farmasi
farmasi

16 Ekim 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 16 Ekim 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 16 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, sezgisel yetenekleriniz bugün çok yüksek bir seviyede çalışacak. Geleceğiniz hakkında bazı olumlu psişik mesajlar alabilirsiniz, bu çok heyecan verici olacak. Bu kavrayışlar, hayatınızın bazı yönlerinde harikalar yaratmanızı sağlayan bir ilham kaynağı olabilir. Elinizden gelenin en iyisini yapın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bir arkadaşınız sizi heyecan verici yeni biriyle tanıştırabilir. Bir araya gelmekten heyecan duyacaksınız, ancak sakin ve objektif kalmaya çalışın. Duygularınızı çok belli ederseniz, karşı taraf ilgisini kaybedebilir! Sadece kendiniz olun, birlikte geçirdiğiniz dakikaların tadını çıkarın. Bu noktada yapmanız gereken tek şey bu.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün heyecan verici kariyer gelişmeleri sizi havalara uçurabilir. Uzun vadeli bir hedefe ulaşacak ya da hedeflerinizin artık ulaşılabilir olduğunu gösteren bir mesaj alacaksınız. Hangisi olursa olsun, beklenmedik insanlardan bazı tebrikler alıyorsunuz. Gelirinizde artış da olabilir.

farmasi

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bu akşam felsefi ya da manevi konularla ilgili bir grup faaliyetine katılmaya karar verebilirsiniz. Katılan herkes konuyla ilgili çok güçlü hissetmeye meyillidir, bu yüzden tartışmalar canlı ve heyecan verici geçiyor. Gruptan ayrıldığınız zaman eve yürüyerek gidin böylece kafanızı temizleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi yazın, onları daha sonra hatırlamak isteyeceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, mali durumunuz beklenmedik bir gelişme ile iyileşmeye başlıyor. Belki de bazı yatırımlarınızın değeri birdenbire artacak. Şu an bunun üzerinde yoğunlaşmazsanız iyi edersiniz. Çünkü, yatırımınızın değeri artmaya devam edecek. Bekleyin ve büyümesini izleyin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bir süredir beklemede olan yasal bir mesele, bugün nihayet tamamlanabilir. Sizin lehinize sonlanma ihtimali çok yüksektir. İmza gerektiren belgeleri imzalamadan önce dikkatlice okuyun. Bu arada, bugün yeni bir ilişkiye başlamak veya ilişkinizde seviye atlamak için harika bir gün!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün fiziksel enerjiniz çok yüksek, bu yüzden içeride kalmayı sevmiyorsunuz. Vücudunuza iyi bakın ve iyi bir antremanla onu canlandırın. Gün içinde şehir dışına çıkmak, yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz. Bu enerjiyi çok sık hissetmiyorsunuz, bu yüzden en iyi şekilde yararlanmaya çalışın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, sosyal hayatınızdaki bir davranışınız çevrenize yanıltıcı bir mesaj verebilir ve insanlar gerçekte kim olduğunuz hakkında yanlış fikir edinebilir. Saygınlığınızı koruyun ve paranızı nasıl harcadığınız konusunda daha dikkatli davranmaya çalışın. Para biriktirmek güçlü hissetmenizi sağlayabilir. Bugün eski dostlarınızla vakit geçirin ve yeni arkadaşlar edinmekten kaçının.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, evin etrafında yapılması gereken işler bugün öncelik listenizin en üstünde olacak. Kadın bir ziyaretçiniz, belki de anneniz gelip, gününüzü hareketlendirebilir. Yapmanız gerekenden daha fazla iş yapmayın. Ziyaretçiniz geldiğinde çok yorgun olmak istemezsin, değil mi?

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün önemli telefon görüşmeleriniz olabilir, başka bir şey yapmadan önce onları aradan çıkarın. Vermek istediğiniz mesajları kesinlikle ileteceksiniz çünkü iletişim yetenekleriniz çok güçlü. Çevrenizdekilere herhangi bir sorumluluk vermeden önce onların dürüst olduklarından emin olmalısınız. Sadece duymak istediğiniz şeyleri size söylüyor olabilirler.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün parayla ilgili alacağınız haber evinizde bir miktar heyecan yaratabilir. Hedeflerinizden biri, yaşam kalitenizi artırmak için bazı fonlara yatırım yapmak olabilir. Yeni bir eve taşınmayı veya satın almayı düşünebilirsiniz. Elinize geçecek paranın bir kısmını saklamayı unutmayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün çok heyecan verici biriyle tanışabilirsiniz. Muhtemelen bu kişiyle bir konuşma yapacak ve onunla sohbet etmeyi seveceksiniz. Aranızdaki elektriğin sürüp sürmemesi sizin elinizde. Her iki durumda da üzülmeyin, en azından yeni bir arkadaş edinmiş olacaksınız.

16.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın