Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 18 Eylül 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 18 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, romantizm bugün yükselmeye devam ediyor. Kendiniz özellikle seksi hissediyorsunuz. Yabancılar da dahil olmak üzere çevrenizdekilerden hayranlık dolu bakışlar gelecek. Bekarsanız, heyecan verici yeni biriyle tanışabilirsiniz. İlişkiniz varsa, sevgiliniz size tekrar aşık olabilir. Birlikte samimi bir akşam planlayın ve en iyi şekilde yararlanın!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün para meseleleri beklentilerinizi aşmaktadır. Evinizi tamir etmek veya alışveriş yapmak için zaman harcamak isteyebilirsiniz. Bu gece samimi bir randevunuz olabilir. Artan özgüven, zaten iyi olan görünümünüzü daha da seksi bir hale getirecek. Bugün en sevdiğiniz renkleri giyin ve eğlenin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, daha önce hiç tanımadığınız bir kişiyle bugün aranızda fiziksel bir çekim ve entelektüel bir uyumluluk hissedebilirsiniz. Duygularınız muhtemelen karşılıklıdır! Bekarsanız, bu cazibe peşinde koşmaya değer olabilir. İlişkiniz varsa, en azından yeni bir arkadaş edinebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, kariyer ve para meseleleri sizin için iyi olmaya devam ediyor, muhtemelen romantizm de. Metafizik ve manevi çalışmaları keşfetmek için iyi bir gün. Bir geçiş dönemindesiniz ve bu tür bir ilgi bu dönemi daha kolay atlatmanıza yardımcı olabilir. Özellikle de size yakın olan kişiler ilginizi paylaşıyorsa.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, romantizm ve yaratıcılık bugün hayatınızda itici güçler. Özel bir kişi hakkında hislerinizin yoğunlaştığını ve yaratıcı projeler için çok fazla ilham kaynağı olduğunu görebilirsiniz. Yaratıcı enerjiniz, sevdiğiniz kişiyi çok daha çekici kılıyor. Bugün sizin için duygusal ve estetik olarak tatmin edici bir gün. En iyisini yapın!

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün hayal aleminde gezerek kendinizi biraz şımartmak istiyor olabilirsiniz. Romantizm şu anda özellikle çekici gelebilir. Kendi hikayenizi yazma fikriyle ilgilenebilirsiniz. İlişkiniz varsa, sevgiliniz sizi özel bir akşam yemeği için dışarı çıkarmak isteyebilir. Güzel anların tadını çıkarın!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün eski bir dosttan, bir sevgi mektubu, telefon ya da e-posta size gelebilir. Siz de bu kişiye karşı sıcak ve sevecen hissedecek, aynı şekilde karşılık vermek isteyeceksiniz. Onu kahveye davet edin ve uzun bir konuşma yapın. Aranızdaki bağ çok güçlü. Bu kaybetmek isteyeceğiniz bir arkadaşlık değil.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, kariyerinizle ilgili değişiklikler yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bugün bir meslektaşınızdan bazı fırsatlar duyacaksınız. Değişiklik yapmak için doğru zaman olabilir. Önümüzdeki günlerde olumlu mesleki gelişmelerle karşılaşacaksınız. Seçeneklerinizi listeleyin ve daha sonra her biri üzerinde biraz araştırma yapın. Bazı heyecan verici olasılıklara yönelebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kendinizi özellikle sıcak ve sevgi dolu hissedebilirsiniz ve romantizm aklınızda olabilir. Aşk partnerinizle birlikte samimi bir akşamı planlamak için harika bir gün. İşinizle ilgili aklınızda bazı fikirler olabilir. Bu fikirlerin size sıcak gelmesi, herkesin bilmesi gerektiği anlamına gelmez.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, gördüğünüz rüyalar garip bir ruh haliyle uyanmanıza neden olabilir. Belki de rüyanızın gerçek olması sizin elindedir, ancak etkinin bundan daha güçlü olması muhtemeldir. Şu anda bir proje üzerinde çalışmıyorsanız, fikirlerinize ve hayal gücünüze bir süreliğine izin ver. Bir seçim yapmak için aceleniz yok.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün eski bir arkadaşınız birdenbire size bir ilgi gösterebilir. Yaşayacağınız şoktan ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Çakışan duygular ortaya çıkabilir. Ancak her şeye rağmen bu kişi ile iyi bir ilişki için potansiyel mevcut. Kendinizi hemen karar vermek zorunda hissetmeyin. Bir süreliğine deneme yapabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sizden bir toplantıya katılmanız veya bir tartışma grubuna liderlik etmeniz istenebilir. Utangaç olma eğilimindesiniz, ama bugün liderliğin keyfini çıkaracaksınız. Girdiğiniz her ortamda parlıyor ve samimi övgüler alıyorsunuz. Etkinlikten sonra arkadaşlarınızla veya sevgilinizle samimi bir yemeğe gidebilirsiniz.

18.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.