Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 17 Ekim 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 17 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, içinde bulunduğunuz durumun kontrolünü ele geçirmek için iyi bir zaman. Hazırlığınızı yapın ve elinizdeki imkanları iyi kullanın. Düşmanlarınızla yüzleşmek üzeresiniz. Eğitiminize güvenin. Herhangi bir savaşta size yardımcı olacak ekstra bir uyanıklık var. Güçlü bir farkındalığa sahipsiniz, bu yüzden bunu kendi yararınıza kullanın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, pratik çözümünüz bugün sonuç vermezse şaşırmayın. Yeni cihazlar ve özel elektronik kısayollar keşfedin. Eski ve yavaş olanı değiştirin. Kendinizi bu konuda er ya da geç geliştirmeniz gerekiyor, bu yüzden şimdi en doğru zamandasınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yaptığınız her işte size yardımcı olacak ek bir hızlılık var. İş dışında hemen hemen her aktiviteyle meşgul olmak isteyebilirsiniz. Bu tamamen anlaşılabilir. Önce işinizi yapıp sonra sosyalleşirseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu plan en iyi sonuçları getirecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün birçok konuda aşırılığa gitmek muhtemeldir. Sorun şu ki, döndüğünüz her yerde muhalefetle karşılaşabilirsiniz. İnsanlar sizin gibi biraz inatçı. İşbirliği ve çözüm istiyorsanız, ödün vermeniz gerektiğini unutmayın. Diğer insanların ihtiyaçlarını da görmeye çalışın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, günün gürültülü enerjisine ayak uydurun ve onunla koşun. Eğlenmek için iyi bir zaman. İnsanların normalden biraz daha yüksek olduğunu fark edebilirsiniz, bu yüzden akışla gitme yeteneğinizi kullanmanız gerekebilir. Siz ne kadar rahat olursanız, çevrenizdekiler de o kadar rahat olurlar.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, insanların bugün aceleyle şeyler yapmasından rahatsız olabilirsiniz. Günün hızlı tempolu enerjisini kabul etmek zorunda kalabilirsiniz, ancak bu şekilde devam edebilirsiniz. Önceden dikkatle planlanmamış faaliyetlerde bulunursanız endişelenmeyin. Böyle bir günde en doğrusu beklenmeyeni beklemektir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, insanlar bugün sizinle çatışmaya girebilir. Bu çatışmalarla ilgilenirken elinizdeki işlere odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz. İnsanlara karşı biraz daha anlayışlı olmaya çalışın. Onlar sizden yalnızca biraz daha dikkatli olmanızı talep ediyor. Havada yaşamdan daha fazla tat almanızı sağlayacak bir tutku var.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, güne gülümseyerek başlıyorsunuz. Ancak, cömertliğiniz ve samimiyetiniz böyle bir günde fark edilmeyebilir. İnsanlar her zamankinden daha fazla dikkat gerektirecek, bu yüzden sevdiğiniz kişilerin duygularını anlamaya zaman ayırın. Günün canlı, eğlenceli sevgi dolu enerjisiyle kendinizi doldurun.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün beklenmedik bir gerilim ortaya çıkabilir. Muhtemelen duygularınız yüksek seviyede çalışacak. Saldırganlığınız ve atılganlığınız başkalarını kızdırmaya başlayabilir. İnsanların enteresan tavırlarına şaşırmayın. Günün ilerleyen saatlerinde göz ardı edilmesi zor olan hızlı bir his doğabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, yavaş ve istikrarlı yaklaşımınız bugün biraz tepkilere neden olabilir. İnsanlar zamanınızı ve enerjinizi istiyor. Zihninizi rahatlatmak için bir kahve dükkanında kısa bir mola verebilirsiniz. Çevrenizdekilerin rahatsız edici tavırlarına karşı biraz sabırlı olmaya çalışın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sizin için müthiş bir gün ve günün hızlı temposunun, sizin yapmanız gereken şey için uygun olduğunu göreceksiniz. Havada, genel bir ihtişam duygusu var. Bugün dışarı çıkmaktan çekinmeyin. Gittiğiniz her yerde bolca sohbet edin, sosyalleşin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, her zaman elinizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyorsunuz. İşler giderek hızlanıyor. Elinizi kaldırıyor ve yakınlarınızdan yardım bekliyor olabilirsiniz. Ancak, bugün diğer insanların kendileri hakkında endişe duydukları günlerden biri, muhtemelen sizi hiç fark etmeyecekler. Bir an önce ayağa kalkın ve harekete geçin.

17.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.