Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 17 Kasım 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 17 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, hayatta bulunduğunuz yere bakmanın zamanı gelmiş olabilir. İstediğiniz yerde misiniz? Eğer öyleyse, tebrikler. Bu gerçek bir başarıdır. Değilseniz, hedeflerinizi ve bunlara ulaşmak için gereken adımları yazabilirsiniz. Sonuçta bu sizin hayatınız. Rotanızı belirlemek de size kalmış.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün huzursuz ve yorgun hissediyorsanız, bu kendinize çok fazla baskı yapmanın bir sonucu olabilir. Kendinizden beklentilerinize bakmak akıllıca olabilir. Yakınlarınızdan gelen talepler de sizi boğuyor olabilir. Eğer öyleyse, hayatınızı bu durumu değiştirecek şekilde yenilemenin zamanı gelmiş demektir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, sizin için özel olan herkese yeterli zaman ayırıp ayırmadığınızı düşünün. Meslektaşlarınız, arkadaşlarınız veya partneriniz için daha fazla zaman ayırmanız gerekiyorsa, rutinlerinizde bir dengesizlik olabilir. Oturun ve zamanınızın son günlerde nereye gittiğini gösteren bir liste oluşturun. Önümüzdeki günlerde ihmal ettiğiniz insanlarla biraz zaman harcayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, partneriniz bugün tutkuları için hızlı davranıyorsa, muhtemelen yavaşlatmak isteyeceksiniz. “Güzel ve kolay”, günün anahtar kelimeleridir. Bu nedenle bu tür durumlarda daha fazla zamana izin verecek bir ortam yaratın. Eşinize nasıl hissettiğinizi belirtin. Kimse akıl okuyucusu değildir. Açık iletişim olduğunda herhangi bir yanlış anlaşılma ihtimali de ortadan kalkar.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün romantik bir plan yapmayı düşünebilirsiniz. Günümüzün gezegensel etkisi sayesinde, hayatınızdaki özel kişiyle bağlantı kurmak kolay olacaktır. Eşinizle veya partnerinizle yemeğe çıkabilirsiniz. Utangaçlık veya güvensizliğin yolunuza çıkmasına izin vermeyin. Eğer bekarsanız, hayatınızda önemli bir yere sahip olacak biriyle tanışabilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün birinden istediğiniz bir şeyin uzun sürmesi sizi öfkelendirebilir. Her zaman sabırlı davranmak zorunda olmadığınızı düşünebilirsiniz. Bu sizin için adil bir durum değil. Bazı durumlarda, karşınızdaki kişiden de aynı sabrı ve özveriyi bekliyorsunuz. Derin bir nefes alın ve yine de sabırlı olmaya çalışın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün eleştirel görünmek oldukça zor olabilir. Bu birçok kişi için zor bir şey, ama gerçekten sizin bakış açınıza bağlı. Kişisel bir saldırı olarak görmek yerine, eleştirideki değeri görmeye çalışın. Eğer kendinize karşı dürüstseniz ve eleştirilerden bir şeyler öğrenip büyüdüğünüzü fark ederseniz, daha olumlu yaklaşabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün yaşadığınız en heyecan verici gün olmasa da, kesinlikle sıkılmayacaksınız. Çünkü normal rutininizi daha farklı bir hale getirmekle meşgul olacaksınız. Endişelenmeyin, hayatınıza olan ilginiz, hissedeceğiniz rahatsızlıklardan daha ağır basacaktır. Problemleri yepyeni bir şekilde görebilmek için zihninizi çok iyi bir şekilde kullanıyorsunuz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün nefes alan bir alana ihtiyaç duyabilirsiniz. Başkalarının işlerinden zevk aldığınız kadar, kendinize de zaman ayırmanız gerekir. Bunun için kendinize özel bir alan yaratın. Yalnız kalmak için hareket etmeniz gerekiyorsa, arabaya atlayın ve gidin. Sinirli haliniz, kalabalıktan uzaklaşmanız gerektiğinin iyi bir göstergesidir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, son zamanlarda ilgilendiğiniz konular pek iyi gitmediyse, beklentilerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Başkalarına ne tür talepler sunduğunuzu ve adil olup olmadığınızı kendinize bir sorun. Verdiğiniz cevaplar, bundan sonra nasıl ilerlemeniz gerektiğini size gösterecektir. Nasıl hissettiklerini öğrenmek için ilgili kişilerle konuşmayı da unutmayın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün eşinizle veya sevgilinizle özel bir plan yapabilirsiniz. Günlerden içinde bulunduğunuz çalışma temposu, yaşam kalitenizi düşürmüş olabilir. Kendiniz için plan yapmazsanız, bu durum sizi epey yıpratabilir. Durumu elinize alın ve ihtiyacınız olan planları yapın. Bekarsanız, yakın bir arkadaşınızla vakit geçirmeyi düşünebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sizin için son derece yavaş ve sakin geçiyor. Günümüzün enerjisiyle, etrafta koşuşturmak sizi bir yerlere getirmeyecektir. Aslında, bitmemiş işleri bir süre daha ertelemeye daha yatkınsınız. Yapılacaklar listenizi hazırlayın ve her şeyi tek bir hızda bir seferde yapın. Hepsini tamamlayamasanız bile, en iyisini yapmaya gayret göstereceksiniz.

17.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.