Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 16 Ocak 2019 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 16 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün entelektüel ya da insani meselelere adanmış grup etkinliklerine katılabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak iyi gelecek. Fikirleriniz ve sezgileriniz keskin ve etkileşimlerinizin teşvik edici ve ödüllendirici olması muhtemel. Okuduğunuz kitaplar özellikle bugün aydınlatıcı olduklarını kanıtlayacak.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, yazıyla veya eğitimle ilgili bir kariyer yapmayı düşünüyorsanız, bugün bu konuyla ilgilenmenin tam zamanı. Aklınız bu aralar özellikle hızlı ve keskin olmalı. Böyle bir değişiklik yapmanın artılarına ve eksilerine ışık tutabilecek her ayrıntıyı arayacaksınız. Hızınız sayesinde, yaptığınız her işten istediğiniz sonucu alacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugünkü sevgi dolu ve bilge tutumunuz başkalarıyla ilişki kurmada yararlı olabilir. Farkındalığınız artıyor. Herhangi bir yaratıcı projede yer alabilir ve büyük bir fark yaratabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin, sizin lehinize çalışmasına izin verin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün katıldığınız bir etkinlikte birçok heyecan verici insanla tanışabilirsiniz. Sohbetlerin çoğu bilgisayarlara ve diğer teknoloji türlerine veya astrolojiye odaklanabilir. İyi vakit geçirin ve size anlatılanlardan çok şey öğrenin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün katılacağınız bir toplantıda heyecan verici bir şey olabilir. Çok sayıda ilginç insanla tanışabilirsiniz. Son günlerde sosyal etkinlikler, sizi yormuş ve çok zamanınızı almış olabilir. Kendinize dikkat ederek, bu etkinliklerin keyfini çıkarın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün yolunuzda duran hiçbir şey yok! Önünüz geniş ve açık. Hırsınızın bugün için arka koltukta oturmasına izin verin, sadece günün sizi neyin götürdüğünü görün. Güzel sürprizler, rahatlatıcı yerler ve bazı ilgi çekici yeni bilgiler bulabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün özellikle maceracı hissediyor olabilirsiniz. Romantik partnerinizle bir süre uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Özellikle hava yoluyla seyahat etmeyi düşünüyorsanız, gitmek için iyi bir zaman. Harika zaman geçirmelisiniz. Bazı hayal kırıklıklarını giderin, derin kavrayışlar yaşayın ve yeni arkadaşlar edinin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, fikirlerinizi veya ruhsal disipline olan ilginizi paylaşan bir grup bugün evinizde buluşabilir. Bu, özellikle yeni üyelerin iyi arkadaş olabileceği teşvik edici bir olay. Gelecekteki faaliyetler için pek çok plan ve büyüleyici tartışmalar yapılabilir. Toplantının çok geç bitmesine izin vermeyin. Yatmadan önce gevşemek isteyeceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, arkadaşlarla iletişiminiz bugün iyi gidiyor. Kendinizi net ve dürüst bir şekilde ifade etmek ve konuyu karıştırmadan bilgi vermek için gerekenlere sahipsiniz. Grup aktiviteleri veya şirket işler istediğiniz sonuçları getirebilir. Telefon veya e-postalar çok zamanınızı alabilir, ancak çoğu işi tamamlayacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, daha önce hiç denemediğiniz bir yeteneğiniz bugün ortaya çıkabilir. Bu, modern teknolojiyi, yazmayı, çizmeyi veya her ikisini de içerebilir. İnsanlarla iletişiminiz, sıcak, samimi, açık ve dürüst. Her türlü ilişkiden çok zevk alabileceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, fikirleriniz ve manevi tartışmalarınız bugün sizi insanlarla daha da yakınlaştırabilir. Romantik partnerinizle ilişkiniz özellikle sıcak ve samimi. Felsefi bir zihin çerçevesindesiniz, o yüzden bir derse katılmak isteyebilirsiniz. Yeni görüşler için, kitaplar, dergi makaleleri ve web sitelerinden faydalanabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün tüm fikirleriniz mükemmel işleyecek. Birkaç engel olacak, ancak mizahınız, zarafetiniz ve zekanızla başa çıkamayacağınız hiçbir şey yok. Günün ortasında kendinizi sırt üstü patlatmak için zaman ayırdığınızdan emin olun! Gün boyu yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

16.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.