18 Temmuz 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 18 Temmuz 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 18 Temmuz 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün karşınıza yeni bir fırsatlar çıkabilir. Bir hayalin gerçekleşmesi, beklediğiniz şans gibi görünebilir, ama yine de biraz düşünmek isteyeceksiniz. Çünkü, özel hayatınızı olumsuz etkileyeceğini hissediyorsunuz. Bir şeye bağlı kalmadan önce, göründüğü kadar iyi olup olmadığından emin olun. Gerçekleri dikkatlice kontrol edin. Her iki durumda da yaptığınıza sevineceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, yeni iletişim ekipmanı, işleri daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Bunu kullanma beceriniz hakkında bazı şüpheleriniz olabilir, ama endişelenmeyin. Bugün herkesle başa çıkabilecek güce sahipsiniz. Bilgi toplamak, eski ve yeni arkadaşlarla iletişim halinde olmak, size yeni kapılar açacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, uzun süreli bir dostluk aniden başka bir şeye dönüşebilir. Bu kişiye farklı bir açıdan bakabilir ve çok çekici biri olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, bu fikre alışmak için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Bu sebeple, görmezden gelmeyin, sabırlı olun. Sadece dikkatle yaklaşın ve sizi nereye götürdüğünü görün. Akışına bırakın!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, aklınızda birçok konu var ve bu konular rahat bir uyku çekmenizi zorlaştırıyor. Uykuya daldığınızda, tuhaf rüyalar görebilirsiniz. Uyku ve rüyalar dışında her şey çok iyi gidiyor. Yatmadan önce kısa bir yürüyüş yapmak size iyi gelebilir. Kafanızı temizler, endorfin salınımını artırır ve ertesi gün için size enerji depolar.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün kariyerinizle veya özel hayatınızla ilgili bazı aydınlatıcı konuşmalar gerçekleşebilir. Belki de gelirinizi artıracak yeni operasyon yöntemleri dikkatinizi çekecek. Duyduğunuz şeylerin bir kısmının hemen mümkün olmayabileceğini unutmayın. Objektif kalmaya ve gerçekleri kontrol etmeye özen göstermelisiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, belirli bir işletme üzerinde çok uzun bir süredir çalışıyorsunuz. Sonunda gelirinizde artış olacak. Yaratıcılık ya da yenilik söz konusu olabilir. Kendinizi övgülerin hedefi olarak bulursanız şaşırmayın. Gururlu ve kendinizden eminsiniz. Bunun için, kesinlikle iyi bir sebebiniz var. Kendinize bir hediye alabilir veya sevgilinizle kutlama için bir yerlere gidebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, en sakin dönemlerinizde bile maceraperest olma eğilimindesiniz. Bugün kendinizi özellikle cüretkar hissediyorsunuz. Hayatınızda, mesleğinizin söz konusu olduğu bazı radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yaşamınızla ilgili sıra dışı kararlar alabilir veya daha önce hiç düşünmediğiniz bir yere taşınabilirsiniz. Bunun için en azından birkaç gün düşünün. Eğer hala eminseniz, harekete geçmek için beklemeyin!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün psişik yetenekleriniz her zamankinden daha yoğun olabilir. Düşüncelere, duygulara ve olaylara daha iyi uyum sağlayabilirsiniz. Okumak için iyi bir gün. Ancak, kendinizi derin düşüncelerle yormamaya dikkat edin. Aksi takdirde, odak noktanızı, kendinize ve çevrenizdekilere karşı iyiliğinizi kaybedebilirsiniz. Aktif olun ve kendinizi hızlandırın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün zihniniz parasal konularda tartışmalara yönelmeye yatkındır. Belki de iş ile ilgili söyleşiler, sosyal karşılaşmalar ve modern teknoloji size yeni gelir fırsatları sunabilir. Bu gibi konulara bakmak için iyi bir zamandasınız, ancak bir karar vermeden önce biraz düşünmek isteyeceksiniz. Ne istediğinizi kesinlikle bilmiyorsanız, kendinizi bir süre başka şeylerle oyalayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün yeni fırsatlar ufukta görünebilir. Artık risk almaktan çekiniyorsunuz. Bu yüzden, tüm bilgileri dikkate alarak ilerlemelisiniz. Çok beklemek iyi bir fikir değil. Elinizdekileri bir araya getirerek bir güç oluşturun. Böylece, durup arkanıza baktığınızda pişmanlık hissetmezsiniz. Önünüz çok açık!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün mektuplar, telefon görüşmeleri veya e-postalar, yeni ve ilginç kişilerle iletişim kurmanızı sağlayabilir. Bu insanlar size harika fikirler getirebilir. Paylaşılan bilgiler, maddi ve manevi olarak karşılıklı gelişime yol açacak. Aynı zamanda, bu süreçte sağlam arkadaşlıklar kuracaksınız. Bu insanlarla uzun süre çok fazla temas halinde kalabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün mevcut durumunuz maneviyatınızı geliştirmeye cesaretlendiriyor. Keşifler, uyanışlar ve sizi bekleyen yeni deneyimler var. Doğayla iç içe bir yeri ziyaret edebilirsiniz. Bazı araştırmalar yaparak kendinizi şımartmak istiyorsunuz. Maneviyat ve sembollerle ilgili bazı kitaplara göz atabilirsiniz. Dikkat edin, size hayallerinizle ilgili ipuçları veriyor olabilirler.

18.07.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

vestel