Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 16 Kasım 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 16 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün senin için çok olumlu bir etki sunuyor. Enerjiniz, mükemmel kararlar vermenizi sağlayacak. Herşey normalden daha çabuk ilerliyor. Meslektaşlarınız ve fiziksel enerjiniz sizi destekliyor. Neredeyse her şeyin yolunda gittiğini görebilirsiniz. Kendinize güvenin, çünkü her şeyi halledebilecek güce sahipsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün konuşmalarınız tereddütler içerebilir. Sözleriniz, konuştuğunuz kişiyi nasıl etkilediğini düşünmek için zaman ayırmanız önemlidir. Yanlış olanı söylemek normalden daha kolay olabilir, ancak yine de dikkatli konuşun. Kişisel eleştiriler içeren yorumlar yapmaktan kaçının.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bir çalışma çerçevesine girmekte zorluk çekerseniz çok şaşırmayın. Muhtemelen gerçek dünyada olmaktan çok hayal kurmayı tercih ediyorsunuz. Hayal kurmaya ve hayali yolculuklar yapmaya yatkınsınız. Odaklanmanıza yardımcı olması için yapmanız gerekenlerin bir listesini hazırlayın. Bu, kısa vadeli hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olacaktır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün, insanların bir arkadaş olarak sizi gerçekten çekici bulduğunu görebilirsiniz. Bunun nedeni genellikle iyi bir dinleyici olmanızdır. Başkalarının fikirlerine, düşüncelerine açıksınız ve onlarla kolayca ilgilenebiliyorsunuz. Problemlerinizi herkesle paylaşmak yerine, gerçekten size yardımcı olacak kişileri düşünün.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün zihninizi genişletmek ve olasılıkları düşünmek için yollar arıyorsunuz. Düşünmeye zaman ayırın. Biraz sırtüstü uzanın, pratik veya mümkün görünmeyen şeyler hakkında hayal kurmanıza izin verin. Hayallerinizin gerçekleşmesi imkansız görünmüyor. Zaman ayırırsanız, yaratıcılığınız gelişecektir.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugünün enerjisi ile hayal gücünüzü bir süre serbest bırakabilirsiniz. Bu sizi içsel benliğinize bağlayacağından gerçek bir destek sağlayabilir. Hayal gücünüzü yaratıcı ve sanatsal faaliyetlere aktarın. Problem çözme beceriniz, zihninizi harekete geçiriyor. Bu becerinizi en iyi şekilde kullanın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün yeni biriyle tanışabilirsiniz. İnsanlar sizden farklı olsalar bile etrafınızda rahat hissetme eğilimindedirler. Bunun nedeni, herkesi olduğu gibi kabul etmeniz. Bu nadir ve özel bir kalitedir, çünkü herkes sizin kadar açık fikirli değildir. Yeni arkadaşınızla bir şeyler yapmayı planlayabilirsiniz. Sizinle vakit geçirmek isteyen çok kişi var.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, inanılmaz bir hayal gücünüz var. Bugün bunu kullanmak için harika bir gün. Yaratıcı etkinliklere katılmak için zaman ayırın. İç korkuları ve engelleri aşmak, güven ve yaratıcılığınızı arttırmak, hayatın zorluklarını çözmek için gerekli güce sahipsiniz. İçsel benliğinize bağlanmak için meditasyon hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kendinizi son derece güçlü ve kendinden emin hissediyorsunuz. Daha önce hiç yapmadığınız bir şeyi denemek için iyi bir zaman. İşleri başlatan doğru kişi siz olabilirsiniz, özellikle de değişmesini istediğiniz bir konu varsa. Gerçek bir fark yaratmak için gücünüz ve popülerliğiniz var.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, günün enerjisi kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Gülmek gününüzün iyi bir parçası. Güldüğünüzde, başka insanlar da sizinle birlikte gülüyor. Bu konuda güçlü bir etkiye sahipsiniz. Çevrenizdekilere sahip olduğunuz coşkuyu ve iyi hisleri aktarabilirsiniz. Pozitif enerjinizi gülümseyerek ve paylaşarak yaşayın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün popülaritenizde bir artış bekliyoruz. Bunu iyi kullanmanın bir yolu, değişim yaratmaktır. Belki siz ve iş arkadaşlarınız iş yerinizin bir değişime ihtiyaç duyduğunu düşünebilirsiniz. Bunu karar vericilere sunmak iyi bir fikir olacaktır. Daha önce yapılmış olsa bile, bir dilekçe sunmak veya bir grubu daha etkili hale getirmek için yaratıcı yollar bulmak için popülaritenizi kullanın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, günümüzün enerjisi popülaritenizi öne çıkarabilir. Bir şeyler yapmak için gereken coşku ve enerjiniz artıyor. Başkalarının size hayranlıkla baktığını görebilirsiniz. Bu popülerlik sizi özel ve şanslı hissetirecek. Sizden daha iyi olduğunu düşündüğünüz kişileri, kendinizi geliştirmek için bir işaret olarak algılayın.

16.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.