Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 17 Ocak 2019 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 17 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sosyal etkinlikler ve grup aktiviteleri günün çoğunu alacak gibi görünüyor. Birçok insanla temasa geçebilirsiniz. Tanıştığınız insanların iletişim bilgilerini alın. Çok fazla entelektüel sohbet deneyimleyebilirsiniz. Bazı konuşmalar enerjinizin çoğunu alabilir. Eğlenceli ama yorucu bir gün sizi bekliyor.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün çok fazla yazı yazabilirsiniz. Bu, sizin çalışmalarınızı veya başkalarının çalışmalarını düzenlemek olabilir. Yaptıklarınız heyecan verici olacak. İlginç insanlarla telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken şey, kendinizi yormamak. Yoğunluk nedeniyle yemek yemeyi bile unutabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, hava yoluyla uzun bir yolculuk yapmayı düşünüyorsanız, bunu planlamanın tam zamanı. Heyecanınız ve beklentiniz yüksek ve macera duygusu zirvede. Konsere gitme, oyun oynama veya spor etkinliğine katılma gibi heyecan verici bir şey yapmadan günü tamamlamayacaksınız. Ve orada geçirdiğiniz zamanı uzun süre hatırlayacaksınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün eğlenceye kapılıp mali durumunuzu görmezden gelmeyin. İyi haberler ve ilginç bilgiler getiren heyecan verici insanlarla karşılaşabilirsiniz. Önünüz maceraya açılan kapılarla dolu. Bunu kendi yararınıza kullanmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün telefonda saatler geçirebilirsiniz, muhtemelen önünüzdeki fırsatlarını tartışıyor olacaksınız. Zihinsel ve fiziksel enerjiniz yüksek. Kitaplar ve internet dahil, ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi elde etmek için mümkün olduğunca çok araç kullanmanız gerekebilir. Fazla enerjinizi dışarı çıkıp yürüyerek ya da çalışarak harcayın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, daha fazla para kazanmak için yeni, heyecan verici fırsatlar bugün karşınıza çıkabilir. Meslektaşlarınız size bu konuda bilgi getirebilir. Macera duygunuz yüksek, bu yüzden riskler normalden daha çekici görünüyor. Herhangi bir şey yapmadan önce her olasılığı ayrıntılı olarak düşünmeyi unutmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün kurulan dostluklar ya da aşk ilişkileri entelektüel uyumluluktan kaynaklanıyor. Hem eski hem yeni arkadaşlar ile uyarıcı sohbetler gerçekleşebilir. Yaratıcı projeleriniz iyi gidiyor. Bazı bilgiler arıyorsanız, bugün onlara ulaşacaksınız. Çok yoğun ve heyecan verici bir gün sizi bekliyor.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, sezgileriniz çok kuvvetli. Bugün hemen hemen her konuda başkalarına karşı çok duyarlı olabilirsiniz. Mümkünse hüzünlü ve negatif insanlardan uzak durun. İnsanların acıları sizin ruh halinizi derinden etkileyebilir. En yakın arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla görüşebilir, onlarla harika bir gün geçirebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, yoğun bir gün sizi bekliyor. Projelerle ilgili olarak ziyaretler yapmak çok zamanınızı alabilir. Arkadaşlarınızla veya bağlı olduğunuz bir grubun üyeleriyle birkaç telefon görüşmesi yapmanız gerekebilir. Bu görüşmeler, ilginç konuşmalara yol açacak, aynı zamanda iyi haberleri veya heyecan verici bilgileri içerecek.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün üzerinde çalıştığınız proje hakkında son bir adım daha atmanız gerekebilir. Bu, geliriniz ve durumunuz için büyük bir fark yaratabilir. Fiziksel enerjiniz yüksek ve zihinsel yetenekleriniz keskin. Üzerinde çalışmayı seçtiğiniz şeyi, hızlıca ve ustaca başaracaksınız. İnsanlarla olan ilişkileriniz de bu konuda destekleyici olacaktır.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, aklınızda bugün birçok fikir olabilir. Eğer onları yazmazsanız, ilerleyen günlerde çözmekte zorlanabilirsiniz. Bu fikirler, seyahat, eğitim, grup çalışmaları hakkında olabilir. Onları arkadaşlarınızla veya ait olduğunuz grubun üyeleriyle paylaşmak isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, fiziksel ve zihinsel enerjiniz çok yüksek. Neredeyse zihin okuyabilecek kadar sezgisel hissediyorsunuz. Bu enerjiyi başkalarına yardım etmek, danışmanlık yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, sizi en çok ilgilendiren konu hakkında fikirlerinizi yazmayı unutmayın. Yazmak, ileride işinize yarayacak.

17.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.