Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 16 Ağustos 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 16 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, farklı olmak için cesarete ihtiyacınız var. Rutinlere ayak uydurmak kolay, ancak uykunuza ve beslenmenize bu aralar dikkat etmelisiniz. Aynı şeyleri yapmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Bundan kurtulmanın tek yolu, özgür kalmaya karar vermektir. Yeni bir saç modeli deneyebilirsiniz. Sizin için yeni olan renkleri giyin. Yeni bir kariyer düşünün. Ufkunuzu genişletin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, yaşam tarzınız diğerlerinden çok farklıysa, bugün bu konuda kendinizden emin olun. Bu hayatı belirli nedenlerle seçtiğinizi unutmayın. Bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız bile, şu anda bulunduğunuz konumdan utanmanıza gerek yok. Herkes kendi yolunu yapmakta özgür.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, kararlılığınız sizi bugün motive edebilir, işinizi ilerletmek için size enerji verir. Bekleyen projeleri bitirin. Karmaşık veya büyük bir adım atmaktan çekinmeyin. Muhtemelen bu şeyle başa çıkabileceksiniz ve işiniz bittiğinde kendinizi harika hissedeceksiniz. Herhangi bir fırsattan en iyi şekilde yararlanın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün havada enerjinin düşük olduğunu hissedebilirsiniz. Bu geçici bir durumdur. Her seferinde bir adım atmak için elinizden geleni yapın ve bu akşam biraz eğlenmek için plan yapın. Arkadaşlarla bir araya gelin ya da güzel bir film izleyin. Yoğun bir döneminden ardından bu planı gerçekleştirmek, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün eğlenmek için birkaç plan yapın. En zorlu zamanları bile daha kolay idare edebilecek duruma geleceksiniz. Bakış açınız değişiyor ve tavırlarınız olumlu yönde değişiyor. Her gün istikrarlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz sıkı çalışma için kendinizi ödüllendirin ve özel bir şey yapın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün birini yaşam tarzından ötürü yargılayabilirsiniz. Siz çok geleneksel olabilirsiniz, ancak herkes ilişkilerinizi ya da yaşam tarzınızı paylaşmak zorunda değil. Bunu anlamak ve buna alışmak zor gelse de, başkalarına karşı fazla sert olmamaya çalışın. Kendi hayatınızı yolunda tutmak için bu konuda dikkatli olun.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bir arkadaşınız ağlamak için veya sizden tavsiye almak için gelebilir. Ona ihtiyaç duyduğu desteği sağlayan en iyi insanlardan birisiniz. Başkalarına karşı fazla vericisiniz, bu nedenle kendinize bir şey bırakmıyorsunuz. Sağlam arkadaşlıklar sorunları karşılıklı paylaşmakla olur. Siz de sıkıntılarınızı içinize atmayın ve paylaşın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün yapmanız gereken herhangi bir işten kurtulmak sizin için sorun olmamalı. Projelerinizi tamamlama aşamasına gelmeniz için gereken fırsatı yakalayacaksınız. İşiniz bittikten sonra arkadaşlarınızla bir araya gelerek, bazı eğlenceli planlar yapabilirsiniz. Bunu hakediyorsunuz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sınırlarınız içinde çalışmak için kendinize kısıtlamalar getirebilirsiniz. Sizinki bağımsız bir ruhtur ve en iyi başarılarınız genellikle bağımsız ruhunuzdan doğar. Ancak sevin ya da sevmeyin, uymanız gereken bazı kurallar olabilir. Bu kurallara karşı sabırlı olun ve biraz olsun gayret gösterin. Sonunda yine özgür olacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kendinizi iyimser ve olumlu hissedeceksiniz. Bu enerjiyi başkalarıyla paylaşın. Tutumunuzun arkadaşlarınız, ortaklarınız, eşiniz ve çocuklarınız üzerinde derin bir etkisi olacak. Yakınlarınızdan biri incinmiş veya kızgınsa, onu bu konuda cesaretlendirin. Her şey sonunda yoluna giriyor.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, ihtiyacınız olan gerekli bilgilere sahip değilseniz, düşünmek için kendinize biraz zaman ayırın. Onları nerede bulabileceğinizi düşünün. Kaynakları araştırın. Panik yapmak yerine, kendinize bir plan hazırlayın ve bu plana bağlı kalmaya gayret edin. Kendinize güvenmelisiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugünkü enerjinin sizi aşağı çekmesine izin vermeyin. Sıkıntılı günler sonunda bitiyor. Beklemede olan işleri bitirmek için harekete geçin. Hepsi bittiğinde akşam için keyifli bir plan yapın. Tünelin sonundaki ışığı görünce hızlanacak, aynı zamanda neredeyse bittiğini bilerek kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

16.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.