Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 16 Mart 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 16 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün iş konusunda iletişim sorunları ortaya çıkabilir. Belki de bir meslektaşınız kötü bir ruh halindedir ve söylediğiniz her şeye aldırışsız davranıyordur. Aradığınız kişilere ne bilgisayardan ne de telefondan ulaşabiliyorsunuz. Bu sinir bozucu olabilir. Yakın bir arkadaş ya da sevgilinizden gelen bir telefon ilk etapta sizi biraz sıkacak. Endişelenmeyin! Akşam saatlerinde keyfiniz yerine gelecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir proje hanenize biraz para getirebilir. Bugün elinize geçmese bile, hayal kırıklığına uğramayın. Ulaşımla ilgili problemlerden dolayı kısa bir gecikme olabilir. Düşüncelerinizi şimdi yeni projelere çeviriyorsunuz. Çok fazla fikriniz olsa da, bugün sağlam kararlar vermeniz pek mümkün değil.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, başkaları ile olan ilişkiler sizin için önemlidir. Artık, kibar ve samimi davranmayı öğrendiniz. Sosyal katılımlar, becerileri kullanma şansı verebilir. Sadece yeni arkadaşlar edinme konusunda ısrarcı olmayın. Sizin için değerli olan insanlara odaklanın. Bu aktiviteler sizi evinizden ve ailenizden biraz uzak tutsa da, güne güçlü bir başarı duygusuyla son vermenizi sağlayacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün güçlü bir ilham kaynağı olabilir. Düşüncelerinizi yazmak isteyebilir veya kafanızdaki resimleri çizebilirsiniz. Ancak, sosyal sorumluluklar, taraflar veya ziyaretler, fikirlerinizi kağıda dökmenize engel olabilir. Ayrıca, başkalarının düşüncelerine ve hislerine özellikle uyum sağladığınızı hissedebilirsiniz. Bugün aldığınız bir hediyeyi beğenmeyebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün grup aktiviteleri çok fazla zamanınızı ve enerjinizi alabilir. Kariyerle ilgili endişeleriniz çok fazla ve bu endişeler size büyük rahatsızlık veriyor. Bununla birlikte, aktivitelere ailenizi dahil etmek istemeyebilirsiniz. Bu konuda kendinizi biraz zorlayacaksınız. Unutmayın, kendinizi zorlamak için iyi bir gün değil!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün gerçek bir iş gündeme gelebilir. Bu işin normalden daha uzun sürmesi mümkün. Kalbiniz sanki bugün yerinde değil. Kendi başınıza çıkarmayı tercih edeceğiniz şeylerin yanı sıra arkadaşlarınızla veya eşinizle bir araya gelmeyi planlıyor olabilirsiniz. Her şeyi çabucak bitirmek, belki de gereksiz görevleri ertelemek en iyisi. Sonrasında rahatlayın ve gününüzün keyfini çıkarın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün beden ve ruh dengesi biraz çalkantılı olabilir. Bir parçanız toplumdan kopmak ve daha spiritüel bir yaşam sürmek isterken, diğer parçanız dünyevi sorumluluklarınız ve mevcut yaşam tarzınıza bir bağlılık hissediyor. Ancak ikisi bir arada pek mümkün değil. Akışına bırakın ve gelişmelere izin verin. Beden ve ruh arasındaki dengeyi bulun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, ilişkili olduğunuz bir grup içindeki zorlanma para problemlerine kadar gidebilir. Belki de insanlar, para toplama ya da bütçe ile ilgili yapılması gerekenler konusunda hemfikir değiller. Mümkünse kendinizi bu tür şeylerden uzak tutun. Bu, sizin için en iyisidir. Garip ve canlı rüyalar bu gece uykunuzu bölebilir, onlara fazla anlam yüklemeyin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün fazla mesai yapmak için isteklisiniz. Bununla birlikte, bu durum bir sosyal etkinliğe katılmanızı engelleyebilir. Arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz hayal kırıklığına uğruyor. Ayrıca partnerinizle sıkıntılı konuşmalar yaşayabilirsiniz. Günün sonunda, tüm bu sorunların geçeceğine ve emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacağınızı kendinize hatırlatın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, gelecek birkaç ayın kariyeriniz için harika bir zaman olacak. Ancak bugün kendinizi biraz umutsuz hissedebilirsiniz. Sıradan, rutin, bitmeyen sorumluluklar çok fazla zamanınızı alıyor. Yine de, hayal kırıklığının geleceğe bakış açınızı etkilemesine izin vermeyin. Bir şekilde ilerlemenin yollarını arayın.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, kalbiniz bu gece romantik bir karşılaşma için can atıyor. Karşınızdaki sizi ağırlamak için daha istekli. Yine de, kontrolünüz dışındaki durumlar planlarınızı etkileyebilir ve bu gece iletişime geçemeyebilirsiniz. Bu, hayal kırıklığı ve memnuniyetsizlik aranızdaki küçük bir sürtüşme yaşanmasına neden olacak. Yine de panik yapmayın. Bu sorunlar yarın geçiyor.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün evdeki sorumluluklarınız ile kariyer yükümlülükleriniz arasında çatışmalar yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar bugün sorun teşkil edebilir. Dürüst ve açık bir iletişim kurduğunuz sürece hiçbiri aşılmaz sorunlar değil. Bir seçim yapmaktan mutlu olmayabilirsiniz. Dengelemenin zor olduğu görevler karşınızda. En doğru karar varmak için iyi düşünün. Yarına kadar işler normale dönmeli.

16.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.