Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 17 Ağustos 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 17 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün hissettiğiniz her türlü uyuşukluğa bir son vereceksiniz. Dışarıya çıkıp aktif bir şeyler yapmak için mükemmel bir gün. Enerjinizi ve yaratıcılığınızı büyük ölçüde peyzaja kullanabilirsiniz. Temiz hava ve fiziksel efor, sağlığınıza fayda sağlayacaktır. Bugün çalışmanız gerekse bile, akşamınız keyifli geçecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sağlığınızdan sorumlu olmalısınız. Büyük ihtimalle enerjik hissedeceksiniz. Sağlığınıza iyi gelecek şeyleri aktif olarak yapmak için bugünün enerji artışından yararlanın. Dışarıda temiz havada oturun. Yürüyüşe çıkın, biraz bahçe işi yapın, yaratıcı ve fiziksel aktiviteler bulun.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, geçtiğimiz günlerde bir mağazada gördüğünüz, ancak paranız yetmediği için alamadığınız sanatsal bir ürünü almak için bugün bir fırsatınız olabilir. Bu şeyin, sizi şaşırtacak derecede faydalı olduğunu göreceksiniz. Gerekli desteği ve talimatları verecek kişilerle iletişime geçin. Yeteneğinizi kullanın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, dışarıya çıkmak için mükemmel bir gün. Kendinizi pozitif ve enerjik hissediyorsunuz. Temiz hava, güneş ışığı ve fiziksel aktivite uzun vadede gecikmiş olabilir. Bugün bir iş günü olsa bile, molalarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Bu akşam arkadaşlarla bir araya gelmek için uygun zaman olabilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, sizden daha az hırslı olan yakın arkadaşınız ya da partneriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Havadaki enerji, hedeflere ve başarıya ulaşmanın dinamik yollarını vurgulayabilir. Pasif veya korkulu olan diğer insanlar sizi anlamakta zorlanıyor. Oysa insanlar, onlar için en iyi olanı yapmak zorundalar. Sabırlı olun.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle olan iyi ilişkilerinize yoğunlaşın. Harika hissediyorsunuz ve sosyalleşme fikri size iyi geliyor. Akşam yemeği veya oyun için arkadaşlarınızı davet etmeyi düşünebilirsiniz. Özellikle hareketli hissediyorsanız, bazı sporlar hareket etmeniz için size imkan sağlayabilir. Eğlenmek ve biraz temiz hava almak için ne gerekiyorsa yapın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, düzenli bir egzersiz rutininiz yoksa, bugün bunu düzeltmek için harika bir gün. Egzersiz sizi tüketmez veya yormaz. Aksine, yürüme veya yoga gibi aktiviteler sağlıklı kalmak için mükemmel yollardır. Size hitap eden bir spor yapın ve eğlenceyi egzersizle birleştirin. Dans bile fantastik bir egzersiz aracıdır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, gününüzü hareketlendirin. Günün enerjisi, kendinizi enerjik ve olumlu hissetmenizi sağlayacak. Bu yüzden hedeflerinize ulaşmak için adımlar atın. Aktif olarak onları takip etmezseniz hiçbir şey elde edemezsiniz. Yıllar hızla geçiyor. Keşke dememek için harekete geçin. Kendinize güvenin ve ne gerekiyorsa yapın. Her şey bu ilk adımla başlayacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bir projeye girme veya plan yapma konusunda tereddüt etmeyin. Ekstra enerji, organizasyon becerilerinizi tamamlayacak ve neredeyse her şeyi ele almak için mükemmel bir kombinasyon oluşturacaktır. Odaklanmayı kolaylaştırmak için planlarınızı ve hedeflerinizi yazın. Gereksiz şeylerden kurtulun.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün sizin için iyi bir gün olacak. Özellikle işle ilgili konularda yenilenmiş bir enerji ve daha taze bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Kafanızı meşgul eden veya tamamlanmayı bekleyen projeleri bitireceksiniz. Herhangi bir görevi hızlıca halledebileceğinizden emin olun. Her şey tamamlandığında, küçük bir eğlence için planlar yapın. Bunu hakediyorsunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi çok yaratıcı ve iddialı hissedebilirsiniz. Bu enerjiyi sanatsal bir projede çalışmak için kullanabilir, çalışma alanınızı organize etmek gibi aktiviteler seçebilirsiniz. Eğer bunun için plan yaparsanız, bir fikriniz varsa, ikisini birden yapacak çok zamanınız olacak. Gününüzü en iyi şekilde değerlendirin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kendinizi süper hissediyorsunuz. Değişen enerji ile yenilenen fiziksel bir güce sahip olacaksınız. Güç gerektiren tüm projelerin üstesinden gelmek iyi bir gün olabilir. Belki de mobilyaların taşınması gerekecek. Spor salonuna gitmek isteyebilirsiniz. Etkinlik ne olursa olsun, hareket etmek için harika bir gün.

17.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.