Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 18 Nisan 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 18 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sizin için harika bir gün olacak. Harika görünüyorsunuz ve kendini gösteriyorsunuz! Bugün bir nezaket ve işbirliği günüdür. Ailenizin, evde yardım etmek için görev üstlendiğini görebilirsiniz. Sevgiliniz veya eşiniz her zamankinden daha yardımsever. Çocuğunu varsa, bugün şaşırtıcı bir şekilde sözünüzü dinleyecek. Kesinlikle sizin tipik gününüz değil! Bugün hüküm süren uyumun tadını çıkarın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün bilgiyi analiz etmen için iyi bir gün. Avantajlarınız için kullanmanız gereken, yardımsever bir iş anlayışınız var. Yaratıcı bir projeyi bir iş teklifine dönüştürmeyi veya bu iş planı üzerinde çalışmayı düşündüğünüzde, tüm işaretler çabalarınızın zengin ödüller kazandıracağını söylüyor. Bugünün sunduğu her şeyden en iyi şekilde yararlanın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün her zamankinden daha vicdanlı ve daha çalışkansınız. Düşünceniz işten çok evde vakit geçirmek. Özellikle kendinizi ailenize ve arkadaşlarınıza yakın hissediyorsunuz. İş, kariyer ve para gelir ve gider, ama arkadaşlar ve aile sonsuzdur. Bugün onlarla birlikte olmanın tadını çıkarın. Herkesi toplayın ve beraber yemekler yapın. Diyetinize yarın devam etseniz iyi olur.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bu sabah bir aktiviteniz olabilir ve işlerinizi öğleden sonra halledebilirsiniz. Telaşınız yoğunlaşacak, ama dışarıda olmanın koşuşturmacası sizin için enerji verici. Bu yüksek enerjili günü kapatmak için akşam yemeğine yakın arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün güçlü bir işbirliği ruhuna sahipsiniz. Başkalarına yardım etmek size ilham veriyor. Romantik partneriniz angarya bir iş için yardım ettiğinizi gördüğünde şaşırabilir. Ne yaptığınızı doğru ve açık bir şekilde ona anlatmalısınız. Bugünkü yardımsever tutumunuzdan etkilenenler olabilir. Ancak bazı cephelerde çabalarınız ne yazık ki fark edilmeyecek.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, gözlerinizi ve kulaklarınızı tüm yeni olasılıklara açık tutun. Becerileriniz bugün her türlü iş için geçerlidir. Aramanızı bir meslekle sınırlamanız gerekmez. Bu aralar, aşırı hızda çalışan iyi bir fikriniz var. Gelişiminiz için sonraki adımları öğrenmeye çalışmalısınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün güçlü nostalji hissi eski her şeye yaslanmanızı sağlayacak. Bazı mobilya alışverişleri yaparsanız, modern mağazalardan ziyade antika dükkanlarına yönelebilirsiniz. Bu durum nesneler kadar insanlarda da geçerli olacak. Sizden daha yaşlı kişilerle olmayı tercih ettiğiniz bir gün geçireceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün herkesin sıcak ve samimi bir ruh hali içinde olduğu gibi harika bir gün. Siz ve romantik partneriniz, birbirinize özellikle yakın ve bağlı hissediyorsunuz. Şu an devam ediyorken bu güzel durumun tadını çıkarın! Birlikte sakin bir gün geçirin ve akşamı zarif bir restoranda akşam yemeği ile kapayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bu akşam arkadaşlarınızla dışarı çıkmayı düşünebilirsiniz. İş ve aile sıkıntılarını unutun ve dişlerinizi sıkmayı bırakın. Çok yoğun ve sıkıntılı bir süreci geride bıraktınız. Dinlenmeyi ve rahatlamayı hak ediyorsunuz. Bu anları fırsat bulduğunuzda iyi değerlendirmezseniz, işinizde ve sosyal çevrenizde verimliliğinizi artıramazsınız. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün güçlü, istekli ve iyimsersiniz. Çabalarınızın işe yaramaya başladığını görmeniz muhtemeldir. Bir süredir sizi rahatsız eden bir şey aniden açığa çıkıyor. Bir zamanlar önünüze çıkan bir engelin kolayca üstesinden geliyorsunuz. Tüm işaretler, şimdi ne yaparsanız başarılı olacağınızı gösteriyor. Bu yüzden büyük hayallere dalmaya cesaret edin.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün evrak işlerine ve mali işlerinize ve bütçenize uygun şekilde adanmış olmalısınız. Tüm işler bittiğinde, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle rahatlayabilirsiniz. Şu anda özellikle sezgiselsiniz, bu yüzden etrafınızdakilerin tüm söylenmemiş düşüncelerini ve hislerini toplayabileceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün tüm finansal girişimlerin iyi sonuçları olacak. Yeni bir iş girişimi başlatmayı düşünüyor olabilirsiniz. Öyleyse, ideal iş ortağıyla tanışmanız olasıdır. Günlük rutininiz boyunca gözlerinizi ve kulaklarınızı iyi açın. Hayatınıza yeni ve özel bir insan sokabilirsiniz. Günü yakın arkadaşlarınızla sosyalleşerek tamamlayın.

18.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.