün arkadaşlarınız sizi ziyaret edebilir. Değerlerinizi ince ve derin bir şekilde değiştirebilecek pek çok büyüleyici konu tartışabilirsiniz. Konuşmaktan çok dinliyorsunuz. Buna şaşırmayın. Yeni bilgiler edinmekten zevk alıyorsunuz. Eğer bu bilgileri unutmaktan korkuyorsanız not alabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün fiziksel enerjiniz yüksek. Kardeşiniz veya yakın bir arkadaşınız sizden yardım isteyebilir. Enerjinizi yardım etmek için kullanmalısınız. Herkes için iyi bir gün olmalı. Arkadaşınız veya kardeşiniz önemli bir konuda değerli yardımlar alacak. Bu sizi çok memnun edecek ve kendinizle gurur duymanızı sağlayacak.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün çabalarınızın sonuçlarını almaya başlıyorsunuz. Bu yüzden şimdi her şey sizin istediğiniz gibi yolunda ilerliyor. Son sonuçlar tatmin edici, ancak öğreneceğiniz daha çok şey var. Kişiliğiniz hakkında bilgi edinmek için arkadaşlarınıza danışabilirsiniz. İlişkilerinizi geliştiren mükemmel bir sohbette bulunabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, hayatın mükemmel olmadığını düşünebilirsiniz, ancak yakın zamanda olumlu bir enerji dalgası farklı düşünmenizi sağlayabilir. Pozitif olun ve yolunuza çıkan iyi şanstan yararlanın. Bu iyi şans sonsuza dek sizinle olmayabilir. Evin etrafındaki problemler, beklenmedik bir nakit sıkışıklığı gerektirebilir. Lükslerinizi düşürün, böylece durumdan fazla etkilenmemiş olursunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, yeni bir girişim veya proje ile ilgileniyorsanız, mevcut olan tüm kaynaklardan yararlanmalısınız, bu da insanları içerir. Bu insanları kullanmakla ilgili değil; daha ziyade, kiminle ne konuşacağını bilmek ile ilgilidir. Konuşmalar zaman kazandıran fikirler verebilir, bu yüzden tüm sorularınızın yanıtlandığına emin olana kadar konuşmaya devam edin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, kariyer ya da para meseleleriyle ilgili sıkıntılarınız mı var? Eğer öyleyse, yardım bugün uzakta yaşayan bir arkadaşınızdan gelebilir. Bu kişi fazla bir şey yapamaz, ancak size yol gösterme konusunda faydalı kelimeler sunabilir. Bu kişinin söyledikleri, gelecekte de size çok yardımcı olacak, unutmamak için bir yere yazın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, geçmişteki satın alımlarınız veya yatırımlarınızdan birkaçı bugün sizi rahatsız edebilir, ama endişelenmeyin. Bütçenizi yeniden planlamayı düşünüyorsanız bugün bunu yapmak için mükemmel bir gün. Hayatınızın daha büyük bir alanını kısıtlamak çok zor olmamalı. Sadece finansal ödüller kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz şeyleri daha kolay elde edebileceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sizin için ödüllendirici günlerden biri. Sıkıntılar yavaş yavaş gözden kayboluyor. Geçmişe geri dönmenin hiçbir anlamı yok. Pişmanlık gerçekten işe yaramaz bir duygu ve sizi yalnızca önünüzdeki iyi şeylerden uzaklaştırır. Şu anda tek yapmanız gereken, umut verici bir geleceğe giden bu güzel yolda ilerlemektir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün görevlerinizi yeniden değerlendirmek için harika bir zaman. Son zamanlarda yaşadığınız garip olaylar, insanların sizi nasıl gördüklerinin tam olarak farkında olmamanızdan kaynaklanabilir. Her durumda hissettiklerinize sadık kaldığınız sürece, tutarlı bir mesaj ortaya koyacaksınız ve kimse sizi olmadığınız biri gibi göstermeyecektir.

19.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.