18 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları

Astroloji meraklıları için 18 Kasım burç yorumları Yüksek Topuklar’da derlendi. Cumartesi gününe özel olan burç yorumları yazımızın devamında yer alıyor.

burc-yorumlari-18-kasim

Koç Burcu

Bu dönem biraz güzelliğe yöneleceğiniz bir dönem olacak. Kişisel bakım konusundaki adımlarınıza dikkat etmelisiniz. Olabildiğince ihtiyacınız kadar alışveriş ve güzellik girişimlerinde bulunmaya gayret etmenizi öneriyoruz. Olabildiğince doğru makyaj ve bakımı uygulamaya gayret edin.

Boğa Burcu

Bugün eski defterlerin açılma günü. Eskiden sözü bile edilmeyen konular bu sıra karşınıza çıkacak şaşırmayın. Gerçek bir çözüme kavuşturmak için bazen hatalarınızı kabullenmeniz gerekebilir. Herkes hata yapabilir. Derdinizi maddi veya manevi hiç fark etmez, gözünüzde çok büyütmeyin. Biraz dünyanızı değiştirin, büyütün. O zaman daha değerli bir çok şey olduğunu fark edeceksiniz.

İkizler Burcu

Bu süreçte tutarlı olmanız sizin için çok önemli. Tutarlı olmadığınız konularda yakın zamanda büyük bir sınav sizi bekliyor. Daha doğrusu farkına varmadan bu sınavı siz hazırladınız. Ne olursa olsun söyledikleriniz ile yaptıklarınız birbirinden farklı olmamalı. Ya söylediğiniz gibi olmaya gayret edin yada gerçekten düşündüklerinizi söyleyin. Ama ne olursa olsun beğenilmek için kendinizi olmayan şekillerde göstermeyin. Yakın zamanda yaşayacağınız bir olay sizi bu davranışınızın olumsuz yönleri ile karşılaştıracak.

Yengeç Burcu

Yakın zamanda çok güzel haberler alacaksınız. Bu haberlerin ardı arkası kesilmeyecek. Alacağınız olumlu kararlar için tamda dirayetli olma zamanı. İsteklerinizden vazgeçmeyin, gerçekleşecekler. Bugün özellikle ailenizle yapacağınız paylaşımların, dert yanmaların ya da her konuyu anlatıyor olmanızın olumsuz sonuçları ile yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızın size ait olduğunu unutmayın.

Aslan Burcu

İnsanlar hakkında kesin hükümler vermekten kaçınmalısınız. Özellikle bugün yapacağınız bazı yorumlarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz artıyor. Kınadığınız bazı olayların aynıları ile sınanmak üzere olabilirsiniz. Ailevi sorunlarınızdan uzaklaşmak ve kafanızı dinlemek için ihtiyacınız olan zamanı kendinize tanımanız ailevi sorunlarınızın çözümü için size yardımcı olacak. Belki göremediklerinizi daha rahat görecek ve çok daha serin bir kalple sorunlarınızı çözebileceksiniz.

Başak Burcu

Bugün canınız sıkılıyor olabilir. Size önerimiz bir hobiye yönelmeniz. Böylece hem kendinizi geliştirip ev ve işten başka bir şey ile ilgilenerek çemberi kıracaksınız hem de farklı sosyal çevreler kazanarak hayatınızı renklendireceksiniz. Hobi ile ilgili ne seçeceğinize siz karar verin mümkünse yapmaktan çok keyif aldığınız ya da hep yapmak istediğiniz fakat fırsat bulamadığınız bir şey olursa aynı zamanda hayallerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi Burcu

Bu dönem sizin için bir büyük daire döngüsü gibi geçebilir. Sürekli aynı şeyleri yaşadığınız bir döngüye girmiş gibisiniz. Telefon numaralarını karıştırmaktan vazgeçip dünyaya açılmanın tam zamanı. Bu büyük daire size bir şey göstermek istiyor olabilir. Yeni sosyal çevreler size iyi gelecek ve belki göremediğiniz o küçük ayrıntıyı daha belirgin kılacaktır. Dünyaya açılmaktan korkmayın.

Akrep Burcu

Yakın zamanda çok güzel haberler alacaksınız. Bu haberlerin ardı arkası kesilmeyecek. Alacağınız olumlu kararlar için tam da dirayetli olma zamanı. İsteklerinizden vazgeçmeyin, gerçekleşecekler. Ayrıca kendi adınıza çok sağlıklı bir döneme giriyorsunuz ama yine de sağlıklı yaşamak için gerekenleri yerine getiriyor olmak gerekir. Bugün hareket etmeyi unutmayın.

Yay Burcu

Her insan değer kazanmak ister ve doğal bir refleksle kendisini olduğundan farklı gösterebilir. Kendinizi büyük gösterme çabasından bu dönem içerisinde çıkmaya gayret etmelisiniz. Sizi zaten olduğunuz gibi, sahip olduğunuz değerlerle fark edecekleri güzel bir döneme giriyorsunuz. Biraz içinizde zaten var olan özelliklerinize, güzelliklerinize güvenin.

Oğlak Burcu

Bu dönem hem duygusal hem de maddi hayatınız açısından kişisel gelişiminize biraz daha eğilmeniz gerekiyor. Hem kişisel hem de profesyonel olarak kendinizi biraz daha geliştirmeniz daha sonraki yaşamınız açısından maddi ve manevi kazançlar sağlayacak. Bu da sizi çok daha mutlu hissettirecek. Unutmayın öğrenmek insanı her an en tatmin eden bir duygudur.

Kova Burcu

Yıldızınız parlıyor ve siz bunu farkındasınız. Bu durumu farkında olmanızın verdiği güvenle kibir duygusuna sürüklenmemeye gayret etmelisiniz. Şansınız zannettiğiniz kadar uzun sürmeyebilir ve önümüzdeki dönemde bugün kapılabileceğiniz kibirli davranışların bedelini hiç istemediğiniz şekillerde ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Balık Burcu

Bugün küçük bir tatil yapmanızın tam sırası kendinizi küçük bir kaçamak yaparak zaman açmanız sizin için çok mutlu edici olacak. Aile içerisinde hak vereceğiniz birisi sizin daha fazla sözünüzün dinlenilmesi için yardımcı olacaktır.

18 Kasım 2017 günlük burç yorumları akıllardaki soru işaretlerini giderdi. 18.11.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum panelinden bizlerle paylaşabilirsiniz.