Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 16 Şubat 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 16 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün bazı konularda yavaşlamanın zamanı olabilir. Yeni bir başlangıç yapmak istiyor olabilirsiniz. Ancak şu an için bunu biraz ertelemelisiniz. Kendinizi yeniden yönlendirmek için biraz zaman kazanacaksınız. Eylemlerin taşıdıkları anlamları fark edince başarılı olacaksınız. Kendinize olan güveniniz artıyor ve başkalarına hizmet etmeye başlıyorsunuz. Bu konuda fazla ileri gitmemeye özen gösterin. Eğitim veya ulaşım konusunda, biraz karışıklık yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sizin için tempolu ve ilham verici bir gün. Motivasyonunuzu yükseltecek değişiklikler yapabilirsiniz. Ters giden işlerle ilgili, size dürüst davranmayan biri var. Bu kişiyle ilgili hislerinize güvenebilirsiniz. Kalbinizi dinlemek ve neyi gerçekten isteyip istemediğinizi anlamak için harika bir gün. Zihniniz ve kalbiniz arasında gidip gelebilirsiniz. Bu sizi biraz zorlasa da sonunda mutlu olacağınız şeyler yaşayacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün inişler ve çıkışlar olabilir. Dikkatinizin olumsuz konulara ya da küçük kusurlara odaklanmasını önlemek için bir çaba göstermeniz gerekecek. İlham bulmanın yollarını arayın. İş konularındaki hedefleriniz bu aralar sallantıda olabilir. Mesleki ve kamusal konuları açıkça görmek zor olabilir. Tüm bu olumsuzluklar ilişkilerinizi de olumsuz etkileyebilir. Kendinizi ait hissetmediğiniz planlardan uzak durun. Kafanızdakileri netleştirmenin ve rahatlamanın yollarını arayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün hedeflerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Zamanınızı ve enerjinizi çalan insanlardan uzak durma kararı alıyorsunuz. Tam tersi enerji veren, ilham kazandıran, ruhsal açıdan iyi gelen girişimlere yöneleceksiniz. Kaçırdığınız fırsatlara özlem duyabilirsiniz. Kendiniz için doğru olanın ne olduğuna karar verin ve kendinizi boş yere üzmeyin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yaratıcı veya romantik hayatınızdaki etkinlikler artıyor. Dinamik ve heyecan verici günler sizleri bekliyor. Bununla birlikte, sevgi çıkarlarıyla ilgili çatışmalar ortaya çıkabilir, bu çatışmaları tanımlamakta zorlanabilirsiniz. Bir ortakla veya eski bir dostla paylaşılan parasal kaynaklar, gerginliklere sebep oluyor. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu süreçte kendinize nazik davranmaya özen gösterin.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yeni başlangıçlar için biraz daha zamana ihtiyacınız olabilir. Bir sonraki adımınızdan emin değilseniz motivasyonunuzu yitirmeyin. Başkalarıyla olan etkileşimler kafanızı karıştırıyor. Evinizde yaşanan bir problem sizi yavaşlatacak. Yanlış anlamalar olabilir ya da peşinizi bırakmayan konular olabilir. Gücünüzü toplamayın ve tüm sıkıntılara karşı mantıklı olmaya çalışın. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, hayal kurmaya eğilimlisiniz. Bugün, pratik girişimler size cazip gelebilir. Kontrol edemediğiniz şeyler hakkında endişe duyabilirsiniz. Olumsuz senaryolar verimliliğinizi azaltıyor. Onlardan kurtulun. Aceleci davranmayın. İletişimlerinizde güven problemi yaşayacaksınız. Şu an bir sıçrayışa ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. 

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün bir hedefi veya eylemi yavaşlatmak ve yeniden değerlendirmek gerektiğini görebilirsiniz. Kendinizi biraz karanlıkta hissediyorsunuz. Parasal konulardaki endişeleriniz artıyor. Şahsi planları ertelemek şu an için en doğrusudur. Geçmişteki fırsatların ihmal edilmesi sizi pişman edebilir. Bulunduğunuz koşullar içerisinde, para ve duyguları kıyaslamamalısınız. Bugünlerde hayal gücünüzün artmasına izin verin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, yeni şeyler başlatmak için canlı ve enerjiksiniz. Hali hazırda devam etmekte olan projeleri yeniden gözden geçirerek ele alıyorsunuz. Yaşayacağınız birkaç karışıklık sizi yavaşlatabilir. Nereden başlayacağınızı veya enerjinizi nereye kanalize edeceğinizi bilmiyorsanız, işe harekete geçerek başlayın. Hedeflerinizi ve onlara ulaşmak için neler yapabileceğinizi gözden geçireceksiniz. İşiniz veya özel hayatınızla ilgili bir dönüm noktası sizi bekliyor.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün biraz hayalperest olabilirsiniz. Hedeflerinizi ve gayelerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Ne istediğinize ve istediklerinizi nasıl elde edeceğinize doğru karar verin. Herhangi bir sonucu atlamanın ya da pürüzlerle karşılaşmanın zamanı değil. Önünüze çıkan tüm fırsatları değerlendirmek en iyisidir. Bugün, sizi zorlayan faaliyetler bulabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hızlı bir tempoda ilerlemek veya bir kontrol noktasına varmak için ihtiyacınız olan şeyleri göz ardı etmeye çalışıyorsunuz. Biraz senkronize olmadığınızı hissediyor olabilirsiniz. Doğru zamanlama yapmakta fayda vardır. Uzun vadede önem taşıyan konulara odaklanmanın zamanı gelmiş olabilir. Sosyal hayatınızla iş hayatınızı karıştırmamanız sizin için en doğrusu olacaktır. Enerjinizi korumaya özen gösterin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün bazı sorunlar yaşanabilirsiniz. Ruh haliniz ve duygularınız güçlü bir dikkat çekiyor. Bir soruna yaklaşırken objektif olmaya çalışmalısınız. Bugün aşırı derecede şaşkınsınız. Fiziksel enerjinizi boşaltmak için harekete geçeceksiniz. Arzularınız alışılmadık ya da yerine getirilmesi zor olabilir. Kendinize şimdi fazladan zaman ayırın ve rahatlamak, stres atmak için aktiviteler bulmaya çalışın.

16.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.