Yepyeni bir Pazar günü ile günlük burç yorumları konularımıza devam ediyoruz. 17 Aralık 2017 burç yorumları ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bu başlık altında bulabilirsiniz!

yeni-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları 17 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili koçlar, bugün biraz daha titiz enerjiler söz konusu. İşlerinize daha çok odaklanmak isteyebilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor, daha tutkulu ve hırslı olabilirsiniz. Arzuladığınız ve hedeflediğiniz şeyler için bitmek bilmeyen bir enerjiniz olabilir. Aşk hayatınız ve ikili ilişkileriniz çok daha canlanabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili boğalar, bugün aşk hayatınızı ve eğlenceyi önemsediğiniz bir gün olabilir. Ayrıca yakın çevreniz veya varsa çocuklarınızla planlar yapmak sizin için daha öncelikli hale gelebilir. Bu dönemde enerjinizi ilişkilerinize daha fazla harcayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili ikizler burçları, bugün yakın arkadaşlarınızla veya partnerinizle iletişiminiz güçlenebilir, daha sosyal olabilirsiniz. Sizin için bunlar keyifli ve faydalı olabilir. Eviniz, yuvanız ve aile ilişkileriniz öne çıkacak gibi gözüküyor.

YENGEÇ BURCU

Sevgili yengeçler, bugün yakın çevre, arkadaşlar, akrabalar ve komşu ilişkileri öne çıkabilir. Şehir içi de olsa ufak seyahatler, geziler, yürüyüşler yapabilirsiniz. Eğitim programlarına da katılabilirsiniz. Hiçbir şey yapamasanız bile kitap okuyabilir, ilgilendiğiniz konularla araştırmalar yapabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili aslanlar, bugün zorunlu masraflar ön plana gelebilir. Bu sıralar teknolojik aletler alırken harcamalarınıza dikkat edin. Ya erteleyin ya da alma konusunda çok istekliyseniz dikkatli hareket etmeniz ve seçim yapmanız gerekiyor. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir gün.

BAŞAK BURCU

Sevgili başaklar, bugün çevreniz tarafından desteklendiğinizi hissedebilirsiniz veya sürpriz yardımlar alabilirsiniz. Manevi anlamda da iç enerjiniz yükselebilir. Hem ruhsal hem de bedensel olarak hassassınız. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bugün kendinizle ilgilenmek için ufak diyetler veya meditasyon yapmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili teraziler, bugün yoğun geçen bir haftanın ardından yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Dinlenme ihtiyacınız artabilir. Sağlığınıza daha özen göstermek isteyebilirsiniz. Kendinize özel zamanlar yaratabilir ve bu zamanları yalnız değerlendirmek isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili akrepler, bugün sosyal enerjiniz yükselebilir. Özellikle duygusal anlamda ilgi duyduğunuz kişiyle zaman geçirmek ve programlar yapmak için uygun bir gün. Sinemaya gidebilir, fuar gezebilir veya birlikte bir etkinliğe katılmak isteyebilirsiniz. Sizin organize edeceğiniz bu faaliyetler ilişkinizi kuvvetlendirecektir.

YAY BURCU

Sevgili yaylar, bugün biraz daha aile büyüklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Hayatınızdaki görevler ve sorumluluklar öne çıkabilir. Bir yandan da günlük hayatınızdaki ve iş hayatınızdaki konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Bu süreçte sağlığınızı ihmal etmemeye çalışın.

OĞLAK BURCU

Sevgili oğlaklar, bugün biraz daha finansal kaygılar yaşayabilirsiniz. Ayrıca diğer yandan bu süreçte kazancınız da artabilir. Sosyal hayatınızda daha aktif ve girişken olmanız bu sıralar mümkün. Sizin için hızlı bir dönem başlayabilir. Şimdiden gereken hazırlıkları yapmanız sizin için yararlı olacaktır.

KOVA BURCU

Sevgili kovalar, bugün iş ve kariyer hayatınızda aktif olabilirsiniz ve önemli kararlar alabilirsiniz. Neşeli haliniz girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmenize neden oluyor. Aşk ve parasal anlamda mutlu olabileceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz.

BALIK BURCU

Sevgili balıklar, bugün biraz daha ikili ilişkilerinize yoğunlaşabilirsiniz. Bu dönemde alıngan ve kırılgan olmamaya dikkat etmelisiniz. Eşiniz veya partneriniz sizden ilgi bekleyebilir ya da tam tersi siz de ilgi bekleyebilirsiniz. Partnerinizin aşırı eleştirel tavırları söz konusu olabilir. Bunlar da biraz karışıklık yaratabilir.

17.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum panelinden bizlerle paylaşabilirsiniz. Astroloji meraklıları için en doğru günlük burç yorumları Yüksek Topuklar’da!