Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 19 Aralık 2017 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 19 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, profesyonel olarak nerede durduğunuzu ya da sorumluluklarınızı değerlendireceğiniz günlere giriyorsunuz. Artık mesleki veya en kamusal hayatınızda güvenli bir temel oluşturmak için şansınız var. Hayallerinize ulaşmak için daha gerçekçi bir yaklaşımda bulunmanız gerekebilir. Bugün benzersiz yaratıcı bir dokunuşa sahip olmanın yanı sıra, sorunlara iyi çözümler bulmanın keyfini çıkaracaksınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün gerçekler ile daha güçlü bağlantılar kuracaksınız. Sorumluluklarınızı yerine getirme konusunda isteklisiniz. Ayrıca kim olduğunuz ve neyi başardığınız konusunda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Daha olgun bir düşünceye sahip olduğunuz için başkalarına karşı daha sorumlu, belki de ciddi ve kendine güvenen bir kişiliğe sahipsiniz. Eğitimine devam eden Boğalar, eğitim hayatlarında bazı başarılara imza atacaklar.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, kontrolü kaybetme korkularına karşı mücadele etmek için doğru zaman geldi. Çevrenizdeki insanların üretken olmamaları, sizi çevre değişimine götürebilir. Duygusal veya maddi bazı sorunlarla uğraşabilirsiniz. Bu sorunlarla uğraşmamak için onları önceden görüp çözmeye çalışın. Bugün, duygular her zamankinden biraz daha derine iniyor.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerinizde gülünç durumlarla karşılaşabilirsiniz. Zaman zaman cesaret kırıcı olsa da şüphesiz kendiniz ve karşınızdaki hakkında çok şey öğreneceksiniz. İlişkilerin güçlendirilmesi veya test edilmesi için iyi bir zaman olabilir veya ilişkilerle ilgili ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi daha iyi anlamak için bu süreci kullanın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, günlük rutininizi, işinizi, alışkanlıklarınızı, sağlığınızı ve kişisel bakım programlarınızı ayarlamakla meşgulsünüz. Günlük randevularınızı ve işinizi çevreleyen tüm aşırı uçların farkında olacaksınız ve işleri düzene sokmak için biraz baskı hissedeceksiniz. Düzenli egzersiz yapmak ve sağlıklı beslenmek için mükemmel bir zaman. Bazı çabalarınızın boşa olduğunu düşünebilirsiniz. Şimdi yapılan çalışmalar yol boyunca size büyük ödüller getirecek.

Melek

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, özel hayatınız, yaratıcılığınız ve eğlence hayatınızla ilgili yeni fikirler yeni düzenlemeler yapacaksınız. İstikrarlı bir döneme giriyorsunuz. Her istediğiniz planlı bir şekilde ilerlerken araya plansız ani durumlar sıkışabilir. Bu durumlar sizi olumsuz etkilemeyecek. Çoğunuz, yeteneklerinizi yeniden değerlendirecek ve bunları pratik yollarla nasıl daha iyi kullanabileceğinize karar vereceksiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi, ev, aile, kişisel bakım konusunda disiplininiz artıyor. Ev hayatınızı yeniden yapılandırmaya ve düzenlemeye karar vereceksiniz. Başkaları için çok fazla çaba sarf ediyorsunuz. Dünkü yeni ay sizi meşgul edecek şekilde etkilese de bugün dinlenmek için harika fırsatlar yakalayacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, ilgi alanlarınız değişiyor. Ciddi bir çalışma ya da eğitim hayatı içine giriyorsunuz. Çevrenizdekilerle iletişiminiz azalıyor. Zaman zaman işler arasında boğulmuş hissedebilirsiniz. Size yardımcı olacak pratik araçlar edinin. Bugün ve gelecek günlerde hayatınızı basitleştirmek veya önceliklerinize karar vermek için doğru adımlar atacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, para ve mülk için daha sorumlu ve gerçekçi bir yaklaşım için iyi bir döneme giriyorsunuz. Biraz tutumlu olmak size ciddi yararlar sağlayacak. Mali başarı yavaş ama istikrarlı olabilir. Organize olmak ve yeteneklerinizin farkına varmak hayatınızın bir sonraki aşamasında yeni temalar ortaya çıkaracak. Yapacağınız en doğru hareket önemli kararlar vermeden önce iyi düşünmek olacak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, kişisel sorumluluklarınızın artacağı, ayrıntılara dikkat edeceğiniz, sağlığınıza önem vereceğiniz, kişisel rutininizi geliştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Zamanınızı ve enerjinizi daha verimli yönetmekle yükümlüsünüz. Yeteneklerinizin farkına varın ve sizden beklenenlere karşı cevap verin. Hayatınızı düzene sokmak için aktif bir döneme giriyorsunuz.

Tarot

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün dikkatinizi manevi yenilenmeye, zihinsel ya da duygusal sağlığa yöneliyor. Bitmemiş işlerle uğraşmaya, yeniden gruplaşmaya, kalan işleri iyileştirmeye başlıyorsunuz. Pişmanlıklarınızdan ve hayal kırıklıklarınızdan kurtulun. Kendinize yeterli zaman ayırmak için harika bir konumdasınız. Gününüz uyku ve dinlenmeyle geçecek. Aşırı rekabetçi veya zorlu durumlardan uzak durmak biraz mantıklı.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, toplumsal yaşam ve mutluluk hedeflerinizi sıraya sokacaksınız. Arkadaşlığınızı, sosyal meselelerinizi veya projelerinizi daha açık bir şekilde görmek için iyi bir zaman. Ancak bazen sert diyaloglar yaşayabilirsiniz. Bu dostluklarınız için kasvetli bir dönem demek değildir. Aslında, uzun süreli bağlar kurmak için iyi bir zamana giriyorsunuz. Hayatınızda gerçekten ne istediğinizi keşfediyorsunuz. Bugün, hayatınızda nelerin yolunda gittiğini bilmek hoşunuza gidecek.

19.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.