Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 18 Ocak 2019 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 18 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün önemli bir projeye yoğunlaşmanız gerekebilir. Sonuçlardan memnun olacaksınız. Çevrenizdekilerin onayını bekliyor olabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artıyor. Bu, işinizdeki başarılarınızda ve gelirinizde de bir artış sağlayacak. Sıkı çalışın, özgüveninizin tadını çıkarın. Akşam saatlerinde dışarıda kendinizi şımartın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün pratik becerileriniz verimli çalışıyor. Sizi büyüleyen yaratıcı veya entelektüel bir iş bugün biraz yoğunlaşmayı gerektirebilir. Günün çoğunu kütüphanede geçirebilirsiniz. Titiz bir şekilde notlar almak isteyeceksiniz, ancak her şeyi tam anlamıyla yakalayamazsanız endişelenmeyin. Hafızanız bugün özellikle keskin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, ev ve aileyi ilgilendiren konular için bugün biraz dikkat gerekebilir. Bu endişe verici bir şey değil. Ev temizliği, bahçe işleri gibi birkaç küçük görev. Evinizin diğer üyelerine yardımcı olun. Sorumluluklarınızın farkındasınız ancak kendinizi çok fazla yormayın. Bütün işleri tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün yakın çevreni ilgilendiren konular dikkatinizi gerektirebilir. Bu konuların bir şekilde iletişimi içermesi muhtemeldir. Belki bir telefon görüşmesi yapmak, e-posta göndermek isteyeceksiniz. İletişim konusunda bugün şanslı gününüzdesiniz. Size ve yakınlarınıza yeni kapılar açtığını görebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün mali konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Faturaların ödenmesi, çeklerin yatırılması ve bütçe planlamasının tamamlanması gerekecek. Konsantrasyonunuz yüksek, bunları yapmak için harika bir gün. Umutsuzluğa kapılmayın. Pratik becerileriniz iyi, her şeyi çabucak bitireceksiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bazı projeler bugün dikkat gerektirebilir. Rahatsız edici küçük detaylardan sonunda kurtuluyorsunuz. Verimliliğiniz zirvede, bu yüzden çok fazla sıkılmadan bu konuları halledebilirsiniz. Önemli olan, istediğiniz sonuçları elde edebilmenizdir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, kendi korkularınızı ya da güvensizliklerini başkasına mı yansıtıyorsunuz? Bugün çatışma içinde olduğunuz kişiye iyi bakın. Onun hakkındaki düşüncelerinizi kanıtlanmamış varsayımlara dayandırıyor olabilirsiniz. Bu kişiye objektif olarak bakmanın zamanı geldi. Duygularınızı bir kenara bırakın ve yalnızca gerçeklere bakın. Eğer yapmazsanız, size güç ve ilham veren bir arkadaşınızdan mahrum kalabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün telefonda çok fazla zaman geçirebilirsiniz. Konuşmalarınız sevgi dolu, bilgilendirici ve açıklayıcı olacak. Çevrenizdeki bazı grup etkinliklerine katılmaya karar verebilirsiniz. Geciken bir mektup, çek ya da teslimat nihayet geliyor. Elinize hiç geçmeyeceğinden korktuğunuz için, bu çok fazla gerginlik yaratmış gibi görünüyor.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün umduğunuz sonuca ulaşmak için çok çalışabilirsiniz. Bunun evrak işlerini ortadan kaldırmak gibi pratik görevlerden daha çekici bir şey olduğu kesin. Bununla birlikte, günün sonunda başarılarınızdan memnun olacaksınız. İlişkilerinizin daha uyumlu hale gelmesi için, işbirliği ve empati gibi kavramları aklınızdan çıkarmayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün gözlerinizi açık tutun, ateşli bir tartışmanın ortasında kalabilirsiniz. Tanıdığınız iki kişinin argümanları sizi şaşırtacak. Barış sağlama beceriniz güçlü. Bu kişilerin birbirlerini yanlış tanıdıklarını düşünebilirsiniz, ancak aralarındaki sürtüşmeden de çok hoşlandıkları gözünüzden kaçmayacak.

KOVA BURCU

Sevgili Koçlar, birini tamamen yeni bir ışıkta görmeye başlıyorsunuz ve bu kişinin de sizi aynı şekilde görmeye başlaması çok muhtemel. Bu, yaşamınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Değişiklik yapmanın tam zamanı. Kendinizi anlamsız kısıtlamalar veya kurallardan uzak tutun. Doğru hissettiren şeyi yapın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hayatınızda olan birinin hep bilmecelerle konuşması sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu hayal kırıklığı öfkeye neden olabilir. Köprüleri yakmayın! Bu kişiye zamanınızın bu tarz davranışlarla boşa harcanmayacak kadar değerli olduğunu söyleyin. Kendinizi net bir şekilde ifade etmeniz, ilişkinizi kurtarabilir.

18.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.