16 Aralık 2017 gününe özel burç yorumlarını açıklıyoruz, “Yüksek Topuklar” ekibinin sizler için hazırladığı 16 Aralık Cumartesi gününün burç yorumlarını hemen okuyun, astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda hangi burcu neler bekliyor öğrenin.

Günlük burç yorumları 16 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, yıl sonuna yaklaştığımız bu günlerde, 2017’nin size ne kazandırdığını ve ne yaşattığını düşünebilirsiniz. Yaşanan olumsuzları düşünerek kendinize haksızlık etmeyin. Başarılarınızı aklınıza getirin. 2018’e iyi bir şekilde girebilmek için 2017’nin son günlerini keyifle geçirin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün parasal konularda düşüşler yaşayabilirsiniz. Parayı idare etmenin yollarını aramanızda fayda var. Kendinize maddi konuları danışabileceğiniz birini bulabilirsiniz. Tavsiyeleri dikkatlice dinleyin.

İKİZLER BURCU

İkizler bugün kendilerini biraz gergin hissedebilir. Bu gerginlik fiziksel sorunlar yaşamanıza neden olabilir, dikkatli olun. Son günlerdeki yoğun çalışmalarınıza güzel bir eğlenceyle ara verebilirsiniz. Dinlenmeye ve kendinizi şarj etmeye ihtiyacınız var. Bir arkadaşınızla spa veya masaja gitmek hiç fena olmaz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün ailenizle ve yakın arkadaşlarınızla geçireceğiniz güzel bir gün. Uzun zamandır içinizde büyük sıkıntıya neden olan konuyu gündeme getirerek rahatlayacaksınız. Kendinizden önce yakınlarınıza önem vereceğiniz bir gün olacak.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugünkü esnek tutumunuz sıkıntıları da beraberinde getirecek. Maddi konularda dikkat etmeniz gereken noktalar ortaya çıkacak. Evinizle ilgili bir problem yüzünden paranızdan olabilirsiniz. Hazırlıklı olun, kısa vadeli sorunlara izin vermeyin. Sorunlarla başa çıkmanın yollarını aramaya çalışın.

Melek

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün evinize ve ailenize odaklanacağınız bir gün olacak. Aile bireyleriyle tatil planı yapabilirsiniz. Sizden kesin bir cevap almak için sabırsızlar. Olumlu dönüş yapmak için harika bir zaman. Yaratıcılığınız sayesinde evinizde güzel değişimler yapabilirsiniz.

 TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün geçmiş ve gelecek konusunda çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu çatışmalardan doğan gerginliklere son veren biri olacak. Adım atma konusunda inatçısınız. Düşüncelerinizin arkasında duracaksınız. Düşüncelerinizi bu kadar iyi savunmanız çevrenizdekileri şaşırtabilir.

AKREP BURCU

Akrepler için yoğun çalışmayla geçen bir gün olacak. Çok yorulabilirsiniz. Bunun nedeni kendinizi psikolojik olarak yeterli hissetmemeniz olabilir. Zihninizi rahatlatmak adına bir yakınınızla konuşmayı tercih edin. Aynı zamanda fiziksel bir sağlık sorununuz ortaya çıkabilir. Erken kontrol her zaman fayda sağlar.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün melankolik takılmayı tercih edeceksiniz. Tüm yıl boyunca kendinizi boş işlerle meşgul olmuş gibi hissedebilirsiniz. Geçmişe bir daha bakın ve başardıklarınızın farkına varın. Bu konuda kendinizi sıkmayın ve yeni yıla rahat bir kafayla girmeye çalışın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugünkü planlarınıza hazırlıklı olmazsanız başarısızlık yaşayabilirsiniz. Planlarınıza dahil ettiğiniz kişilere dikkat edin. Size yardım etmeleri gerekirken, köstek olabilirler. İnsanlara hemen güveniyorsunuz. Bu konuda onlara ve kendinize biraz zaman tanıyın.

Tarot

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugünkü ruhsal değişimleriniz çevrenizdekileri biraz zorlayabilir. Yakınlarınızın her olayı dramaya çevirmeleri canınızı sıkacak. Bu konuda onlara sırtınızı dönmek yerine onlarla ilgilenip sohbet edebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, aşk hayatınızda seçeceğiniz kelimeler eşinizin veya sevgilinizin kalbini kırabilir. Yoğunluk nedeniyle ilişkinizi ihmal ediyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse özür dileyip durumu telafi etmeniz en doğrusu olacaktır. Aksi takdirde üzerinizdeki kara bulutlar günden güne büyüyecektir.

16.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizimle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.