Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 17 Mart 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 17 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, girdiğiniz ortamlarda en parlak ve en iyi olma çabasındasınız. Ancak bunu gerçekleştirirken önemli konulardan uzaklaşıyor olabilirsiniz. Farklı kişilerle iletişime girerken farklı maskeler giymediğinizden emin olun, böylece sizinle birlikte olduklarında daha rahat hissederler. Başkalarını aldatmaya çalışmak sadece saygısızlık belirtisidir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, harekete hazır olun ve bugün için kendinize bir liste hazırlayın. Güçlü duygular, geri çekilmeniz için bir çeşit somut planınız olmadıkça sizi yolunuzdan alıkoyabilir. Çevrenizdeki insanlara görev atayarak sorumluluklarınızı hafifletebilirsiniz. Çevrenizdekileri ve kendinizi hareket halinde görünce çok mutlu olacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün dikkatlice bakarsanız, insanların daha önce hiç fark etmediğiniz yönlerini görebilirsiniz. Sizi yakalayan ve sizi alıp götüren bir aktivite çılgınlığı olabilir. Bu aktivitelerde rehberlik için diğer insanlara bir göz atın. Yardım istemekten çekinmeyin. Aynı zamanda, size yardım eden insanlar hakkında çok şey öğreneceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün çok inatçı olma konusunda dikkatli olun. Bugün sizden istenenleri mantığınızla değerlendirin ve en sağlam adımı atmaya özen gösterin. Aksi takdirde, elde edeceğiniz sonuçlar uzun ömürlü olmayacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, özellikle bugün, esnek bir tutuma sahip olmanız güzel. Uyumlu tavrınız, inatçı bulduğunuz insanları bile yola getirebilir. Bugün insanlardan doğru cevaplar almaktan vazgeçmeyin. Aksi takdirde, önemli konularla ilgili kafa karışıklığı yaşarsınız. Şimdilik rahatlayın ve önünüze çıkacak engebelere karşı hazırlıklı olun.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün başkalarının taahhüdünün eksikliğinden rahatsız olabilirsiniz. İnsanlarla plan yapmaya çalışıyorsunuz ama yapmak istedikleriniz hakkında sürekli fikir değiştirenler var. Belki de duygusal olarak güvensizler ve bir sonraki adımı atmaktan korkuyorlar. Başkalarının seni geri çekmesine izin vermeyin. Plan yapın ve o plana sadık kalın. Çevrenizdekiler de bir süre sonra size göre hareket edecektir. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün duygusal olarak güçlü hissediyor olmalısınız. Bir fikrin kafanızdan geçtiğini görebilmenize rağmen, adım attığınız anda yavaşlamak istiyorsunuz. Dikkatli olmazsanız, bu iç diyalog sizi çıldırtabilir. Şimdi yapılması gereken en önemli şey kalbinizi takip etmektir. Ne yapmayı seviyorsanız yapın ve bunu en çok değer verdiğiniz insanlarla yapmaya çalışın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün bir su kütlesine ulaşmak için çaba sarfedin. Okyanus, nehir veya göl olsun, orada bulacağınız ferahlık ve rahatlık hissi son derece iyileştirici olacaktır. Kendiniz için sahip olduğunuz bu hediyeyi başkalarıyla paylaşmanın zevkini tadın. Doğaya dönüş ile bu iyileştirici enerjiyi arttırın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün duygularınızla bağlantı kurmak zor olabilir. Gerçekten içeri girip iç sesinizi dinleyebildiğiniz zaman, sessizliği bulamayabilirsiniz. Etrafınızda sizi farklı yönlere çeken birçok dikkat dağıtıcı şey var. Bunların, çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmediğini fark etmelisiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kalbinizin ileri geri sıçradığını fark edebilirsiniz. Bir dakika bir yöne, bir sonraki dakika ise tamamen farklı bir yöne çekilebilirsiniz. Bu duyguyla savaşmaya çalışmak yerine, bundan faydalanın. Bilinçli ya da bilinçsizce, gerçekten ne yaptığınızı araştırın. İhtiyacınız olanı bulduğunuzdan emin olana kadar yeni şeyler deneyin.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, enerji seviyeniz bugün yüksek, ama bunun kafanızın içine girmesine izin vermeyin. Ayağınızı yere sıkıca basın ve dik durun. Çünkü bir işte veya kişisel bir durumda güçlü görünmek gerekebilir. Bununla başa çıkmak için en iyi yolun, durumu iyileştirmek için pozitif enerjinizi kullanmak olduğunu unutmayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hayatınızın çok sıkıcı olduğunu düşünebilirsiniz. Kendinize acıma duygusuna kapılmayın ve kendinizi yaşamınızda yeterli heyecanın olmadığı için suçlamayın. Şu anda sahip olduğunuz bu hissi tedavi edebilirsiniz. Duygularınızı dürüstçe paylaşabileceğiniz birinden manevi destek almayı düşünebilirsiniz.

17.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.