Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 17 Şubat 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 17 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün enerjinizi koruyabilmeniz için kendinizi daha iyi yönlendirmelisiniz. Dostlarınızla ilgili bir mesele açığa çıkabilir. Yeni başlangıçlar için uygun bir döneme giriyorsunuz. Daha net bir plan yapmak ya da arkadaşlık kurmak için doğru zamandasınız. Ayrıca, uzun vadeli planlar ve projeler için ortaya çıkan yeni fikirlerle ilgileneceksiniz. Arkadaşlarınız size katkı sağlamak için öneriler sunacak. Onları dikkate almanızda fayda var.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, kariyer ve yaşamla ilgili amaçlarınızı, sorumluluklarınızı daha net görmeye başlıyorsunuz. Düşüncelerinizi yazılı veya sözlü olarak söylemek karşınızdakileri hareketlendirecek. Onları daha iyi anlamaya başlıyorsunuz. Zihninizi canlandıracak konuşmalar yapabilirsiniz. Fiziksel enerjiniz yüksek. Ancak biraz nefes almanızda fayda var. Akrabalarınızla yakınlık kuracağınız bir gündesiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, zihinsel netliğiniz artıyor ve hayatınızla ilgili yeni bir bakış açısı kazanmak için güzel bir gün. Yanılgıları temizlemenize ve kesin planlar yapmanıza yardımcı olan konuşmalar, haberler ve düşünceler ortaya çıkıyor. Fikirlerinizi, inançlarınızı ve kişisel felsefelerinizi başkalarıyla paylaşmak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Zamanınızı yeni. Başlangıçlarla değerlendirin. Uzun vadeli hedef ve sorumluluk bilinciniz artıyor.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün samimi bir ilişkiyi veya mali bir konuyu daha net görmeye başlıyorsunuz. Karmaşık bir meseleyi çözmeniz gerekiyorsa, bunu yapmak için mükemmel bir zaman. Enerjiniz biraz eksik kalabilir. Derin bağlantılar için uygun bir zaman değil. Motivasyonunuzu yükseltecek yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Tartışılması zor olan bir konu tekrar gündeme geliyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün enerjiniz çok yüksek, arzularınız ise şaşırtıcı. Bugün düşüncelerinizi organize etmekle meşgulsünüz. Biriyle etkileşime girebilir ya da konuşmalar başlatabilirsiniz. Bu konuşmalar, önemli düşünceleri hızlandırmaya yardımcı olacak. Bazı duygusal ayrışmalar bu aralar size iyi gelebilir. Bazılarınız için ise yeni bir konu açığa çıkacak ya da bir dönüm noktası yaşanacak.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, fiziksel olarak olmasa da zihinsel olarak aktif olacağınız bir gündesiniz. Bir iş veya sağlık meselesi netlik kazanabilir. Mantık yürütme ve ayrıntılara yönelme eğilimindesiniz. Ayrıntılar, boşlukları doldurmanıza yardımcı olacak. Plan ve düzenleme yapmak harika sonuçlar elde etmenizi sağlayacak. İş veya günlük rutinler sizi alışılmadık derecede meşgul edebilir ve bu süreçte önemli bir keşif yapılabilirsiniz. Düşüncelerinizi kağıda aktarmayı deneyebilir veya fikirlerinizi çekinmeden dile getirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün kendinizi ifade etme kabiliyetiniz çok güçlü. Son derece açık ve eğlenceli konuşmalarınızla çevrenizdekilerin ilgisini çekiyorsunuz. Yaratıcı projeler, ilişkiler, kurs veya bir hobi hakkında netlik kazanmanın tam zamanı olabilir. Bugün işinizle, düşüncelerinizle ve inançlarınızla daha fazla gurur duyuyorsunuz. Yaratıcı projeler, sizi bir dönüm noktasına ulaştırabilir. Bu aralar yaptığınız gözlemler önem taşıyor ve son kararların değerlendirilmesi faydalı olabilir. Rutin ve sağlık konularına odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün akrabalarınızla veya ailenizle anlamlı görüşmeler yapabilirsiniz. Evinizle ilgili ya da yaşam koşullarıyla ilgili konular gündeme gelebilir. Güzel haberler alacaksınız. Zihinsel enerjinizi, planlar yapmak, sorunları çözmek ve ayrıntıları incelemek için kullanmak daha iyi olacak. Kişisel konuları ele alma becerinizle gurur duyuyorsunuz. Duygusal sorunları analiz etmek, bazen yıkıcı olabilir ama size iyi gelecek. Önemli fikirler, haberler veya sohbetler gününüzün bir parçası olabilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün hayatınızı daha sessiz ve rahat bir hale getirebilmek için ipuçları topluyorsunuz. Zihinsel olarak yoğun bir zaman olabilir. Çevrenizde sunulan ayrıntılara, haberlere ve fikirlere dikkat edin. Bir fikir veya projeyle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Sorunların üstesinden gelmek için yeterli enerjiye sahipsiniz. Yeni ayrıntılar ortaya çıktıkça çalışmalarınız, gezileriniz veya projeleriniz netlik kazanacak. Bugün meşgul olduğunuz sohbetlerden harika şeyler ortaya çıkabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak, fiziksel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ancak, zihinsel açıdan parlak bir gün geçireceksiniz. Özellikle para konularında pratik meseleler söz konusudur. Ayrıntılar ortaya çıktıkça yeni anlayışlar, fikirler ve perspektifler güçlü bir şekilde şekillenebilir. Yararlı bilgiler yolda. Tek yapmanız gereken onları organize etmek ve önem derecesine göre sıralamak. Kafanızdaki projeyle ilgili güzel gelişmeler olacak. Tüm sıkıntılar geride kalıyor.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, fikirlerinizi ifade etmeye, etki yaratmaya veya insanların ilgisini çekmeye başlıyorsunuz. Çevrenizdekiler bazı konularla ilgili görüş ve önerilerinizi bilmek isteyebilir. Bu yararlı insanlarla ve sizinle ilgilenen kişilerle bağlantı kurma fırsatı yakalamanızı sağlayacak. Aklınızdaki proje bir başyapıt haline gelebilir. Geçmişte gözden kaçırdığınız ayrıntılara odaklanmanızda fayda var. Sahip olduğunuz şeyleri geliştirme konusunda biraz daha çalışmalısınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün özel bir konuyu sözlü olarak ifade etmek veya ayırmak için doğru bir zamandır. Son yaşananları analiz ettikten sonra edindiğiniz fikirler son derece önemli olacak. Konuşmaları veya ortaya çıkan ayrıntıları değerlendirmek, hayatınızda bir dönüm noktasına neden olabilir. Kendinizi ifade etme konusunda biraz daha akılcı ve özgüvenli olmalısınız.

17.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.