Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 18 Ağustos 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 18 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün size yakın birinin yardıma ihtiyacı olduğunu görebilirsiniz. Sizden yardım istemesi çok gurur verici. Ancak, bunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Yardım edebileceğiniz bir durum görürseniz yapın. Bir davet veya istek beklemeyin. Çabalarınız takdir edilecek ve bir fark yaratmak konusunda iyi hissedeceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, en son ne zaman kalem ve kağıt kullandınız? Klavyeniz bu harika araçların yerini aldı. Temiz havada yürümek gibi, yazı yazmak da çok rahatlatıcı ve iyileştirici. Elinizi sayfa boyunca hareket ettirmek iyi hissettirebilir. Erişilemeyen yerlerin kilidini açmanızı sağlar. Deneyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün büyük bir empati ve anlayış duygusu hakim. Sözlü iletişimin artması muhtemeldir. Hayatınızdaki önemli insanlarla ilgili herhangi bir sorunu konuşarak çözebilirsiniz. En önemlisi, size en yakın olanlara olan ilginizi ifade ederek ilişkilerinizi güçlendireceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, zihniniz bugün çok hızlı ve keskin. Aşağı çekmek zor olacak ve kafanızdakileri ifade etmenin bir yolunu bulmalısınız. Gezegenlerin hareketleri iletişimi güçlendirecek. Birine fikirlerinizi açıklarken, içgüdüleriniz de size bu konuda yardımcı olacak.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün güzel bir gün! Gezegensel yönlerden gelen enerji, iletişim kurma ve etkileşimde bulunma konusunda olumlu ve cesaret verici. Bundan yararlanın. Hoş vakit geçirmek için arkadaşlarınız ve ailenizle bir araya gelin. Güzel bir akşam yemeği için yakınlarınızı davet etmeyi düşünebilirsiniz. Her zaman çok çalışıyorsunuz, bu yüzden bugün biraz mola verin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün hayatınızdaki özel insanlarla dışarı çıkmak ve bir şeyler yapmakla ilgilenebilirsiniz. Bir araya gelmek için mükemmel bir zaman. Merak ettiğiniz ve ziyaret etmek istediğiniz bir yer varsa bugün gidin. Ailenizi veya arkadaşlarınızı toplayın ve eğlenceli bir gün planlayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün ilhamlarınızı yaratıcı yazıya yönlendirmeyi düşünebilirsiniz. Muhtemelen beğeneceğiniz bir şey ortaya çıkacak. Daha önce kendinizi bu şekilde ifade etmemiş olsanız bile, daha iyi bir gün yoktur. Bugün düşüncelerinizi ve anlayışlarınızı bir araya getirmek için iyi bir fırsat elde edeceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün yalnız kalmak zorunda olabilirsiniz. Muhtemelen çoğu zaman insanlar tarafından kuşatılmışsınız. Düşünceleriniz ve hislerinizle arada sırada yalnız kalmak iyidir. Ruhsal olarak kendinize dikkat etmelisiniz, çünkü çok hassas bir doğaya sahipsiniz. Bu durum, ilerleyen zamanlarda sağlık sorunlarına yol açabilir. Kafanızı oyalayacak aktiviteler bulabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün, başkalarının istediği ne olursa olsun, kendi yolunuza gitmek isteyebilirsiniz. Bağımsızlığınız sizin için önemlidir, ancak çatışmayı önlemek için uzlaşma gerekebilir. Zamanınızı size yakın olanlara ayırmayı düşünün. Sevdiklerinize neden yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunu açıklayabilirsiniz. Eğer zarif bir açıklama yaparsanız, şüphesiz size destek olurlar.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün bir macera ya da ziyaret havasında olabilirsiniz. En son ne zaman kendinizi böyle heyecanlı hissettiniz? Muhtemelen çok uzun zaman oldu. Bundan zevk almaya bakın, başkaları da sizinle zaman geçirmek için heyecanlanacak. Bir arkadaşınızı yanınıza davet edebilirsiniz. İnsanları ziyaret etme veya yeni bir yer görme fırsatını kaçırmayın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün ciddi düşünce ve iletişim söz konusu olabilir. Onlar zaten sizin güçlü niteliklerinizdir. Sorunlarınız veya endişeleriniz varsa, dahil olan herkesle bir araya gelmeyi ve düşüncelerinizi anlatmayı düşünün. Sorunları çözmek için mükemmel bir gün. Bu fırsatı iyi değerlendirin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmaya mecbur hissedebilirsiniz. Belki de bir projeyi yürütmek için bir söz verdiniz. Bugünün enerjisi, kendinizi ifade etme ve anlaşılma yeteneğinizi geliştirecek. Yeniden programlanma, kızgınlıktan çok daha iyi olabilir.

18.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.