Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 15 Ocak 2019 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 15 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün mutlu bir gün. İş hayatınızdaki son başarılar şimdi finansal durumunuzda olumlu bir fark yaratabilir. Bu, ruh halinizi iyileştirmek için harika bir gelişmedir. Geleceğiniz için iyimser ve hevesli hissediyorsunuz. Olasılıklar hakkında çok hoş hayallere atlayabilirsiniz, ama fazla uzaklaşmamaya dikkat edin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, başarılı ve istikrarlı olduğunuzu kanıtlayacağınız her türlü ortaklığa başlamak için harika bir gün. Bugün yürütülen tüm yasal belgeler kesinlikle sizin lehinize. Bir kursa veya atölyeye kaydolmayı düşünüyorsanız, bunu yapmanın tam zamanı. İstediğiniz sonuçları alacaksınız. Seyahat için de planlar yapabilirsiniz. Düşünmeniz gereken çok şey var.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yaptığınız işler hakkında ruh halinizi yükseltecek gelişmeler olabilir. Bu, iş dışındaki bir proje veya kendi girişiminizle ilgili olabilir. Kendinizi sağlıklı ve hevesli hissediyorsunuz, hemen hemen her şeyle uğraşmaya hazırsınız. Mali durumunuz istikrarlı görünüyor. Başkalarıyla olan ilişkiler de keyifli ve destekleyici.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, yakın bir arkadaşınız veya sevgilinizle bir proje ya da girişim hakkında konuşabilirsiniz. Eğer bu konuda ciddiyseniz, bugün kesinlikle başlangıç günüdür. Bu zamanda kurulan herhangi bir ortaklık başarılı ve faydalı olacaktır. Yasal bir anlaşmanın şartlarını yerine getirmek için de iyi bir gün. Gününüzü iyi değerlendirin!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, evinizde yaptığınız işlerin bugün iyi geçmesi ve size ümit ettiğiniz sonuçları getirmesi muhtemeldir. Evin diğer üyeleri size yardım etmek isteyebilir. Muhtemelen zamanınızın çoğunu bugün evde geçireceksiniz, ancak ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri toplamak için biraz zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün özellikle iletişimsel hissediyorsunuz. Telefonla görüşmek ve yeni projeler için fikirler almak veya mevcut projeleri tamamlamak için düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılık ile başarı şu anda istediğiniz gibi gidiyor.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün yaptığınız işlerin başarılı olması ve size ekstra gelir sağlaması muhtemel. Bu konuda özellikle iyimser hissediyorsunuz. Size gelebilecek yeni fırsatları sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Sezgileriniz kuvvetli, bu nedenle sapla samanı ayırabileceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün sezgileriniz normalden daha keskin. İş fırsatlarını içeren birkaç telefon alabilirsiniz. Hangisinin daha iyi olabileceğini ayırt etmek zor olabilir. Bir tür grup aktivitesine katılmayı öneren arkadaşlarınız da olabilir. Tereddüt etmeyin, tekliflerini kabul edin. İyi eğlenceler!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün özellikle iyimser ve coşkulu hissediyorsunuz. İlk başta nedenini anlamıyor olabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde, iş ve parayla ilgili olarak bazı iyi haberler gelebilir. Bu size sezgisel olarak harika bir şey yakaladığınızı söyleyecektir. Aslında, sezgileriniz çoğu zaman yüksek, onların sizin için çalışmasını sağlayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, etrafınızdakilerle aranızda olan yakınlık duygusu sizi bugün özellikle mutlu hissettiriyor olabilir. İş ve finansal hayatınız çok iyi gidiyor, geleceğiniz parlak. Bugün bunu daha da iyi bir hale getirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aklınız gelecekte gerçekleştirmek istediğiniz projelere dönebilir ve bu coşkunuzu artırabilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, sezgileriniz bugün işinizde büyük rol oynuyor. Başkalarının ne istediğini veya neye ihtiyaç duyduğunu hissetmeye ve bir eylemin bir diğerine nazaran sonuçlarını öngörmeye yatkınsınız. Bu kesinlikle başardıklarınızda olumlu bir fark yaratacaktır. Yaptıklarınızdan son derece memnun kalacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün çok uzaklardan aldığınız bilgiler, bağlı olduğunuz bir grupla iş yapmanıza yol açabilir. Bu iş herkes için umut verici görünüyor ve eğitiminizi ilerletiyor. Aklınızda seyahat planı varsa bu planı arkadaşlarınızla da paylaşın. Onlar da size katılmak isteyebilirler.

15.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.