Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 18 Ocak 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 18 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün fiziksel ve duygusal iyileşmeyi teşvik eden etkinlikler için istekli olabilirsiniz. Kişisel bir konuda araştırma yapmak sizin için faydalıdır. Gün boyu pozitif enerji yayıyorsunuz ve bu da çekiciliğinize çok şey katıyor. Giderek zorluklarla başa çıkmak için daha hazır hale geleceksiniz. Geçmişle barışmanın zamanı geldi. Kişisel güçlendirme duygusuna katkıda bulunan kritik ve yaratıcı değişiklikler yapıyorsunuz. Kendinize olan saygınız gelişiyor. Bu sizi başarıya ve olumlu insanlara itecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sezgisel olarak başkaları ile bağlantı kurmakta güçlük çekebilirsiniz. Ancak, sosyal faaliyetler hoşnut edici olabilir. Bir arkadaşınıza veya tanıdığınız kişiye yardım etmek size gerçek bir fayda sağlayabilir. Bazı iniş ve çıkışları kabul etmek, sağlıklı bir ilişki yürütmek için önemlidir. Çünkü, zaman zaman duygusal sorunlarla uğraşmakta zorlanacaksınız. En iyi sonuçları elde etmek için eşinizin veya sevgilinizin ihtiyaçlarına önem verin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sıcak bağlantılar yapabilirsiniz. Yaşamınıza yeni bir perspektif kazandıracaksınız. Ayrıntılara odaklanmak yerine somut noktalara yaklaşın. Hayalleriniz ve vizyonlarınız size bazı konularda ilham kaynağı olabilir. İşi veya sağlığı iyileştirme çabaları bugünden itibaren mükemmel sonuçlar verecek ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün karşılaşacağınız bazı zorluklara karşı dimdik duracaksınız. Özellikle girişimcilikle ilgili konularda ayrıntılara çok önem veriyorsunuz. Yeni bir girişim için heyecan verici bir fikir bulabilirsiniz. İşlerin yapılması motivasyonunuzun güçlü kalmasına bağlıdır. Bugün sanki yaratıcı olarak konuşmak için ayarlanmışsınız. Duygularınızı basit yollarla ve özellikle hareketler ifade etmek için mükemmel bir gün.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün karmaşık konulara son derece cesur yaklaşıyorsunuz. Yakın ilişkileriniz bugünden itibaren daha da güçlenebilir. Bugünlerde fazla ilgi görüyorsunuz. İlişkilerinizdeki sorunlara çözüm bulma konusunda yeteneklisiniz. Ruhunuzu güçlendiren ve sizi daha güçlü hissettiren aktiviteler daha fazla zaman ayırmalısınız. Sevdiklerinize olan inancınızı dile getirirseniz, daha nazik tavırlar görebilirsiniz. Aile ilişkileri ve arkadaşlıklar daha rahatlatıcı ve güvenilir bir hale gelecek.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün dikkat etmeniz gereken küçük detaylara odaklanmaya eğilimlisiniz. İşle ilgilenmek sizi çok memnun ediyor. Boşta kalmaktan çok korkuyorsunuz. Edeceğiniz sohbetler bugün yararlı olabilir ve bazı konuları açığa kavuşturabilir. Birine karşı olan hisleriniz bugün biraz daha derinlik kazanıyor.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bütün gün her zamankinden daha cömert ve sevimli bir tutum içerisinde olacaksınız. İş ve profesyonel hedefler için çaba harcamak için doğru bir zaman. Bir mücadeleye atılmak için kendinizi donanımlı hissediyorsunuz. Bugün yanınıza bir ortak ya da özel bir arkadaş gelebilir. Gelen kişiye duyduğunuz güven artacak. İşlerinizi ve planlarınızı bir liste yaparak düzenleyin. Bu listeye yakınlarınıza yapacağınız küçük iyilikleri de eklemeyi unutmayın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugünü evinizde ailenizle geçirmek size duygusal anlamda fayda sağlayacak. Göreceğiniz duygusal destek her türlü zorluğa karşı sizi güçlendirecek. İlişki ihtiyaçlarınıza yeni bakış açısı veya sevgiye yönelik yeni bir tutuma sahip olabilirsiniz. Verimli, heyecan verici bağlantılar için harika bir zamandasınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün birçok projeyi üstlenmeyi ve çeşitli fikirleri hayata geçirmeyi planlıyorsunuz. Ayrıca duygusal cesaret, sezgisel güç ve samimi ilişkiler için de güçlü bir gün. Ailenizle ve sevdiklerinizle bağlarınızın kuvvetlendiği etkinlikler gerçekleşebilir. Duygusal gerçeklerle yüz yüze geldiğinizde cesur olmalısınız. Çekim gücünüz yüksek.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün iletişim, öğrenme ve iş konularında enerjiniz son derece yüksek. Gündelik konuşmalardan çok şey öğrenebilirsiniz; başkalarının görüşlerini dinlemek alışılmadık ölçüde yarar sağlayacak. Daha önce önemsemediğiniz ve unuttuğunuz bir sorun için çözüm bulacaksınız. Kendinizi dinç ve canlı hissediyorsunuz. Evdeki işler, önemli eşyaların bakımı ve buna benzer faaliyetler gerçekleştirebilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün duygularınızı yüzeyde tutmaya devam ediyorsunuz. Yeni bir plan yaparak hayatla mücadele etmeye hazır olduğunuzu hissedeceksiniz. Enerjinizi yükseltecek amaçlar ediniyorsunuz. Hırsınız artacak, engelleri aşmak ve fikirleri hareket geçirmek için daha istekli olacaksınız. Pratik meselelere odaklanmak için iyi bir zaman. Sağlıklı bir şekilde rekabet etmek güzel sonuçlar elde etmenizi sağlayacak.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün yaratıcı yetenekleriniz var. Kendinize güveniniz ve aldığınız sorumluluklar çevrenizdekilerin ilgisini çekecek. Dış baskılar ortaya çıkabilir. Olduğunuz gibi davranarak onlara cevap verebilirsiniz. Sınırlarınızı biraz ilerletme eğilimindesiniz. Ancak bunu yaparken dikkatli ve sağlam adımlar attığınızdan emin olun.

18.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.