Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 15 Şubat 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 15 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, toplumsal ve profesyonel anlamda başarılısınız. Olaylar ve koşullar, başta arkadaşlarınızla nasıl uyum içinde olduğunuzu gösterecek. Tek başınıza hareket etmek yerine, grupça hareket ederek daha başarılı olabilirsiniz. Ağ oluşturmak, başkalarıyla bağlantı kurmak için doğru bir zamandasınız. Önümüzdeki haftalarda hayatınızı nasıl yönlendirmek istediğinizi, özellikle yaşamınızın sosyal tarafındaki “önceliklerinizi” düşüneceksiniz. Bugün yaptığınız değişiklikler uzun vadeli olabilir. İşle ilgileneceğiniz ve yoğun olacağınız günler başlıyor. Yaşamınızdaki önemli bir kişiye karşı sorumluluk alıyor olabilirsiniz ve birine yardım etmek için kişisel bir fedakarlık yapmak isteyeceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün gücünüzün farkına varıyorsunuz ve ona göre hareket ediyorsunuz. Kariyer, itibar ve yaşamla ilgili endişelere kapılabilirsiniz. Önümüzdeki günler, yeni iş planları ve hedefleri geliştirmek için iyi bir zaman olacak. Kariyer hedeflerinizle ilgili yenilenme ve canlanma hissi ufukta. Başkalarının sizi nasıl gördüğüyle ilgili önemli değişiklikler olabilir. Kariyer veya kamu işleriyle ilgili sorumluluklarınız artıyor. Aynı zamanda, ev ile kariyer arasındaki dengeyi sağlama konusunda da başarılısınız. Verimli bir gün sizi bekliyor. Projelerinizde, işinizde veya girişimlerinizde ilerleme sağlamak için gerekli enerjiye, öngörüye ve sabıra sahipsiniz. Arkadaşlarla olan ilişkiler güçlenebilir, onların güvenilir olduğunu hissedebilirsiniz. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sizi normal rutinden uzaklaştıracak heyecan verici olaylar gelişebilir. Gelecekteki büyüme ve gelişme yolunuzu temizlemeye yardımcı olacak bir disiplinle çalışıyorsunuz. Ufkunuzu seyahat, eğitim, yaşam deneyimi veya macera yoluyla genişletme fırsatınız olabilir. Çalışmalarınızı yayınlamak veya tanıtmak, fikirlerinizi paylaşmak ve büyüyen deneyimlerden zevk almak için karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Dünyayı ve yeni zevkleri arkadaşlarınızla keşfetmek için iyi bir zaman. Özel bir ilişkinizde yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, samimi bir ilişki için çabalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Başkalarına çok bağlı kaldığınızı düşünebilirsiniz. Bu konuda kendinizde değişiklikler yapacaksınız. Gelecek dönem, samimiyet ve paylaşım konularına odaklanmanın yanı sıra kişisel becerileri geliştirmede göze çarpıyor. Borcu azaltmak, destek almak, kötü bir alışkanlıktan vazgeçmek ve psikolojik anlamda güçlenmek için kendinize hedefler koyuyorsunuz. Bir ilişkiye veya mali düzenlemeye çok sıkı sarılacaksınız. Küçük ilerici adımlar atmak en mantıklısı olacak. Projelerin ve ilişkilerin güçlendirerek, uzun vadeli faydalara sahip olabilirsiniz. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yakın ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapacağınız bir döneme giriyorsunuz. Müzakereler ve bire bir ilişkiler önümüzdeki haftalarda gündemde olacak. Yeni ilişkilere başlamak ya da mevcut ilişkileri güçlendirmek adına çaba sarf edeceksiniz. Sorunlu bir ilişkiye sıkı sıkıya sarılmaya devam ediyorsanız, bu durum sizi zorlayabilir. Geliştirilmesi veya değiştirilmesi gereken konulara göz atarsanız pişmanlık duymazsınız. İlişkilerinizi basit ama etkili yollarla güçlendirebilirsiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, sağlık konusunda ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Yepyeni ve düzenli bir döneme giriyorsunuz. İşle ilgilenmek, ayrıntılara odaklanmak ve verimliliğinizi artırmak için güçlü bir konumdasınız. Çevrenizdeki koşullar bu konuları zorlayabilir veya motive edebilir. Büyük değişiklikler yapmak isteyip istemediğinizi kendinize sorun. Bu hafta kişisel bakıma biraz daha zaman ayırabilirsiniz. Önümüzdeki haftalar, satın alma, planlar ve tasarımlar için iyi olabilir. Yaratıcı bir projenin pratik öğeleriyle ilgileniyorsunuz. Bir hobiden para kazanmayı düşünebilirsiniz. Sevginizi basit yollarla gösteriyorsunuz ve çevrenizdeki güvenilir insanlara teşekkür ediyorsunuz. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, romantizm, yaratıcılık ve kendini ifade etme konusunda aktifsiniz. Bugünlerde ve gelecek haftalarda gerçekleşecek olaylar sizi bu yaşam alanlarından birinde veya daha fazlasında yeni başlangıçlara hazırlayacak. Söz konusu paylaşma olduğunda kendinizi çok cesur hissedeceksiniz. Gerçek benliğinizi ifade etmenizi engelleyen insanlara veya projelere karşı çok tavrınızı koyuyorsunuz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Yeni fikirlere açık olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün yeni başlangıçların önündeki tüm engelleri kaldırıyorsunuz. Özellikle kariyer ve ev hayatınızla ilişkili olarak, sizi neyin geriye götürdüğünü değerlendirmenin zamanı geldi. Gelecek hafta, ev hayatınızdan sorumlu olmak, güvenlik ve emniyet konularına dikkat çekmek, aileyle bağlantı kurmak ve kendi duygularınıza önem vermek için güçlü. Özel hayatınızda değişikliklere yer verebilirsiniz. Yapıcı ve öğretici konuşmalar, iletişimlerinizi daha romantik ve eğlenceli bir hale getirecek.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, hedeflerinizi ileriye taşımak için yeni şeyler öğrenmek, iletişim kurmak ve iletişimin gücünü kullanmak bugün sizin için gündemde. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda, kendinizi ifade etmek için yeni fırsatlar bulacaksınız. Artan ve yenilenen enerjiniz günlük sorumluluklarınızı yerine getirmenize yardımcı oluyor. Sizi yeni bir konuda yönlendirecek bir haber alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, kişisel gelirler, iş ve pratik meselelerle ilgili önümüzdeki haftalarda önemli kararlar alabilirsiniz. Doğal yeteneklerinizi ve kişisel kaynaklarınızı keşfetmek ve geliştirmek için doğru bir zaman. Mali durumunuz, gelirinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Gerçekçi para hedefleri belirlemek, bütçenizi kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Size iyi hizmet etmeyen bir yaşam tarzından ve finansal alışkanlıklardan kurtuluyorsunuz. Yeni başlangıçlara hazır olun!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, önemli kişisel değişikliklere doğru yol almaya başlıyorsunuz. Yeni bir görünüm veya ifade şekline sahip olabilirsiniz. Kendinizi başkalarına nasıl sunacağınızı, kişisel alışkanlıklarınızı güveni artıracak şekilde değiştirmeye özen gösterin. Kişisel gelişiminiz için gerekli olabilecek bağımsızlığı kazanıyorsunuz. Mali işlerinizi düzene sokmak, yönetim konusunda olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bazı konularda rahatlama ve iyileşme dönemine giriyorsunuz. Eskimiş bazı girişimler veya durumları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ruhsal veya duygusal anlamda ihtiyaçlarınızı ihmal ediyorsanız, kendinize biraz daha zaman ayırmalısınız. Yalnızlığa ihtiyacınız varsa, o zaman yalnız kalmanın yollarını bulacaksınız. 

15.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.