Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 18 Ekim 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 18 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sözlerin büyük bir gücü var, onları nasıl kullandığınıza dikkat edin. Davranışlarınıza dikkat etmediğiniz takdirde, başka bir kişinin seçimlerini manipüle edebilirsiniz. Kararlarını herhangi bir şekilde etkileyebilecek tüm gerçekler hakkında açık ve dürüst olun.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün aldığınız yanıtlar açık olmayabilir. Muhtemelen düzgün ve düzenli bir şekilde ifade edilmeyeceklerdir. Açık havaya çıkın ve bisiklet sürmek için arkadaşlarınıza katılın. Bir uçurtma uçurun ya da bir dağ zirvesinin üstünde saçlarınızdan esen rüzgara bırakın. Aradığınız bilgiler için yere bakmayı bırakın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün zihniniz açık olacak. Esprili yorumlarınız takdirle ve kahkahalarla karşılanacak. Gülümsemeniz, karşılaştığınız herkesi memnun ediyor. Duygularınızı karşı tarafa vermekten çekinmeyin. Enerjinizi sevdiklerinize odaklayın. Kalbiniz sıcak ve cömerttir, bu yüzden bugün bunu diğer insanlarla paylaşın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün çok derinlemesine araştırma yapmaya meraklısınız. İnsanlara normalden daha fazla güveniyorsunuz. Nötr veya suçlayıcı olmayan bir tutumla yaklaşırsanız, işler daha rahat ilerleyecektir. En çok önemsediğiniz kişileri dinleyin. Onlar size önemli bilgileri aktarmaya çalışıyorlar.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün kısa bir gezi yapmayı düşünebilirsiniz. Belki de evden çıkıp şehrin karşısına gitmelisiniz. Her neyse, beyninizi yeni bir gerçekle tanıştırıyorsunuz. Genişleme ve keşfetme zamanı. Yeni yerler görmek, fiziksel ya da zihinsel olarak yeni şeyleri deneyimlemek için can atacaksınız.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, zihniniz bugün uyarılmış olabilir, uyanık kalın ve yeni bilgilere yer açın. Yorgunsanız kısa bir şekerleme yapabilirsiniz. Gününüzü en yüksek hızda ve tam kapasitede çalışmak için değerlendirin. Kafein gibi uyarıcılara güvenmeyin. Bu tarz şeyler vücudunuzu kandırır ve sinir sisteminize zarar verir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, iletişimleriniz bugün sorunsuz bir şekilde akıyor, bundan yararlanın ve kendinizi ifade edin. Şimdi diğer insanlarla bağlantı kurmanız önemlidir. İçgüdülerinize koşun ve tartışmalara katılmaktan çekinmeyin. Sözleriniz ve ses tonunuz çok ikna edici.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, başarısızlık korkusunun sizi geri almasına izin vermeyin. Gerçek amacınızdan vazgeçiyor olabilirsiniz. Lideri takip etmek yerine lider olun. Tüm korkularınızdan kurtulun ve kaderinizin kontrolünü ele geçirin. Ancak bu şekilde mutlu olabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, güçlü düşünceler beyninizin üzerinden geçiyor. Buradaki anahtar, başkalarından öğrenmek ve karşıt görüşleri de zihninize dahil etmektir. Bir başkasının fikrini otomatik olarak göz ardı etmeyin, çünkü bu kendi inançlarınızla çelişir. Takım çalışması bugün çok büyük önem taşımaktadır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün yolunuza çıkan bilgiler güvenilmez olabilir. Aldığınız mesajları sağlam bir şekilde tutmanız zor olabilir. Duyulmayı bekleyen önemli cevaplar olduğunu unutmayın. Zihninizi yeni olasılıklara açık tutun. Böylece, yolunuz açılacak ve netleşecektir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün başka bir kişi tarafından kovalanmamaya dikkat edin. Belli bir şekilde davranmanız için birisinin uyarılarını almanız olasıdır. Bu tuzağa düşmeyin. Kendiniz olun ve kendiniz için düşünün. Zihniniz şimdi duyarlı ve savunmasızdır. Gözlerinizi ve kulaklarınızı bir filtre olarak kullanın ve insanların çöplerini size bırakmalarına izin vermeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün aldığınız bilgiler kafanızı karıştırabilir. Herhangi bir anlaşmazlıkta eşit bir rol oynarsınız. Huzur ve uyum istiyorsanız, kelimeleriniz ve beden diliniz bunu göstermelidir. Eğer barış ve uyum nihai hedefiniz değilse, nedenlerini araştırmak için kendi içinize bakmanız gerekebilir.

18.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.